?> У Житомирі пенсіонери-чорнобильці зайняли приміщення пенсійного фонду +ФОТО | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
03.11.2011, рубрика "Новини"

У Житомирі пенсіонери-чорнобильці зайняли приміщення пенсійного фонду +ФОТО

Житомир.info, 1 Ноября, 2011 15:55

1 листопада близько 40 активістів, пенсіонерів-чорнобильців зайняли у приміщення Пенсійного фонду України у Житомирській областіі і вимагали зустрічі із Іваном Заінчковським, головою фонду. Пенсіонери вимагають поновити виплати пенсій. Вони заявили, що не підуть з будинку доки не будуть виконані їхні вимоги.

Активісти дочекалися приїзду Заінчковського, який в цей день перебував у Малині з робочою поїздкою.

Чорнобильці говорять, що попри рішення суду виплати не поновлюються.

"Ми інваліди Чорнобиля зібралися коло пенсійного фонду з єдиною вимогою - повернути виплати наших пенсій. Ми написали офіційне колективне звернення з питанням: Коли в нашій області будуть виконуватись рішення суду, зокрема рішення про відмінну скасування виплат пенсій інвалідам Чорнобиля? Ми вважаємо, що пенсійний фонд Житомирської області вирішує самоуправно за суди, порушуючи Конституцію. Він самовільно встановлює кінцеві дати виплати пенсій які призначив суд, в рішенні якого сказано, що дії пенсійного фонду неправомірні. Вони посилаються на закони, які прийняті місяць чи два назад. Тому інваліди дуже розлючені", - говорить Ігор Виговський, голова місцевого осередку всеукраїнської громадської організації інвалідів Чорнобиля "Чорнобиль - Єдність".

Голова Житомирського пенсійного фонду Івана Заінчковський, пояснює, що він, як чиновник не може нічого вирішити у цьому питанні, оскільки закон про держбюджет на 2011 рік обмежує ці виплати і ти самим суперечить іншим законам, які надають чорнобильські пенсії

"У зв'язку з внесенням змін у закон про державний бюджет на 2011 рік. Ці зміни говорять про те, що регулювання пенсій інвалідам Чорнобиля здійснюється відповідно до постанов Кабміну. Ми вже з вересня привели у відповідність нарахування пенсій відповідно до чинного законодавства. Ця ситуація виникла через те, що є два закони і кожен з них розуміється по-своєму. У Верховній Раді є два законопроекти щодо врегулювання цієї проблеми, у тому числі по судовим рішенням. Питання на обласному рівні вирішити неможливо",- сказав Заінчковський.

Заінчковський пообіцяв, що подасть клопотання, щодо до Кабінету Міністрів із вимогами обурених житомирян і відзвітує перед невдоволеними 2 листопада о 15 годині.

Нагадаємо, відповідно до чинної редакцій статей Закону України «Про статус та соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» щомісячна додаткова пенсія для наступних категорій громадян встановлюється у таких розмірах:

* 1 категорія 1 група інвалідності - 100% мінімальної пенсії за віком

* 1 категорія 2 група інвалідності - 75% мінімальної пенсії за віком

* 1 категорія 3 група інвалідності - 50% мінімальної пенсії за віком

* 1 категорія хворі на променеву хворобу внаслідок Чорнобильської катастрофи - 50% мінімальної пенсії за віком

* особи, захворювання яких пов'язане з наслідками Чорнобильської катастрофи - 50% мінімальної пенсії за віком

* 2 категорія - 30% мінімальної пенсії за віком

* 3 категорія - 25% мінімальної пенсії за віком

* 4 категорія - 15% мінімальної пенсії за віком

http://www.zhitomir.info/news_97867.html

Запись была опубликована: glavred(ом) Четверг, 3 ноября 2011 г. в 5:33
и размещена в разделе Новини.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

На сообщение "У Житомирі пенсіонери-чорнобильці зайняли приміщення пенсійного фонду +ФОТО" 4 комментария

 1. Alex сказал(а):

  Акция продолжается!!! Начальник Главного управления ПФУ в Житомирской области на встречу не явился, ответа чернобыльцы не получили. Чиновники убегают, и ответа на наши требования и официальные заявления никто давать не хочет. Мы заявили, что акция протеста будет продолжаться до тех пор, пока не получим официального вразумительного ответа. Подали в прокуратуру на УПФУ за то, что они заявили, есть документы, что деньги по решениям судов выплачены ещё пол-года назад, и они нам ничего не должны.

 2. Валерій сказал(а):

  Молодці!
  Так тримати!

 3. Николай Фисун сказал(а):

  Чому не використовується те, що втрата працездатності отримана в результаті наслідків аварії на ЧАЕС, яка є ядерним інцидентом в тлумаченні п. п. k п.1 ст. 1 Віденської конвенції про цивільну відповідальність за ядерну шкоду від 21 травня 1963 року ( Надалі Конвенція), до якої Україна приєдналася 12 липня 1996 року( Закон України „Про приєднання України до Віденської конвенції про цивільну відповідальність за ядерну шкоду” № 334/96 ПР від 12 липня 1996 року).

 4. lybava1955 сказал(а):

  Слушаю сегодня по телевидению президента “… нужно судить за экономические преступления перед страной и народом…”. Кого Вы, уважаемый президент, собрались судить? Вы же первый преступник, который, поправ все законы, обобрал чернобыльцев, назвав это льготами. Это не льгота, а компенсации за утраченное здоровье. Вас ТАМ не было и Ваших детей тоже.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта