?> У Білорусі відбувся Міжнародний семінар | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
22.09.2010, рубрика "Новини"

У Білорусі відбувся Міжнародний семінар у рамках реалізації проекту технічного співробітництва МАГАТЕ RER/3/004 "Поширення сучасного досвіду з питань відновлення територій, які постраждали від аварії на ЧАЕС"

У період з 30 серпня по 1 вересня 2010 року у м. Гомелі Республіки Білорусь відбувся Міжнародний семінар у рамках реалізації проекту технічного співробітництва МАГАТЕ/3/004 під назвою "Поширення сучасного досвіду з питань відновлення територій, які постраждали від аварії на ЧАЕС".

У роботі семінару взяли участь представники Росії, Білорусі, України, МАГАТЕ. Від МНС у семінарі взяли участь Директор Департаменту у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Світлана Олексіївна Линник, начальник відділу ДД АЗВі ЗБ(О)В Василь Михайлович Золотоверх, заступник директора ДП "Чорнобильська Пуща" Сергій Семенович Максимчук. Також були запрошені на семінар представники радіоактивно забруднених областей України – Житомирської, Чернігівської, Рівненської, Державного комітету лісового господарства, Українського науково-дослідного інституту сільськогосподарської радіології.

Учасники Міжнародного семінару заслухали доповіді з питань реабілітації радіоактивно забруднених територій, обмінялися досвідом з проведення таких заходів, відвідали радіоактивно забруднені регіони Республіки Білорусь, а саме – Брагинський та Хойникський райони, де ознайомилися з білоруським передовим досвідом у проведені комплексної реабілітації забруднених територій, побували на сільськогосподарських та переробних підприємствах.

Від МНС України на семінарі з доповіддю "Проблеми територій, які зазнали радіоактивного забруднення внаслідок Чорнобильської катастрофи та досвід їх реабілітації на Україні" виступила директор Департаменту у справах захисту населенні від наслідків Чорнобильської катастрофи С.О. Линник.

Розглянувши сучасний досвід реабілітації територій, забруднених унаслідок аварії на Чорнобильській АЕС, учасники семінару у своєму рішенні зазначили, що аналіз поданого трьома країнами-учасниками досвіду ліквідації наслідків аварії свідчить, що, незважаючи на очевидні досягнення, залишається багато проблем, пов'язаних із життєдіяльністю населення та веденням господарської діяльності на постраждалих територіях. Було наголошено про необхідність продовження застосування реабілітаційних заходів, як головного інструменту радіаційного захисту населення та сталого соціально-економічного розвитку постраждалих територій.

Департамент у справах захисту населення від наслідків

Чорнобильської катастрофи МНС України

http://www.mns.gov.ua/news/16570.html

Запись была опубликована: glavred(ом) Среда, 22 сентября 2010 г. в 18:42
и размещена в разделе Новини.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта