?> У Запоріжжі добровольці прибрали біля пам’ятника ліквідаторам | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
10.10.2010, рубрика "Новини"

У Запоріжжі під гаслом: «Зробимо рідне місто чистим!» добровольці прибрали біля пам’ятника ліквідаторам наслідків Чорнобильської катастрофи та прилеглу територію

 29-го вересня на площі Маяковського зібралися добровольці, щоб прибрати біля пам’ятника ліквідаторам наслідків Чорнобильської катастрофи та прилеглу територію. Вони працювали під гаслом: «Зробимо рідне місто чистим!». Ініціаторами цього заходу стали активісти міської організації. У ньому взяли участь понад 50 чорнобильців, серед яких і ветерани пожежної охорони. Комунальні служби міста надали ентузіастам необхідний інвентар.


«Для нас ця площа має велике значення, – зауважив голова міського об’єднання Чорнобильців Євген Пєгов, – адже ми завжди тут збираємося для вшановування пам’яті наших співвітчизників. Близько 10 тисяч ліквідаторів уже немає в живих, тому ми повинні пам’ятати про них. Вони залишаться навіки в наших серцях! У Запорізькій області приживає 7929 чорнобильців. Ми зібрали понад 5 тисяч голосів для того, щоб площа змінила назву на Чорнобильську», – наголосив Євгеній Михайлович.

На думку самих чорнобильців, такі заходи дають змогу збиратися разом, спілкуватися, пригадувати давні часи та передавити свій досвід новим поколінням, аби не допустити повторення страшної катастрофи людства.

Лейтенант служби цивільного захисту Юлія Ісаєнко,

інспектор Центру пропаганди ГУМНС у Запорізькій області.

http://www.mns.gov.ua/news/16848.html

Запись была опубликована: glavred(ом) Воскресенье, 10 октября 2010 г. в 6:02
и размещена в разделе Новини.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта