?> Україна заборгувала громадянам 130 млрд. грн. | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
21.02.2011, рубрика "Дайджест, Новини"

Україна заборгувала громадянам 130 млрд. грн.

Kyiv Post,  21 февраля 2011

Україна заборгувала громадянам за судовими рішеннями становить 130 млрд. грн.

На сьогоднішній день Україна заборгувала громадянам за судовими рішеннями становить 130 млрд. грн.

Про це під час круглого столу в Києві заявила Урядовий уповноважений у справах Європейського суду з прав людини Валерія Лутковська.

«На сьогоднішній день, згідно даних Міністерства соціальної політики, порядок цієї заборгованості складає 130 млрд. грн. перед громадянами України», - сказала вона.

При цьому Лутковська зауважила, що уряд передбачає, що найближчим часом буде скасовано закон про мораторій на примусову реалізацію майна державних підприємств, в тому числі паливно-енергетичного комплексу, що дозволить в певній мірі скоротити цю заборгованість.

В той же час Лутковська висловила сподівання, що найближчим часом уряд напрацює методологію з ліквідації заборгованості за рішенням судів на користь громадян.

«Ми передбачаємо, що протягом півроку всі особи, які мають на руках невиконані рішення національних судів, повернуті без виконання чи неприйняті Державною виконавчою службою, вони мають бути знову надані Державній виконавчій службі і вона узагальнить цю інформацію, і Кабінет міністрів спланує порядок погашення цієї заборгованості», - зазначила вона.

http://www.kyivpost.ua/ukraine/news/ukrayina-zaborguvala-gromadyanam-130-mlrd-grn.html

Запись была опубликована: glavred(ом) Понедельник, 21 февраля 2011 г. в 20:33
и размещена в разделе Дайджест, Новини.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта