?> УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.

УКАЗ

ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

Від 21 квітня 2006 року № 327/2006

Про відзначення державними нагородами України учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

За мужність, самовідданість, високий професіоналізм, виявлені під час ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, вагомі трудові досягнення у реалізації важливих соціальних та природоохоронних державних програм

постановляю:


Нагородити орденом «За заслуги» II ступеня

КОРНІЙЧУКА Володимира Михайловича – заступника директора Національного музею «Чорнобиль», м. Київ
КУХАРЯ Валерія Павловича – директора Інституту біоорганічної хімії та нафтохімії НАН України, академіка НАН України
КУЧЕРЕНКА Василя Андрійовича – ветерана органів внутрішніх справ, Київська область
ХОЛОШУ Володимира Івановича – заступника Міністра України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи

Нагородити орденом «За заслуги» III ступеня

АГУЛОВА Олександра Івановича – члена Міжнародної громадської організації «Промінь 5-2», м. Київ
БАБІЧЕВА Володимира Олексійовича – члена Міжнародної громадської організації «Промінь 5-2», м. Київ
БАЦУЛУ Георгія Івановича – президента Міжнародної асоціації «Допомога родинам Чорнобиля», м. Київ
БІГУНА Миколу Петровича – машиніста тепловоза локомотивного депо Коростень Південно-Західної залізниці, Житомирська область
БІЛОЄНКА Володимира Миколайовича – голову ради Ветеранської громадської організації «Ветерани війни – інваліди Чорнобиля», м. Харків
ВЕСЕЛОВСЬКОГО Олександра Опанасовича (посмертно) – учасника ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, м. Київ
ВИШНЕВСЬКОГО Івана Миколайовича – директора Інституту ядерних досліджень НАН України, академіка НАН України
ВОЛОШИНА Івана Теодоровича – виконроба Самбірської дистанції колії Львівської залізниці
ВОЛОШКА Володимира Павловича (посмертно) – учасника ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, м. Київ
ГАДЕНКА Мар'яна Ілліча – ветерана органів внутрішніх справ, м. Київ
ГАЛЕЛЮКА Миколу Михайловича – заступника директора – начальника відділення медичної клініки товариства «ОК НОВИЙ ЗІР», м. Київ
ГЕТЬМАНА Віктора Івановича – члена Міжнародної громадської організації «Промінь 5-2», м. Київ
ГЛАДКОГО Василя Михайловича – першого заступника голови Всеукраїнської Чорнобильської Народної Партії «За добробут та соціальний захист народу», м. Київ
ГОНЧАРУКА Владислава Володимировича – директора Інституту колоїдної хімії і хімії води імені А. В. Думанського НАН України, академіка НАН України
ГОРБАЧЕНКА Миколу Феодосійовича – члена Міжнародної громадської організації «Промінь 5-2», м. Київ
ГОТОВЧИЦЯ Георгія Олександровича (посмертно) – колишнього Міністра України у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи
ДАНИЛЕНКА Віктора Григоровича – голову Київської міської громадської організації «Союз Чорнобиль України»
ДЕМЧЕНКА Валерія Георгійовича – завідувача відділення Черкаської обласної психіатричної лікарні № 1
ДОБРИНІНА Володимира Васильовича – члена Міжнародної громадської організації «Промінь 5-2», м. Київ
ДУБОВА Вольта Юхимовича – колишнього керівника Служби Державного міністра України з питань промислової політики та паливно-енергетичного комплексу
ЖЕЛЕЗНЯКА Марка Йосиповича – завідувача відділу Інституту проблем математичних машин і систем НАН України
ЗАКАБЛУКА Миколу Андрійовича – члена Міжнародної громадської організації «Промінь 5-2», м. Київ
ЄВСЕЄНКА Олексія Олексійовича – заступника начальника Державного департаменту пожежної безпеки МНС України, полковника внутрішньої служби
ІВЧЕНКА Василя Артемовича – ветерана органів внутрішніх справ, м. Донецьк
ІСАЄВА Миколу Всісовича – голову Всеукраїнської Чорнобильської Народної Партії «За добробут та соціальний захист народу», м. Київ
КАМИШНОГО Сергія Вікторовича – члена Міжнародної громадської організації «Промінь 5-2», Київська область
КАТЮШИНА Бориса Павловича – голову громадської організації «Фонд інвалідів Чорнобиля» Деснянського району міста Києва
КАЦА Едуарда Ісааковича – голову правління Всеукраїнської спілки «Координаційна Рада громадських об'єднань інвалідів та постраждалих від Чорнобильської катастрофи», м. Київ
КНЯЖЕВСЬКОГО Семена Михайловича – члена Товариства ветеранів та інвалідів ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, м. Київ
КОРЧЕВОГО Леоніда Івановича – члена Міжнародної громадської організації «Промінь 5-2», м. Київ
КОВАЛЬОВА Віталія Георгійовича – члена Міжнародної громадської організації «Промінь 5-2», м. Київ
КОРНЄЄВА Юрія Вікторовича – члена Міжнародної громадської організації «Промінь 5-2», м. Київ
КОСТЮЧЕНКА Анатолія Олексійовича – члена Міжнародної громадської організації «Промінь 5-2», м. Київ
КРАСІНА Олександра Григоровича – голову партійної організації Всеукраїнської Чорнобильської Народної Партії «За добробут та соціальний захист населення» Деснянського району міста Києва
КРАСОВСЬКОГО Олега Олександровича – члена ради Ветеранської громадської організації «Ветерани війни – інваліди Чорнобиля», м. Харків
КРЕЩЕНКА Павла Олександровича – президента Міжнародного фонду інвалідів Чорнобиля, м. Київ
КУЗЬМІНА Володимира Антиповича – члена Міжнародної громадської організації «Промінь 5-2», м. Київ
КУЦЕНКА Миколу Семеновича – першого заступника начальника Головного управління МНС України в Київській області, полковника внутрішньої служби
КУШНЄРОВА Івана Семеновича – першого заступника голови Всеукраїнської спілки ветеранів ядерних випробувань 2 червня 1992 року, м. Київ
ЛИСЕНКА Бориса Даниловича – голову Київської обласної організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Чорнобиль – Єдність»
ЛИСИЧЕНКА Георгія Віталійовича – заступника директора Інституту геохімії навколишнього середовища НАН та МНС України
ЛИТВИНЕНКА Володимира Матвійовича – голову правління громадської організації «Спілка інвалідів Чорнобиля та членів сімей померлих» Солом'янського району м. Києва
ЛІСОГОРА Юрія Марковича – колишнього головного спеціаліста Управління Кабінету Міністрів України
ЛІЩУКА Бориса Петровича – начальника спеціального сектору Одеської дирекції залізничних перевезень Одеської залізниці
ЛЯМЦЯ Володимира Миколайовича – члена Міжнародної громадської організації «Промінь 5-2», м. Київ
МАКАРОВА Павла Олександровича – заступника голови Донецької міської громадської організації «Союз Чорнобиль України»
МИСЛИВОГО Юрія Романовича – диспетчера електрозв'язку Житомирської дирекції «УКРТЕЛЕКОМ»
МІТЛУ Віктора Вікторовича – начальника відділу координації сил зони відчуження Головного управління МНС України в Київській області, полковника у відставці
МІЩЕНКА Петра Пантелійовича – начальника відділу Білоцерківської міської ради, Київська область
НЕМИРОВСЬКОГО Олександра Анатолійовича – члена Міжнародної громадської організації «Промінь 5-2», м. Київ
НІЗЕНКА Олега Васильовича – заступника Керівника Департаменту Апарату Ради національної безпеки і оборони України, генерал-майора податкової міліції
ОРЛОВА В’ячеслава Олексійовича – члена Міжнародної громадської організації «Промінь 5-2», м. Київ
ПАВЛЕНКА Володимира Петровича – першого заступника Міністра Кабінету Міністрів України
ПАВЛЕНКА Олексія Олексійовича – начальника Київської гідрогеологомеліоративної експедиції
ПАЛЮХА Володимира Григоровича – професора кафедри Академії цивільного захисту України
ПАСТУШИНА Сергія Петровича – члена Товариства ветеранів та інвалідів ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС, м. Київ
ПІТЕНІНА Олександра Олександровича – електромонтера Слов'янської дистанції електропостачання Донецької залізниці
ПЕТРОЧЕНКА Юрія Адамовича – заступника Секретаря Ради національної безпеки і оборони України, генерал-майора міліції у відставці
ПОЛІЩУКА Івана Філімоновича – машиніста екскаватора акціонерного товариства «Пересувна механізована колона № 55», Київська область
ПОТЕТЮЄВА Юрія Федоровича – начальника Управління воєнізованої охорони Державної адміністрації залізничного транспорту України, м. Київ
ПРОКОФ'ЄВА Олександра Дмитровича – президента Всеукраїнського благодійного фонду «Сприяння державній пожежній охороні», м. Київ
ПУХЛЯКА Олександра Григоровича – президента Міжнародного благодійного фонду техногенної безпеки України, Київська область
РОГУЦЬКОГО Івана Станіславовича – головного інженера-електронщика Інституту фізики НАН України
РОМАНЕНКА Володимира Олексійовича – члена ради Чернігівської обласної організації Всеукраїнської громадської організації «Союз Чорнобиль України»
СЕМЕСЬКА Віталія Ваніфатійовича – виконроба акціонерного товариства «Пересувна механізована колона № 55», Київська область
СІМОНЕНКА Ігоря Вікторовича – віце-президента Міжнародної громадської організації «Промінь 5-2», м. Київ
СОБОЛЯ Валерія Анатолійовича – заступника керівника департаменту Служби Секретаріату Президента України
СТАРЦЕВА Володимира Дмитровича – члена Міжнародної громадської організації «Промінь 5-2», м. Київ
СТОГНІЯ Бориса Сергійовича – академіка-секретаря Відділення фізико-технічних проблем енергетики НАН України, академіка НАН України
СУХІНА Павла Олександровича – ветерана органів внутрішніх справ, Луганська область
ТИМОШЕНКА Віктора Васильовича – члена Всеукраїнської Чорнобильської Народної Партії «За добробут та соціальний захист населення», м. Київ
УСЕНКА Володимира Дмитровича – заступника голови Полтавського обласного об'єднання «Фонд інвалідів Чорнобиля»
ФЕДОРЕНКА Василя Федоровича – члена Міжнародної громадської організації «Промінь 5-2», м. Київ
ФРИКІНА Євгена Олександровича – члена Міжнародної громадської організації «Промінь 5-2», м. Київ
ХМЕЛЯ Петра Григоровича – члена Міжнародної громадської організації «Промінь 5-2», м. Київ
ЦИМБАЛА Костянтина Костянтиновича – заступника голови Всеукраїнської спілки ветеранів ядерних випробувань 2 червня 1992 року, м. Київ
ЧАПЛИГІНА Дмитра Васильовича – заступника голови Дніпропетровської міської спілки «Союз Чорнобиль України»
ЧЕРНОВА Володимира Леонідовича – головного лікаря санаторію МНС України «Одеський», м. Одеса
ЧЕРАНЬОВА Олександра Івановича – члена Міжнародної громадської організації «Промінь 5-2», м. Київ
ШЕЛУДЬКА Віктора Костянтиновича – голову Центральної Ради громадської організації «Союз Чорнобиль України» Святошинського району міста Києва
ШКУРКА Володимира Дмитровича – члена Міжнародної громадської організації «Промінь 5-2», м. Київ
ШУМАКА Миколу Миколайовича – колишнього начальника 28-ї самостійної державної пожежної частини смт Іванків, Київська область
ЩУКІНА Юрія Анатолійовича – начальника служби – голову комісії управління армійської авіації Командування Сухопутних військ Збройних Сил України
ЯНУШКЕВИЧА Євгенія Геннадійовича – члена Міжнародної громадської організації «Промінь 5-2», м. Київ
ЯСТРЕМСЬКОГО Михайла Микитовича – заступника голови правління Вінницької міської організації «Союз Чорнобиль України»
ЯШИНА Євгена Михайловича – начальника цеху Державного спеціалізованого підприємства «Чорнобильська АЕС», Київська область

Нагородити орденом «За мужність» І ступеня

ГРИЩЕНКА Анатолія Дем'яновича (посмертно) – Героя Росії, учасника ліквідації аварії на ЧАЕС, громадянина Російської Федерації

Нагородити орденом «За мужність» III ступеня

АКІМОВА Віктора Фоковича – голову ради Криворізької міської громадської організації «Союз Чорнобиль України», Дніпропетровська область
АКОЛЬЗІНА Віктора Сисоєвича – учасника ліквідації аварії на ЧАЕС, м. Луганськ
АНТОНЮКА Романа Семеновича – завідувача виставки Головного управління МНС України в Івано-Франківській області
БАБИЧА Миколу Дмитровича – члена Миргородського міськрайонного громадського об'єднання «Союз Чорнобиль», Полтавська область
БАЙБІКОВА Владлена Дмитровича – голову Кіровоградської обласної організації Всеукраїнської Чорнобильської Народної Партії «За добробут та соціальний захист населення»
БАРТЧАКА Анатолія Антоновича – члена Міжнародної громадської організації «Промінь 5-2», м. Київ
БОГАТИРЕНКА Станіслава Борисовича – ветерана органів внутрішніх справ, м. Донецьк
БОДНЮ Олександра Івановича – державного експерта Управління Департаменту Апарату Ради національної безпеки і оборони України, полковника міліції у відставці
БРОНТЕРЮКА Петра Івановича – голову Ради ветеранів Управління МВС України в Закарпатській області, полковника міліції у відставці
ВЕРЕЩАКА Миколу Григоровича – члена Миргородського міськрайонного громадського об'єднання «Союз Чорнобиль», Полтавська область
ВОЙЦЕХІВСЬКОГО Петра Івановича – члена Міжнародної громадської організації «Промінь 5-2», м. Київ
ГАВРИЛЮКА Віктора Івановича – завідувача навчального центру Інституту ядерних досліджень НАН України
ДАВИДЕНКА Василя Володимировича – члена Міжнародної громадської організації «Промінь 5-2», м. Київ
ДАЦЬКА Валерія Івановича – члена Міжнародної громадської організації «Промінь 5-2», м. Київ
ДЯЧЕНКА Михайла Олександровича – члена Міжнародної громадської організації «Промінь 5-2», м. Київ
ЄРМАКА Анатолія Васильовича (посмертно) – учасника ліквідації аварії на ЧАЕС, м. Київ
ЗАХАРЧЕНКА Віктора Петровича – голову Ради ветеранської організації Головного управління МНС України в Закарпатській області
ІВАНЦОВА Юрія Миколайовича – старшого державного автоінспектора Департаменту Державної автомобільної інспекції МВС України, підполковника міліції
ІЩУКА Володимира Івановича (посмертно) – ветерана органів внутрішніх справ, Київська область
ІЩУКА Ігоря Івановича – учасника ліквідації аварії на ЧАЕС, Волинська область
КОВАЛЕНКА Федора Купріяновича (посмертно) – ветерана органів внутрішніх справ, Київська область
КОЛЯДЕНКА Олександра Яковича – першого заступника голови Закарпатської громадської організації «Союз Чорнобиль України»
КРУКА Анатолія Олексійовича – члена Міжнародної громадської організації «Промінь 5-2», м. Київ
КУЛЬЧИЦЬКОГО Андрія Стефановича – голову Самбірської районної організації «Союз Чорнобиль України», Львівська область
КУППУ Миколу Федоровича – директора Дніпропетровської філії акціонерного товариства «Українська пожежно-страхова компанія»
КУЩЕНКА Леоніда Івановича – члена Міжнародної громадської організації «Промінь 5-2», м. Київ
ЛЯЛІКОВА Леоніда Михайловича – члена громадської організації «Союз Чорнобиль України» Дніпропетровської області
МИКОЛЮКА Володимира Михайловича – ветерана органів внутрішніх справ, м. Київ
МИШКІНА Володимира Миколайовича – члена обласного відділення Українського національного фонду допомоги інвалідам Чорнобиля, м. Чернігів
НИТКІНА Валерія Івановича – начальника відділу Дніпропетровської обласної державної адміністрації
ОМЕЛЮ Олександра Михайловича – члена профкому Міжнародної громадської організації «Промінь 5-2», м. Київ
ПАВЛЕНКА Миколу Омельяновича – члена Міжнародної громадської організації «Промінь 5-2», м. Київ
ПАСІЧНИКА Григорія Васильовича – державного експерта відділу Департаменту Апарату Ради національної безпеки і оборони України, полковника міліції у відставці
ПЕТРОВА Володимира Миколайовича – голову ради громадської організації «Союз Чорнобиль України» Верхньодніпровського району Дніпропетровської області
ПІНЬКОВСЬКОГО Гліба Станіславовича – професора Національного гірничого університету, м. Дніпропетровськ
ПОНОМАРЕНКА Миколу Івановича – члена Міжнародної громадської організації «Промінь 5-2», м. Київ
ПОРТНОВА Юрія Олексійовича – учасника ліквідації аварії на ЧАЕС, Івано-Франківська область
РАБЕРА Лева Матвійовича – доцента Національної металургійної академії України, м. Дніпропетровськ
СЕВЕРЕНЧУКА Петра Дмитровича – члена Міжнародної громадської організації «Промінь 5-2», м. Київ
СЄНІНА Володимира Михайловича – члена Міжнародної громадської організації «Промінь 5-2», м. Київ
СТАНІШЕВСЬКОГО Миколу Володимировича – учасника ліквідації аварії на ЧАЕС, члена громадської організації «НАБАТ», м. Житомир
СТАРОВОЙТА Віктора Михайловича – члена Міжнародної громадської організації «Промінь 5-2», м. Київ
ТЕРЕШКІНА Ігоря Георгійовича – члена правління Ленінської районної громадської організації «Союз Чорнобиль», м. Харків
ТИХОМИРОВА Василя Миколайовича – члена Міжнародної громадської організації «Промінь 5-2», м. Київ
ТКАЧЕНКА Василя Степановича – ветерана органів внутрішніх справ, м. Рівне
ТКАЧЕНКА Олександра Івановича – бригадира акціонерного товариства «Племзавод» Михайлівка» Лебединського району, Сумська область
ШВИДЬКА Петра Васильовича – генерального директора концерну «Південруда», м. Дніпропетровськ
ШЕВЧЕНКА Івана Олексійовича – директора Департаменту МНС України, генерал-лейтенанта
ЩЕРБАТЮКА Петра Васильовича – учасника ліквідації аварії на ЧАЕС, Волинська область
ЩИРАНЯ Ігоря Петровича – члена Міжнародної громадської організації «Промінь 5-2», м. Київ
ЯРУНІЧЕВА Олександра Дмитровича – інженера військової частини 56076, Олександра Дмитровича м. Севастополь

Нагородити орденом Богдана Хмельницького III ступеня

АЛЕКСУ Миколу Тимофійовича – заступника голови асоціації «Чорнобиль» Головного управління внутрішніх військ МВС України, генерал-лейтенанта у відставці
БАЗИЛЕНКА Анатолія Григоровича – голову правління Всеукраїнської Чорнобильської Спілки інвалідів МВС України, полковника міліції у відставці
БЕВЗУ Ігоря Володимировича – начальника авіації – начальника відділу управління 8 армійського корпусу Сухопутних військ Збройних Сил України, полковника
БОНДАРЕНКА Олександра Івановича – першого заступника Міністра внутрішніх справ України, генерал-лейтенанта міліції
БУРЦЕВА Кіра Івановича – голову Київської обласної асоціації «Чорнобиль» органів та військ МВС, полковника внутрішньої служби у відставці
КОВАЛЬОВА Петра Івановича – керівника управління Департаменту Апарату Ради національної безпеки і оборони України
МАЛАХОВА Анатолія Івановича – завідувача сектору Департаменту Міністерства оборони України, полковника у відставці
ПОЧТАРЬОВА Олександра Івановича – головного консультанта Департаменту Головної служби оборонної політики Секретаріату Президента України
СУШКА Олексія Овер'яновича – члена Білоцерківської регіональної організації «Союз Чорнобиль України», Київська область
ХОХЛОВА Станіслава Степановича – члена Білоцерківської регіональної організації «Союз Чорнобиль України», Київська область
ЧУГУЄНКА Леоніда Івановича – ветерана органів внутрішніх справ, м. Київ

Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня

БИКОВУ Лідію Олексіївну – завідувача кабінету Житомирської центральної дитячої міської лікарні
ДЕОМИДОВУ Ганну Григорівну – члена Міжнародної громадської організації «Промінь 5-2», м. Київ
ІВАНОВУ Марію Петрівну – голову Ленінської районної громадської організації «Союз Чорнобиль», м. Харків
КРИЛОВУ Галину Георгіївну – головного спеціаліста Товариства ветеранів та інвалідів ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, м. Київ
КУРБАНОВУ Фатіму Хасолтівну – заступника начальника Управління, завідувача сектору Юридичного департаменту Секретаріату Кабінету Міністрів України
НОВАК Кейік Єрешівну – голову правління Міжнародного благодійного фонду «Допомога дітям Чорнобиля», м. Київ
РАТІЄВУ Світлану Михайлівну – члена Міжнародної громадської організації «Промінь 5-2», м. Київ
РУДНИК Тетяну Яківну – заступника начальника управління – начальника відділу Євпаторійської міської ради, Автономна Республіка Крим
СЕМІЛЄТОВУ Алісу Григорівну – члена Українського національного фонду допомоги інвалідам Чорнобиля, м. Чернігів
ХАРЧЕНКО Галину Федосіївну – члена Міжнародної громадської організації «Промінь 5-2», м. Київ

Нагородити орденом Данила Галицького

АНДРІЄВСЬКОГО Броніслава Адамовича – ветерана органів внутрішніх справ, Київська область
БОГАЯ Леоніда Йосиповича – начальника відділу Департаменту МВС України, полковника міліції у відставці
ВОЛОДІНА Володимира Ілліча – ветерана органів внутрішніх справ, м. Київ
ДОРОШЕНКА Віктора Михайловича – радника Міністра внутрішніх справ України, полковника міліції у відставці
ЛЕБЕДЯ Андрія Олексійовича – заступника начальника Науково-виробничого об'єднання «Форт» МВС України, полковника міліції у відставці
ПОЛЮКА Павла Івановича – голову Ради ветеранів Головного управління МВС України в місті Києві, полковника міліції у відставці

Нагородити медаллю «За працю і звитягу»

БАБІНА Олександра Валерійовича – члена Міжнародної громадської організації «Промінь 5-2», м. Київ
БАДЕЯ Ігоря Валентиновича – головного спеціаліста Адміністрації Державної спеціальної служби транспорту, м. Київ
БІЛОУСА Володимира Івановича – заступника директора – начальника служби Державного спеціалізованого науково-виробничого підприємства «Екоцентр», Київська область
БОНДАРЕНКА Германа Миколайовича – заступника директора Інституту геохімії навколишнього середовища НАН та МНС України
БОНДАРЕНКА Миколу Сергійовича – члена Міжнародної громадської організації «Промінь 5-2», м. Київ
БУЛАВУ Сергія Прохоровича – члена Міжнародної громадської організації «Промінь 5-2», м. Київ
ГЛАДИШЕВА Ігоря Валентиновича – члена Херсонської міської організації Всеукраїнської Чорнобильської Народної Партії «За добробут та соціальний захист народу»
ГУНДИЧА Анатолія Дмитровича – головного інженера Державного підприємства «Чорнобильсервіс», Київська область
ДУБРОВІНУ Галину Валер'янівну – члена Міжнародної громадської організації «Промінь 5-2», м. Київ
ЗАЙЦЯ Анатолія Федоровича – командира повітряного судна – інструктора Ка-26 акціонерного товариства «АС», Київська область
ІЩУКА Володимира Івановича – механіка Державного автотранспортного підприємства експедиційних та спеціальних автомобілів НАН України
КИЧАЯ Віктора Михайловича – заступника голови Ічнянської районної державної адміністрації, Чернігівська область
КОВАЛЬОВУ Людмилу Василівну – члена Міжнародної громадської організації «Промінь 5-2», м. Київ
КОРЗАНОВА Геннадія Борисовича – начальника кафедри Харківського університету Повітряних Сил Збройних Сил України, полковника
КРУПУ Валерія Михайловича – члена Міжнародної громадської організації «Промінь 5-2», м. Київ
КУДРЕНКА Миколу Васильовича – заступника начальника відділу Департаменту Міністерства оборони України, полковника медичної служби у відставці
КУЛЕШОВА Леоніда Павловича – директора Державного підприємства спеціального зв'язку, м. Київ
ЛЕВЧУКА В'ячеслава Миколайовича – учасника ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, Рівненська область
МАЦІОНА Анатолія Івановича – члена Міжнародної громадської організації «Промінь 5-2», м. Вінниця
МІРОШНИЧЕНКО Людмилу Клавдіївну – члена Міжнародної громадської організації «Промінь 5-2», м. Київ
ПОГОРІЛОГО Анатолія Миколайовича – завідувача відділу Інституту магнетизму НАН та МОН України
ПРОХОРЦОВА Олександра Миколайовича – члена Міжнародної громадської організації «Промінь 5-2», м. Київ
РЕПЕТУ Валерія Семеновича – члена Міжнародної громадської організації «Промінь 5-2», м. Київ
СУЛІМОВА Валерія Олексійовича – заступника директора фірми «Лостік», м. Черкаси
ТЕРТИЧНОГО Сергія Григоровича – начальника відділу Державного комітету України по водному господарству
ХІЛЬКА Юрія Васильовича – члена Міжнародної громадської організації «Промінь 5-2», м. Київ
ЧАПЛИГІНА Володимира Івановича – лікаря з радіаційної гігієни Кіровоградської обласної санітарно-епідеміологічної станції
ЧЕБАНА Дмитра Івановича – заступника голови Чернівецького обласного об'єднання «Чорнобильці Буковини»
ШМАЛЯ Миколу Федоровича – члена Одеської обласної організації Всеукраїнської громадської організації «Союз Чорнобиль України»

Нагородити медаллю «Захиснику Вітчизни»

НЕДІЛЬКА Олександра Миколайовича – голову Кіровоградської обласної громадської організації «Союз Чорнобиль України»
ОСТРОВСЬКОГО Сергія Володимировича – начальника варти 46-ї професійної пожежної частини м. Кіровограда

Нагородити медаллю «За військову службу Україні»

КОМАРОВА Ігоря Віталійовича – начальника відділу Головного управління Генерального штабу Збройних Сил України, полковника

Нагородити медаллю «За бездоганну службу» III ступеня

МИХАЙЛОВА Юрія Миколайовича – заступника начальника управління – начальника відділу Державного департаменту пожежної безпеки МНС України, полковника внутрішньої служби
ОЗЕРЯНКА Володимира Олександровича – заступника начальника управління – начальника відділу Державного департаменту пожежної безпеки МНС України, полковника внутрішньої служби

Присвоїти почесні звання:

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРИРОДООХОРОНЕЦЬ УКРАЇНИ»

ПРИМАКУ Віталію Олександровичу – начальникові Державного управління екології та природних ресурсів в Одеській області

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ»

КВАШІ Наталії Миколаївні – начальникові відділення поліклініки госпіталю Головного управління МВС України в м. Києві, полковнику міліції
КОРОБКУ Василю Івановичу – начальникові Центрального госпіталю МВС України, полковнику міліції
СІВКОВИЧ Світлані Олексіївні – завідувачеві відділу Інституту онкології АМН України, докторові медичних наук, м. Київ

«ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ»

КАВУНУ Віктору Миколайовичу – солістові-вокалісту, члену Асоціації естрадних діячів культури України

«ЗАСЛУЖЕНИЙ БУДІВЕЛЬНИК УКРАЇНИ»

ШВАЦЬКОМУ Геннадію Миколайовичу – заступникові голови корпорації «Украгропромбуд», м. Київ

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕНЕРГЕТИК УКРАЇНИ»

БОРИСЮКУ Михайлу Миколайовичу – завідувачеві секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи

КРЯТУ Анатолію Васильовичу – заступникові директора Департаменту – державному інспекторові Державного комітету ядерного регулювання України
ФІЛАТОВУ Олександру Михайловичу – начальникові цеху відокремленого підрозділу «Атомремонтсервіс» Державного підприємства «Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом», м. Київ
ШТЕЙНБЕРГУ Миколі Олександровичу – заступникові Міністра палива та енергетики України
ЯКОВЦЮ Івану Микитовичу – електромонтерові-лінійнику акціонерного товариства «Київсільелектро».

Президент України
Віктор ЮЩЕНКО

21 квітня 2006 року

Запись была опубликована: glavred(ом) Среда, 8 апреля 2009 г. в 20:21
и размещена в разделе Державні нагороди чорнобильцям.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта