?> Учасники саміту СНД в Ялті позитивно оцінили результат | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
11.07.2010, рубрика "Дайджест, Новини"

Учасники саміту СНД в Ялті позитивно оцінили результат 

Шість із одинадцяти голів держав-учасниць СНД, які зустрілися в суботу в Криму на неформальний саміт, що протривав близько години, у спільній заяві за його підсумками позитивно оцінили їх.

Президенти України, Азербайджану, Білорусі, Вірменії, Казахстану і Росії обговорили питання економічної й інвестиційної співпраці в межах СНД, а також перспективи спільних проектів розвитку транспортної й туристичної інфраструктури, у тому числі на регіональному рівні, мовиться в заяві.

За її текстом, учасники зустрічі приділили особливу увагу питанню лібералізації торгівлі між їхніми країнами й досягли домовленості продовжити активну роботу над новим Договором про зону вільної торгівлі в СНД і розглянути цю тему на черговому офіційному саміті.

Вони також підтримали ініціативу провести в Києві у квітні 2011 року міжнародну конференцію «25 років Чорнобильської катастрофи. Безпека майбутнього», присвячену подоланню наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, включно з питанням про перетворення об’єкта «Укриття» на екологічно безпечну систему. (Підкреслено редакцією «Пост Чорнобиль).

Неформальна зустріч низки керівників країн-учасниць СНД в Лівадійському палаці біля Ялти в Криму відбулася з ініціативи Президента України Віктора Януковича.

На вечір суботи була також запланована святкова вечеря учасників саміту на честь 60-річчя Януковича, яке він святкував у п’ятницю, в іншій місцевості Криму, на урядовій дачі в Форосі.

Радіо «Свобода» онлайн

http://www.radiosvoboda.org/archive/news/20100710/630/630.html?id=2096427

Запись была опубликована: glavred(ом) Воскресенье, 11 июля 2010 г. в 9:04
и размещена в разделе Дайджест, Новини.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта