?> УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.

УКАЗ

ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

№ 1070/2006

Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

За мужність, самовідданість, високий професіоналізм, виявлені під час ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, вагомі трудові досягнення, активну громадську діяльність

постановляю:


Нагородити орденом «За заслуги» III ступеня

ВТОРНІКОВА Віктора Євгеновича – начальника зміни реакторного цеху 4-го блоку Державного спеціалізованого підприємства «Чорнобильська АЕС» у 1987–2006 роках, Київська область
ГОРБУШИНА Олександра Миколайовича – полковника внутрішньої служби у відставці, м.Київ
ГУМЕНЮКА Миколу Петровича
– начальника зміни електричного цеху Державного спеціалізованого підприємства «Чорнобильська АЕС», Київська область
ДАНИЛЕНКА Володимира Григоровича – члена Центральної ради Всеукраїнської громадської організації «Союз Чорнобиль України», м.Київ
КІР'ЯКОВА Олега Костянтиновича
– заступника голови Деснянської районної організації міста Києва Всеукраїнської Чорнобильської Народної Партії «За добробут та соціальний захист народу»
КОЛЯДІНА Анатолія Федоровича
– голову громадського об'єднання «Фонд інвалідів Чорнобиля» міста Києва та Київської області»
КОШОВОГО Віктора Сергійовича
– пенсіонера, працівника Чорнобильської АЕС у 1977–1994 роках, Київська область
КУЛЬБІДУ Володимира Івановича
– заступника начальника Головного управління з питань реагування на надзвичайні ситуації та застосування сил Головного управління МНС України в Київській області, полковника внутрішньої служби
ЛИСЕНКА Юрія Васильовича
– голову Всеукраїнської спілки ветеранів ядерних випробувань, м.Київ
ЛИСЮКА Володимира Васильовича
– голову Дніпропетровського відділення Всеукраїнського благодійного фонду «Сприяння державній пожежній охороні»
МАКУХУ Володимира Миколайовича
– члена Міжнародної громадської організації «Промінь 5–2», м.Київ
ПОДГОРНОВА Павла Максимовича
– члена Міжнародної громадської організації «Промінь 5–2», м.Київ
ПРОСКУРІНА Володимира Станіславовича
– голову правління Харківського міського комітету ветеранів Чорнобиля
РЕЙХТМАНА Григорія Ісаєвича
– пенсіонера, заступника начальника реакторного цеху 4-го блоку Державного спеціалізованого підприємства «Чорнобильська АЕС» у 1986–1997 роках, Київська область
СВЯТИШЕНКА Володимира Григоровича
– пенсіонера, працівника Чорнобильської АЕС у 1976–1990 роках, Київська область
СИРОГО Володимира Остаповича
– члена ради Деснянської районної організації міста Києва Всеукраїнської Чорнобильської Народної Партії «За добробут та соціальний захист народу»
СТОЛЯРЕВСЬКОГО Володимира Миколайовича
– начальника зміни, старшого інженера реакторного цеху 4-го блоку Державного спеціалізованого підприємства «Чорнобильська АЕС» у 1986–1995 роках, Київська область
ХОРОНЖУКА Леоніда Андрійовича – почесного голову Товариства ветеранів та інвалідів ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, м.Київ
ШМАКОВА Віктора Вікторовича – заступника начальника Головного управління МНС України в Київській області, полковника внутрішньої служби
ЮЗИШИНА Станіслава Васильовича – заступника начальника Головного управління МНС України в Київській області, полковника внутрішньої служби
ЮРКЕВИЧА Ігоря Васильовича – полковника внутрішньої служби у відставці, м.Київ

Нагородити орденом «За мужність» III ступеня

БАТЕЧКА Миколу Васильовича – члена Міжнародної громадської організації «Промінь 5–2», м.Київ
БЕРЕЗАНА Володимира Михайловича – члена Міжнародної громадської організації «Промінь 5–2», м.Київ
БІЛОУСА Віктора Степановича – полковника внутрішньої служби у відставці, Київська область
БОГДАНОВА Олександра Пантелійовича – лейтенанта внутрішньої служби у відставці, Київська область
БУТРІМЕНКА Миколу Володимировича – полковника внутрішньої служби у відставці, Київська область
ВАСИЛЬЄВА Бориса Олександровича – підполковника внутрішньої служби у відставці, м.Київ
ВОРОНУ Богдана Григоровича – лейтенанта внутрішньої служби у відставці, Київська область
ГУТНИКА Петра Григоровича – полковника внутрішньої служби у відставці, Київська область
ДОЛИННОГО Олексія Анатолійовича – полковника внутрішньої служби у відставці, м.Київ
ЗАБІРЧЕНКА Олександра Петровича – президента Міжнародного фонду «Альтаїр», Київська область
КАМИШНОГО Валерія Івановича – полковника внутрішньої служби у відставці, Київська область
КИРІЄНКА Павла Володимировича – підполковника внутрішньої служби у відставці, м.Київ
КОВАЛЬЧУКА Івана Дмитровича – майора внутрішньої служби у відставці, м.Київ
КОВКРАКА Михайла Григоровича – лейтенанта внутрішньої служби у відставці, м.Київ
КОПИЧЕВА Анатолія Володимировича – полковника внутрішньої служби у відставці, Київська область
ЛЕОНЕНКА Григорія Андрійовича (посмертно) – полковника внутрішньої служби
МАЛЬОВАНОГО Володимира Олександровича (посмертно) – капітана внутрішньої служби
МЕЛЬНИКОВА Андрія Федоровича – підполковника внутрішньої служби у відставці, м.Київ
МЕРЦА Сергія Сергійовича – члена ради Білоцерківської міської організації Всеукраїнської Чорнобильської Народної Партії «За добробут та соціальний захист народу», Київська область
ПАВЛОВА Олега Петровича – пенсіонера, працівника Чорнобильської АЕС у 1977–1999 роках, Київська область
ПРИЩЕПУ Сергія Михайловича – майора внутрішньої служби у відставці, м.Київ
ПРОЦЕНКА Анатолія Івановича – сержанта внутрішньої служби у відставці, м.Київ
РАДЧЕНКА Олександра Адамовича – лейтенанта внутрішньої служби у відставці, м.Київ
СЛОВОДЯНИКА Віктора Миколайовича – члена громадської організації «Набат», Київська область
ШАВРЕЯ Петра Михайловича – підполковника внутрішньої служби у відставці, м.Київ

Нагородити орденом Богдана Хмельницького III ступеня

ЗАДОРОЖНОГО Михайла Ярославовича – інженера відділу Українського науково-дослідного інституту пожежної безпеки МНС України, полковника у відставці, м.Київ

Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня

ЄФИМОВИЧ Неллі Олександрівну – заступника голови Дарницької районної організації міста Києва Всеукраїнської Чорнобильської Народної Партії «За добробут та соціальний захист народу»
ПАВЛОВСЬКУ Галину Миколаївну – заступника голови Дарницької районної організації міста Києва Всеукраїнської Чорнобильської Народної Партії «За добробут та соціальний захист народу»
РОГОВУ Валентину Іванівну – голову комітету «Діти Чорнобиля» Всеукраїнської громадської організації «Союз Чорнобиль України», м.Київ
САМОЙЛЕНКО Марію Сільвейстрівну – пенсіонера, працівника Чорнобильської АЕС у 1980–1997 роках, Київська область
ШАЛАМОВУ Ніну Василівну – члена Всеукраїнської Чорнобильської Народної Партії «За добробут та соціальний захист народу», м.Київ

Нагородити медаллю «За працю і звитягу»

ВЕРХОВОДА Михайла Федоровича – пенсіонера, працівника Чорнобильської АЕС у 1981–2001 роках, Київська область
ГАЛКІНА Володимира Тимофійовича – замісника начальника реакторного цеху 4-го блоку Державного спеціалізованого підприємства Чорнобильської АЕС у 1986–1989 роках, Київська область
ГЕРАЩЕНКА Олега Васильовича – голову ради громадської організації «Союз Чорнобиль України» Дніпропетровської області
ГОРУ Анатолія Дмитровича – заступника директора Державного спеціалізованого підприємства «Чорнобильська АЕС», Київська область
ДЖУЛАЯ Віктора Григоровича – заступника начальника загону державної пожежної охорони міста Кривого Рогу Головного управління МНС України в Дніпропетровській області, підполковника внутрішньої служби
ЄВСЮКОВА Олександра Петровича – начальника Управління МНС України, полковника внутрішньої служби
ІВАНОВА Валентина Васильовича – пенсіонера, працівника Чорнобильської АЕС у 1977–2002 роках, Київська область
КАРПУКА Тихона Івановича – полковника внутрішньої служби у відставці, м.Київ
КОШОВУ Галину Іванівну – пенсіонера, працівника Чорнобильської АЕС у 1978–1997 роках, Київська область
ЛІТОВСЬКИХ Катерину Василівну – пенсіонера, працівника Чорнобильської АЕС у 1980–1999 роках, Київська область
МОРЖІЄВСЬКОГО Бориса Борисовича – пенсіонера, працівника Чорнобильської АЕС у 1986–1994 роках, Київська область
НАШИРА Володимира Калістратовича – пенсіонера, працівника Чорнобильської АЕС у 1982–2001 роках, Київська область
ПІВЧЕНКА Володимира Григоровича – пенсіонера, працівника Чорнобильської АЕС у 1977–2001 роках, Київська область
ПЕЛЕШАНКА Олександра Петровича – пенсіонера, працівника Чорнобильської АЕС у 1977–2001 роках, Київська область
ПОРФІР'ЄВА Петра Степановича – пенсіонера, працівника Чорнобильської АЕС у 1979–1992 роках, Київська область
РЯБУШКІНУ Ганну Федорівну – пенсіонера, працівника Чорнобильської АЕС у 1977–1998 роках, Київська область
САМОЙЛЕНКА Миколая Миколайовича – пенсіонера, працівника Чорнобильської АЕС у 1977–2001 роках, Київська область
ТІТОВА Георгія Івановича – начальника зміни хімічного цеху Державного спеціалізованого підприємства «Чорнобильська АЕС», Київська область
ТРОХИМЧУКА Володимира Степановича – заступника директора підприємства «Пожежний захист», м.Житомир
ЦВІГУНА Володимира Петровича – спеціаліста управління праці та соціального захисту населення Гайсинського району Вінницької області

Присвоїти почесні звання:
«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ»

ХОМАЗЮК Інні Миколаївні – завідувачеві відділення Наукового центру радіаційної медицини АМН України, доктору медичних наук, професору, м.Київ

«ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ»

БЕБЕШКУ Володимиру Григоровичу – генеральному директорові Наукового центру радіаційної медицини АМН України, члену-кореспонденту АМН України, доктору медичних наук, професору, м.Київ
ЧУМАКУ Анатолію Андрійовичу – завідувачеві відділу Наукового центру радіаційної медицини АМН України, доктору медичних наук, професору, м.Київ.

Президент України
Віктор ЮЩЕНКО

13 грудня 2006 року

Запись была опубликована: glavred(ом) Среда, 8 апреля 2009 г. в 21:08
и размещена в разделе Державні нагороди чорнобильцям.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта