?> У Луганську один із чорнобильців оголосив голодування | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
05.09.2012, рубрика "Наше право, Новини"

У Луганську один із чорнобильців оголосив голодування

«Тиждень», 5 вересня, 2012 12:17

У Луганську Володимир Репінодин із чорнобильців-учасників наметового містечка біля Луганської облдержадміністраціїоголосив голодування.

«Від сьогодні підписана заявка на голодування. Я вже нічого не їм. У мене забрали здоров’я. Я краще помру, щоб довести цьому уряду, що він не правий», – наголосив він журналістам.

Загалом мітингувальники під Луганською облдержадміністрацією заявляють, що протестуватимуть доти, доки влада не дослухається до їхніх вимог. За словами одного з організаторів акції, члена первомайської організації «Союз Чорнобиль» Андрія Колосова, їхні вимоги до влади – відновити дію «50 і 54 статей чорнобильського закону». Як розповів Андрій Колосов, нині у нього пенсія 1890 гривень, а раніше він отримував 5,5 тисяч гривень.

«Нам не потрібно 30-40 тисяч, нам не потрібні якісь пільги, ми вимагаємо те, що нам належить по закону: 6, 8 і 10 мінімальних пенсій за віком, залежно від групи інвалідності», – розповів Колосов.

Станом на ранок у сквері біля обласної адміністрації мітингує близько 30 чорнобильців, які приїхали з різних міст Луганщини. За словами, Андрія Колосова учасників протесту буде більше.

«Нас підтримує вся Україна. Люди підтягуються», – сказав він.

Учасники акції протесту кажуть, що представники обласної адміністрації з ними поки що не зустрічалися. Керівники обласного осередку громадської організації «Союз Чорнобиль» протест чорнобильців не підтримали.

Нагадаємо, у сквері біля будівлі Луганської обласної державної адміністрації 4 вересня чорнобильці почали безстрокову акцію протесту, встановивши наметове містечко.

Джерело: Радіо Свобода

http://tyzhden.ua/News/59303

Запись была опубликована: glavred(ом) Среда, 5 сентября 2012 г. в 12:34
и размещена в разделе Наше право, Новини.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

На сообщение "У Луганську один із чорнобильців оголосив голодування" Один комментарий

  1. Александр сказал(а):

    Мужики,мы,”чернобыльцы” Приднестровья, искренне поддерживаем Вас в требованиях от власти соблюдать законы, ими же созданные. Поверьте,”чинуши” от власти одинаковы во всех регионах постсоветского пространства. У нас, в Приднестровье, аналогичные проблемы. Мы боремся, но, к сожалению, у нас не всё выходит. Так пусть хоть у Вас всё получиться. Мы С Вами!!! 86-ой год не забывается!!
    С уважением, Председатель ОО ” Союз Чернобыль” г.Рыбница, Приднестровье, Бараблин Александр

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта