?> Україна провалила верховенство права – Єврокомісар | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
07.06.2012, рубрика "Дайджест"

Україна провалила верховенство права – Єврокомісар

"Газета.ua", 06.06.2012 21:09

За словами Фюле, індекс свободи вираження в Україні падає вниз. Фото: obozrevatel.com

Європейський комісар із питань розширення та європейської політикиШтефан Фюле заявив, що Брюссель ніколи не пов'язував політичну умову підписання Угоди про асоціацію з одним ім'ям, але пов'язує з тим, що "Україна провалила верховенство права та деякі аспекти фундаментальних прав і свобод".

Виступаючи в середу в Брюсселі в Європарламенті перед журналістами з країн "Східного партнерства", Фюле спростував інформацію, закладену в питанні від журналіста про те, що Брюссель відкладає підписання Угоди.

За його словами, після того, як документ був парафований, нині над ним триває робота з тим, щоб Угода була готова до підписання до кінця цього року.

"Але потім виникає інше питання - чи будуть у той час політичні умови для його підписання і пізніше ратифікації Європарламентом і державами-членами. Політичні умови ніколи не були пов'язані з одним ім'ям, але пов'язані з тим, що Україна, в реальності, провалила верховенство права і деякі аспекти фундаментальних прав і свобод, які закладені в цій угоді", - сказав він.

Із цього приводу єврокомісар висловив упевненість, що перед ратифікацією "партнер почне виконувати умови цієї Угоди".

"Я вважаю, що логічно бути відданим конкретному змісту перед тим, як ти його підпишеш. Перед тим, як його ратифікувати, ми очікуємо, що партнер почне його виконувати", - сказав він.

Фюле перерахував ряд факторів, які викликають стурбованість ЄС щодо України, зокрема, справа екс-прем'єра Юлії Тимошенко, яку ЄС "вважає політичною, а не кримінальною".

"Те, чим ми стурбовані, так це тим, якщо подивитися на індекс свободи вираження, то Україна не робить прогрес, він падає вниз. І це причина стурбованості", - підкреслив він.

Інтерфакс-Україна

http://gazeta.ua/articles/politics/_ukrajina-provalila-verhovenstvo-prava-evrokomisar/439544

Запись была опубликована: glavred(ом) Четверг, 7 июня 2012 г. в 4:26
и размещена в разделе Дайджест.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта