?> УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 1051/2009 | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.

Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

За мужність і самовідданість, виявлені під час ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, активну громадську діяльність, високу професійну майстерність постановляю:

Нагородити орденом «За заслуги» III ступеня

ТКАЧЕНКА Володимира Кіндратовича – ветерана пожежної охорони, Київська область

ШИЛОХВОСТА Ігоря Володимировича – начальника Дніпровського районного управління з питань надзвичайних ситуацій Головного управління МНС України в місті Києві

Нагородити орденом Богдана Хмельницького II ступеня

БОНДАРЕНКА Дмитра Костянтиновича – голову об'єднання військовослужбовців «Союз Чорнобиль» Збройних Сил України

ГАРІПОВА Ігоря Хайовича – генерал-майора

ЗІНКІНА Володимира Федоровича – голову Ради ветеранів цивільної оборони України, м.Київ

Нагородити орденом Богдана Хмельницького III ступеня

ЗАРЯНОВА Віктора Івановича – пенсіонера, Автономна Республіка Крим

КРУЛІКОВСЬКОГО Ярослава Костянтиновича – голову первинної ветеранської організації апарату Головного управління МНС України в Миколаївській області

ТАЧКОВА Анатолія Леонідовича – генерального директора товариства «Пожежне спостереження – Вінниця»

УСІКА Григорія Миколайовича – заступника начальника управління Херсонської обласної державної адміністрації

Нагородити орденом «За мужність» II ступеня

ПЄГОВА Євгена Михайловича – голову Запорізького відділення Всеукраїнської громадської організації «Спілка інвалідів – учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС»

Нагородити орденом «За мужність» III ступеня

АВДЄЄВА Олександра Миколайовича – працівника Збройних Сил України, м.Київ

АВРАМЕНКА Валентина Миколайовича – члена ради Чернігівської обласної громадської організації «Союз Чорнобиль України»

БАБКІНА Володимира Михайловича – завідувача виставки пожежно-рятувальної служби Центру пропаганди Головного управління МИС України в Вінницькій області

БАЖИНОВА Андрія Васильовича – члена Всеукраїнської громадської організації «Асоціація «Афганці Чорнобиля», м.Київ

БАКЛАНА Валерія Григоровича – підполковника внутрішньої служби у відставці, м.Київ

БЄЛОКОПИТОВА Анатолія Володимировича – пенсіонера, Луганська область

БЄРДОВА Геннадія Васильовича (посмертно) – генерал-майора міліції

БІЛЬЧЕНКА Валерія Петровича – голову Кременчуцької міськрайонної громадської організації «Союз Чорнобиль», Полтавська область

ВАВІЛОВА Віктора Васильовича – голову громадської організації «Союз Чорнобиль України» Кіровського району , м.Дніпропетровськ

ВИГОННОГО Олександра Калениковича – начальника навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Тернопільської області

ВОЙЦЕХОВСЬКОГО Олександра Володимировича (посмертно) – генерал-лейтенанта міліції

ВОРОНЕНКА Анатолія Петровича – голову ради громадської організації «Союз Чорнобиль України» м.Перещепине, Дніпропетровська область

ВОШКІНА Юрія Андрійовича (посмертно) – генерал-майора міліції

ГВОЗДІКОВСЬКОГО Сергія Ростиславовича – полковника внутрішньої служби у відставці, м.Київ

ГЕРЗОНА Марка Йосиповича – члена громадської організації «Союз Чорнобиль України» Дніпропетровської області

ГОЛЕМБЙОВСЬКОГО Ярослава Йосиповича – члена громадської організації «Союз Чорнобиль України» Дніпропетровської області

ГОНЧАРУКА Володимира Володимировича – полковника внутрішньої служби у відставці, Київська область

ГРЕБЕНЮКА Володимира Васильовича – викладача курсів цивільної оборони міста Києва у Солом'янському районі

ДАВИДОВА Василя Леонідовича – полковника внутрішньої служби у відставці, м.Київ

ДРИЖАКА Івана Олексійовича – першого заступника голови Чернігівської обласної організації ветеранів Управління МВС України

ЄЛІЗАРОВА Валерія Вікторовича – голову Ветеранської громадської організації «Пожежні і рятувальники Чорнобиля», м.Харків

ЗАЙЦЕВА Олександра Валентиновича – члена ради Дніпропетровської міської спілки «Союз Чорнобиль України»

ІГНАТЕНКА Степана Івановича – заступника голови районної організації «Союз Чорнобиль України» Індустріального району у місті Дніпропетровську

КАГАНА Ігоря Семеновича – члена Всеукраїнської громадської організації «Асоціація «Афганці Чорнобиля», м.Київ

КАЗАНЦЕВА Леоніда Борисовича – заступника голови ради громадської організації «Союз Чорнобиль України» Дніпропетровської області

КАЗИМІРА Анатолія Степановича – заступника голови районної організації «Союз Чорнобиль України» Індустріального району міста Дніпропетровська

КИРИЛЮКА Сергія Володимировича – інженера пожежної безпеки Цеху телекомунікаційних послуг № 4 Кримської філії акціонерного товариства «Укртелеком», Автономна Республіка Крим

КОЛОМІЙЧЕНКА Олександра Миколайовича – голову громадської організації «Союз Чорнобиль» Попаснянського району, Луганська область

КОНУШЕНКА Анатолія Кіндратовича – підполковника внутрішньої служби у відставці, м.Київ

КОНЬКА Ігоря Борисовича – пенсіонера, Луганська область

КОРОБКУ Володимира Васильовича – голову Галицько-Сихівської районної організації «Союз Чорнобиль України», м.Львів

КОРОЛЮКА Петра Леонтійовича – члена районної організації «Союз Чорнобиль України» Індустріального району міста Дніпропетровська

КОРПАНА Григорія Івановича – голову Миргородської районної громадської організації «Герої Чорнобиля», Полтавська область

КОРШУНОВА Валерія Олексійовича – члена Дніпропетровської міської спілки «Союз Чорнобиль України»

КОТЛЯРСЬКОГО Йосипа Яковича – члена обласного відділення Українського національного фонду допомоги інвалідам Чорнобиля, м.Чернігів

КРУКА Василя Івановича – пенсіонера, Хмельницька область

КУЛЄШОВА Миколу Миколайовича – професора кафедри Університету цивільного захисту України, м.Харків

ЛАДУТЬКА Миколу Миколайовича – заступника голови районної організації «Союз Чорнобиль України» Індустріального району міста Дніпропетровська

ЛЄВІ Захара Борисовича – начальника охорони акціонерного товариства «Керченський рибокомбінат», Автономна Республіка Крим

ЛУЦІЯ Анатолія Семеновича – голову Комсомольської міської громадської організації «Союз Чорнобиль», Полтавська область

ЛЮБАРСЬКОГО Олега Олександровича (посмертно) – підполковника міліції

ЛЯСКОВСЬКОГО Григорія Миколайовича – ветерана органів внутрішніх справ України, м.Київ

МАКАРЕНКА Валерія Івановича – члена Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України», м.Київ

МАКСИМЕНКА Тома Даниловича – члена ради Товариства ветеранів та інвалідів – учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, м.Київ

МИРОНЮКА Віктора Івановича – приватного підприємця міста Кам'янець-Подільський, Хмельницька область

ОГІНЦЯ Анатолія Опанасовича (посмертно) – робітника ЧАЕС, пенсіонера, м.Київ

ОМЕЛЯНЮКА Філімона Мойсейовича – ветерана органів внутрішніх справ, Закарпатська область

ПАНАСЕНКА Віктора Миколайовича – ветерана органів внутрішніх справ, м.Київ

ПАЩЕНКА Василя Івановича – члена ради Товариства ветеранів та інвалідів ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, м.Київ

ПЕТЕЛІНА Бориса Михайловича – голову ради Заводської первинної районної громадської організації «Союз Чорнобиль України» міста Дніпродзержинська, Дніпропетровська область

ПОДХАПОВА Вячеслава Володимировича – члена Ленінської районної добровільної громадської організації «Союз Чорнобиль», м.Дніпропетровськ

ПОЛОВНОГО Івана Івановича – слюсаря акціонерного товариства «Завод засобів механізації аеропортів», м.Дніпропетровськ

ПОПЕСКУЛА Михайла Сергійовича – викладача курсів цивільної оборони міста Києва у Солом'янському районі

ПОПОВА Георгія Ілларіоновича (посмертно) – інженера-конструктора спеціалізованого конструкторського бюро «Турбоатом» виробничого об'єднання атомного турбобудування «Харківський турбінний завод»

САВЕНКОВА Володимира Івановича (посмертно) – інженера-конструктора спеціалізованого конструкторського бюро «Турбоатом» виробничого об'єднання атомного турбобудування «Харківський турбінний завод»

СЕРГІЄВУ Ліну Володимирівну – члена громадської організації «Союз Чорнобиль України» Дніпропетровської області

СКОТАРЯ Миколу Миколайовичу – голову Корюківської районної громадської організації «Союз Чорнобиль України», Чернігівська область

СКОТНІКОВА Віталія Степановича – голову Старобільського районного громадського об'єднання «Союз Чорнобиль», Луганська область

СОРОКУ Петра Івановича – голову Уманської районної громадської організації «Союз Чорнобиль України», Черкаська область
СТОВБУ Юрія Михайловича – начальника відділу Балаклійської районної державної адміністрації, Харківська область

СУББОТУ Олександра Володимировича – голову ради громадської організації «Союз Чорнобиль України» міста Дніпропетровська

СУПРУНА Валентина Олександровича – заступника голови Запорізького обласного відділення Всеукраїнської громадської організації «Спілка інвалідів – учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС»

ТАМАРОВСЬКОГО Олега Миколайовича – члена ради Товариства ветеранів та інвалідів ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, м.Київ

УГРИНА Василя Павловича – голову Закарпатської громадської організації «Союз Чорнобиль України»

ХОМЕНКА Леоніда Пилиповича (посмертно) – члена Оратівської районної громадської організації «Союз Чорнобиль України», Вінницька область

ЦИБАНЯ Олексія Миколайовича – голову ради громадської організації «Союз Чорнобиль України» Центрально-Міського району міста Кривий Ріг, Дніпропетровська область

ЧАБАНОВА Віктора Олександровича – пенсіонера пожежної охорони, м.Запоріжжя

ЧАРТОРИНСЬКОГО Володимира Юрійовича – заступника голови Тернопільської обласної організації Всеукраїнської громадської організації «Союз Чорнобиль України»

ЧЕМЕРИС Тетяну Григорівну – відповідального секретаря громадської організації «Союз Чорнобиль України» Дніпропетровської області

ЧЕРНЕНКА Івана Олексійовича – першого заступника голови Енергодарського міського товариства «Союз «Чорнобиль», Запорізька область

ЧУМАКА Бориса Андрійовича – інженера сектору Головного управління МНС України в Житомирській області

ШЕВЧЕНКА Станіслава Леонідовича – заступника голови ради громадської організації «Союз Чорнобиль України» Дніпропетровської області

ШЕЛІГАЦЬКУ Валентину Василівну – голову комітету «Інваліди Чорнобиля» громадської організації «Союз Чорнобиль України» Дніпропетровської області

ЩЕРБИНУ Віктора Андрійовича – голову правління обласної громадської організації «Інваліди Чорнобиля за соціальний захист», м.Одеса

ЯКИМЧУКА Володимира Анатолійовича – голову Хмельницької обласної організації Всеукраїнської громадської організації «Союз Чорнобиль України»

ЯРОЦЬКОГО Петра Михайловича – головного консультанта Головної служби Секретаріату Президента України

Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня

СОТНІКОВУ Галину Євгенівну – головного спеціаліста відділу Департаменту МНС України

ФІАЖОВСЬКУ Алевтину Аркадіївну – голову Сєверодонецького міського товариства «Союз Чорнобиль України», Луганська область

ЯНЧЕНКО Ніну Іванівну – заступника голови ради – голову комітету «Діти Чорнобиля» громадської організації «Союз Чорнобиль України» Дніпропетровської області

Нагородити орденом Данила Галицького

БОСАКОВСЬКОГО Іллю Лаврентійовича – заступника голови Товариства ветеранів-інвалідів ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, м.Київ

ГРОЗІНСЬКОГО Петра Васильовича – генерал-майора міліції у відставці, м.Житомир
ДМИТРУКА Миколу Васильовича – директора державного спеціалізованого підприємства «РУЗОД», Київська область

ДОВГОПОЛА Анатолія Івановича – президента акціонерного товариства «Український пожежний концерн «Укрпожсервіс», м.Київ

ЗОЛОТУХІНА Михайла Івановича – керівника проектів і програм групи управління проектом зняття з експлуатації державного спеціалізованого підприємства «Чорнобильська АЕС», Київська область
КОВАЛЯ Валерія Петровича – начальника відділу – заступника начальника управління Генерального штабу Збройних Сил України

ПЕТРАША Олега Васильовича – генерал-лейтенанта міліції у відставці, м.Київ

СЄДОВА Михайла Олександровича – почесного голову Товариства ветеранів та інвалідів – учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, м.Київ

ФЕДОТОВА Ігоря Миколайовича – начальника Управління Генерального штабу Збройних Сил України

ШЕВЧУКА Олега Миколайовича –заступника начальника представництва по управлінню комунальною власністю Одеської міської ради

Нагородити медаллю «За бездоганну службу» III ступеня

СТЕПУРУ Володимира Анатолійовича – начальника відділення Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління МНС України в Хмельницькій області

Нагородити медаллю «За врятоване життя»

ГАВРИЛЮКА Петра Васильовича – лікаря Шепетівської центральної районної лікарні, Хмельницька область

ГАНЖУ Катерину Григорівну – начальника Спеціалізованої медико-санітарної частини № 16 міста Чорнобиля, Київська область

ДЄЄВА Сергія Васильовича – заступника голови районної організації «Союз Чорнобиль України» Індустріального району міста Дніпропетровська

ПАНЧЕНКА Олега Анатолійовича – директора державного закладу «Медичний центр «Реабілітаційно-діагностичний центр» Міністерства охорони здоров'я України, Донецька область

ПОШИВАК Тетяну Петрівну – головного лікаря Львівського державного обласного спеціалізованого диспансеру радіаційного захисту населення

САВРАЦЬКОГО Валерія Опанасовича – лікаря Хмельницької міської станції швидкої допомоги
СТЕПАНОВУ Євгенію Іванівну – завідувача відділу державної установи «Науковий центр радіаційної медицини Академії медичних наук України», м.Київ

ТКАЛЮ Віктора Феодосійовича – заступника голови ради Самарської районної громадської організації «Союз Чорнобиль України», м.Дніпропетровськ

Нагородити медаллю «За працю і звитягу»

ВАСЯГІНА Рема Васильовича – заступника головного Інженера акціонерного товариства «Київський науково-дослідний та проектно-конструкторський інститут «Енергопроект»

ЄВСІЄНКА Миколу Герасимовича – начальника відділу державного спеціалізованого науково-виробничого підприємства «Чорнобильський радіоекологічний центр», м.Київ

ЗІНОВЧУКА Василя Володимировича – пенсіонера органів внутрішніх справ, м.Житомир

КОРЕНСЬКОГО Валентина Сергійовича – заступника начальника цеху державного спеціалізованого підприємства «Чорнобильська АЕС», Київська область

КОРОВІНА Олександра Тихоновича – пенсіонера Збройних Сил України, Житомирська область

ЛУК'ЯНЧИКОВА Віктора Анатолійовича – ветерана цивільної оборони, м.Київ

МАТАКОВА Анатолія Леонідовича – начальника цеху державного спеціалізованого підприємства по поводженню з радіоактивними відходами та дезактивації «Комплекс», Київська область

МАЦВІЙКА Анатолія Григоровича – голову Куликівської районної громадської організації «Союз Чорнобиль України», Чернігівська область

НЕСТЕРЕНКА Юрія Івановича – голову Стахановської міської громадської організації «Союз Чорнобиль України», Луганська область

ПОЛЬОВОГО Миколу Олександровича – заступника начальника головного управління – начальника управління Львівської обласної державної адміністрації

СОЛОВЙОВА Миколу Володимировича – начальника зміни заводу з переробки рідких радіоактивних відходів хімічного цеху державного спеціалізованого підприємства «Чорнобильська АЕС», Київська область

ТАРАДАЙКА Валентина Григоровича – головного спеціаліста відділу Головного управління МНС України в Дніпропетровській області

ФОМЕНКА Миколу Івановича – майстра цеху теплової автоматики та вимірювань державного спеціалізованого підприємства «Чорнобильська АЕС», Київська область

Присвоїти почесні звання:

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ»

БУЗУНОВУ Володимиру Опанасовичу – директорові Інституту радіаційної гігієни і епідеміології державної установи «Науковий центр радіаційної медицини Академії медичних наук України », м.Київ

ТАЛЬКО Вікторії Василівні – директорові Інституту експериментальної радіології державної установи «Науковий центр радіаційної медицини Академії медичних наук України», м.Київ

«ЗАСЛУЖЕНИЙ БУДІВЕЛЬНИК УКРАЇНИ»

АДАМЕНКО Миколі Миколайовичу – заступникові генерального директора акціонерного товариства «Чернігівдезактиваціябуд»

НЕМЧИНОВУ Юрію Івановичу – першому заступникові директора державного підприємства «Державний науково-дослідний інститут будівельних конструкцій», м.Київ

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ УКРАЇНИ»

БАБИЧ Галині Гаврилівні – директорові Іванківського центру соціально-психологічної реабілітації населення «Довір'я», Київська область

ФУЩИЧУ Юрію Івановичу – директорові Закарпатського обласного центру зайнятості

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ»

ГРУБОМУ Петру Івановичу – головному лікареві комунальної медичної установи «Міська клінічна лікарня № 2» міста Чернівці.

Президент України Віктор ЮЩЕНКО

14 грудня 2009 року

Запись была опубликована: glavred(ом) Четверг, 24 декабря 2009 г. в 12:06
и размещена в разделе Державні нагороди чорнобильцям.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта