?> У Запоріжжі протестують проти пенсійної реформи та “антипільгового” закону | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
28.09.2011, рубрика "Дайджест, Новини"

У Запоріжжі протестують проти пенсійної реформи та "антипільгового" закону

Gazeta.ua, 28.09.2011

Більше тисячі місцевих пенсіонерів, ветеранів війни, представників громадських організацій та політичних партій пікетували Запорізьку обласну державну адміністрацію, а також пройшлися маршем протесту по проспекту Леніна, блокувавши рух транспорту, з вимогою скасувати пенсійну реформу і відкликати "антипільговий" законопроект.

Пікетники прийшли до будівлі облдержадміністрації з гаслами "Ні антинародним реформам, підвищенню тарифів та пенсійного віку", "Президент, виконай свої передвиборні обіцянки!" та інші.

Учасники акції з червоними прапорами Комуністичної партії України (КПУ), а також інших політичних партій і громадських організацій "Союзу чорнобильців", "Союзу офіцерів" вимагали від керівників держави "відкликати законопроект уряду № 9127, який передбачає позбавлення пільг більшості населення України", а також скасувати пенсійну реформу

"Ми обурені діями президента, Кабінету міністрів, щодо антиконституційного законопроекту № 9127, який скасовує пільги 16-ти категоріям наших громадян. Ми також проти пенсійної реформи. Ці закони порушують права громадян країни, і ставлять на межу виживання мільйони людей", - заявив на мітингу голова запорізького обкому КПУ, народний депутат Олексій Бабурін.

Промовці також зазначили, що, в разі невиконання керівництвом країни їх вимог, вони залишають за собою право на "революційні методи боротьби" - перекриття залізниці та автомагістралей.

Після завершення мітингу пенсіонери влаштували масову демонстрацію з ходою проспектом Леніна, в ході якого вони скандували "Ганьба". Учасники акції двічі переходили через головну транспортну магістраль міста, кожен раз блокуючи рух транспорту на 10 хвилин.

Джерело: Інтерфакс-Україна

http://gazeta.ua/articles/politics/_u-zaporizhzhi-protestuyut-proti-pensijnoji-reformi-ta-antipilgovogo-zakonu/401923

Запись была опубликована: glavred(ом) Среда, 28 сентября 2011 г. в 17:59
и размещена в разделе Дайджест, Новини.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта