?> Україна – Японія | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
05.07.2005, рубрика "Чорнобиль і світ"

Президент України обговорив з імператором Японії питання співробітництва двох країн

Президент України Віктор Ющенко з дружиною Катериною Ющенко зустрівся з імператором Японії Акіхіто та його дружиною Мічіко.

Під час зустрічі було обговорено питання двостороннього співробітництва, зокрема ряд гуманітарних проектів.

Ющенко в Японии

 

Значну увагу було приділено також питанню Чорнобильської трагедії. Глава Української держави, зокрема, подякував японській стороні за допомогу в ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. При цьому Віктор Ющенко наголосив, що Україна сьогодні потребує допомоги у створенні сучасних медичних центрів для лікування онкологічних хвороб, захворювань щитовидної залози, викликаних аварією на ЧАЕС. Віктор Ющенко підкреслив, що Японія має в цій сфері "неоціненний досвід", який потрібний Україні.

Президент України звернув увагу імператора Японії на схожість долі українського та японського народів - їх, за його словами, поєднали дві "ядерні трагедії" - цього року японці відзначають 60-ту річницю бомбардування Хіросіми і Нагасакі, а наступного року минає двадцять років від Чорнобильської трагедії. Глава Української держави підкреслив, що в ході свого візиту обов’язково відвідає Хіросіму. "Я хочу від імені українського народу висловити пошану до трагічних сторінок японської історії й вшанувати пам’ять загиблих", - відзначив Віктор Ющенко.

Урядовий портал:
http://www.kmu.gov.ua

Надруковано «ПЧ» № 7(19) липень 2005

Запись была опубликована: glavred(ом) Вторник, 5 июля 2005 г. в 20:05
и размещена в разделе Чорнобиль і світ.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта