?> У Вінницькому суді обговорять соцвиплати | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
11.10.2011, рубрика "Дайджест, Наше право"

У Вінницькому суді обговорять соцвиплати

07.10.2011 09:57

У п’ятницю, 14 жовтня 2011 року, у Вінницькому апеляційному адміністративному суді України відбудеться круглий стіл «Проблемні питання застосування законодавства, пов’язаного із соціальними виплатами пільговим категоріям громадян в Україні».

Участь у заході візьмуть депутати Верховної Ради України, представники Генеральної прокуратури України, Міністерства юстиції, Міністерства фінансів, Міністерства соціальної політики, Пенсійного фонду, судді Верховного Суду, Вищого адміністративного суду України та Вищого спеціалізованого суду з розгляду цивільних і кримінальних справ.

ВАСУ на конференції представлятиме голова суду Олександр Пасенюк та суддя, секретар Пленуму Михайло Смокович, повідомили «ЗіБ» у прес-службі ВАСУ.

Метою проведення заходу є обговорення та пошук шляхів вирішення актуального питання нарахування та здійснення соціальних виплат окремим категоріям громадян.

http://www.zib.com.ua/ua/5490.html

Запись была опубликована: glavred(ом) Вторник, 11 октября 2011 г. в 6:46
и размещена в разделе Дайджест, Наше право.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

На сообщение "У Вінницькому суді обговорять соцвиплати" Один комментарий

  1. всеволод сказал(а):

    «Проблемні питання застосування законодавства, пов’язаного із соціальними виплатами пільговим категоріям громадян в Україні».
    Шановні організатори круглого столу ” «Проблемні питання застосування законодавства, пов’язаного із соціальними виплатами пільговим категоріям громадян в Україні» “. Найперше вітаю всіх Вас з професійним святом ! Приємно, що Ви вирішили обговорити цю на перший погляд просту річ у колі не тільки юристів, але і фінансистів, працівників соціального захисту, пенсійним фондом. Але всі вони знаходяться по один бік барикади, це державні службовці і вони намагаються, подеколи успішно, затягнути на свй бік і суддів , як це не прикро і найвищого суду. А як же з римським правом – ” Хай буде вислухана і інша сторона ” ? Чи в наші часи це стало архаїзмом і не використовується ? Чому ініціатори проведення круглого столу не вважають за потрібне почути думку тих, хто стоїть навпроти чиновників ? Я розумію, для конструктивної розмови і прийняття якогось рішення число учасників обговорення повинно бути обмеженим. Але ж можна було б запросити для участі в роботі круглого столу представників хоча б тих громадських організацій – ВГОІ ” Союз Чорнобиль України ” та УСВА, які 20 вересня ц.р. під стінами Верховної Ради висловили своє ставлення до практики нехтування законами і рішучість в захисті Конституції України . З повагою, Всеволод Смеречинський, учасник ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС 1986 року ( травень- червень). інвалід 3-ї групи, інвалід війни, пенсію отримую трудову- за віком.
    E – mail на адресу ВАСУ відправлено 8 жовтня 2011 року. Відповіді немає

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта