?> Український клуб звертається до українців | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
18.03.2012, рубрика "Дайджест"

Український клуб звертається до українців

Сайт «Про все», середа 14 березня 2012

ЗВЕРНЕННЯ ДО УКРАЇНЦІВ

Напередодні виборів до Верховної Ради України сьомого скликання Правління Українського клубу звертається до українців з наступним:

Вибори парламенту, що НЕ формує уряд, НЕ контролює призначення силовиків, НЕ причетний до призначення послів, НЕ формує бюджет, НЕ впливає на процес застосування збройних сил України у мирний час, не мають політичного сенсу і віддаляють Україну від ЄС.

Україноцентричне громадянське суспільство має провести інвентаризацію (персоніфікацію) усіх економічних, політичних, судових, законодавчих, виконавчих рішень, ухвалених протягом 20 років Незалежности.

Жоден з колишніх і теперішніх народних депутатів не має морального права балотуватись до парламенту-2012, бо несе повну політичну відповідальність за стан справ в Україні сьогодні. Жоден з теперішніх та колишніх перших осіб у виконавчій владі (на усіх рівнях) не має морального права балотуватись до парламенту з тих же причин.

Україноцентричне громадянське суспільство має делегувати до парламенту-2012 нових політиків з сучасним мисленням, доброю менеджерською командою, з чіткою програмою пріоритетів на найближчий період.

Україні потрібна альтернатива сформованій за останні 20 років Незалежности політичній консерві, у вигляді організованого в єдиний громадсько-політичний кулак українства, україноцентричного громадянського суспільства, україноцентричної політичної сили, сформованої за євростандартами.

Україноцентричне громадянське суспільство має чітко і недвозначно усвідомити українські цінності (націю як основну цінність), їх носіїв, прихильників і ворогів. Злочин проти Нації не має давности і не має прощення. Україножери на державних посадах вже заробили на довічне ув’язнення за свідомі дії проти української Нації. Українці мають не просто змістити їх з державних посад, а притягти до кримінальної відповідальності

Варто здавати собі справу, що головна політична битва за Україну відбудеться у 2015 році на президентських виборах. Українство покликане прийти до них ідейно, матеріально-технічно, політично, інформаційно готовим, щоб єдиний кандидат на посаду Президента від українства був сприйнятий більшістю українського суспільства і переміг у першому турі.

Український клуб формує на своїй базі дієвий механізм для реалізації визначених вище завдань.

Правління Українського клубу

http://provse.te.ua/2012/03/ukrajinskyj-klub-zvertajetsja-do-ukrajinciv/

Інформація про «Український клуб»

Сайт «Всеукраїнської спілки "Літературний форум"

ПРОГРАМА

ГРОМАДСЬКО-ПОЛІТИЧНОГО ОБ’ЄДНАННЯ

УКРАЇНСЬКА ГРОМАДА

ЗА Україну, ЗА її волю, ЗА честь і славу, ЗА народ!

Мета: Українська соборна незалежна самостійна Держава, що базується на українських цінностях, має позитивну програму розвитку і опирається на сильну українську громаду.

Основа: Громадяни України, що об’єдналися в Українську громаду,

виражаючи суверенну волю української нації,

спираючись на багатотисячолітній досвід українського державотворення (Трипільська цивілізація, Княжа Русь-Україна, Гетьманщина, всі без винятку українські національні змагання за незалежність) на основі здійсненого українською нацією права на самовизначення,

усвідомлюючи українські цінності, а також обов’язок їх захищати і примножувати,

дбаючи про забезпечення прав і свобод громадянина України та гідних умов його життя,

піклуючись про зміцнення громадянської злагоди на землі України,

прагнучи розвивати і зміцнювати демократичну, соціальну, правову державу,

усвідомлюючи відповідальність перед Богом, власною совістю, попередніми, нинішнім та прийдешніми поколіннями,

керуючись Актом проголошення незалежності України від 24 серпня 1991 року (1427-12), схваленим 1 грудня 1991 року всенародним голосуванням

ухвалюють програму Української громади.

Основну людську цінність для кожного українця визначає формула: „Мати можливість розпорядитися вмінням зреалізувати свої можливості”.

Система українських цінностей:

· Нація.

· Держава.

· Земля.

· Духовна тяглість (минуле).

· Віра.

· Життя.

· Безпека.

· Мова (язик).

· Свобода вибору.

· Сім’я.

· Майбутнє.

Всі ці речі взаємопов’язані. Усвідомлення їх цілісності і безперечності творить успішну, злютовану, могутню націю.

Кожен українець, усвідомивши свої українські цінності, мусить подбати про механізми захисту цих цінностей, сформулювавши українські інтереси. З цього постає потреба української справи. Кожен, хто усвідомлює її необхідність, тратить на неї те, що може собі дозволити:

· Кошти, ідеї, твори.

· Час, життя.

· На цій базі формуються усі три верстви:

· Грошовиті (талановиті).

· Менеджери.

· Воїни.

Але найвартіснішою на часі є верства, яка поєднує всі ці три речі. Це – політики.

Українська громада формує критичну масу свідомих громадян країни, які готові віддати своє життя за Україну. Але й Україна має бути такою, щоб за неї не шкода було віддати своє життя.

ПРОГРАМА

ДЕРЖАВА – українська, демократична, європейська.

Держава є ґарантом вільного розвитку української нації, реального зростання її добробуту та становлення громадянського суспільства.

ВЛАДА – українська, професійна, відповідальна.

Влада – українська, відкрита та підконтрольна громадянському суспільству. Політик (адміністратор, підприємець) на початку року заповнює декларацію про доходи на себе і свою родину, а вкінці року – декларацію про витрати. Дисбалансом, що виникає між доходами і видатками займається НБР.

ПОЛІТИКА – україноцентрична, ідеологічно різноманітна, суспільно відповідальна.

Політика базується на українських цінностях, пропорційній виборчій системі за відкритими списками на всеукраїнському рівні та на рівні земель. Прохідний відсоток до парламенту та до рад земель скасовується. Формування виборчих блоків не допускається.

ЦВК формується не за квотно-партійним принципом, а за професійною ознакою на 7 років. Діяльність ЦВК базується на постійно діючій інфраструктурі в столиці та реґіонах на базі Виборчого Кодексу та єдиного списку виборців. Партія, яка набрала найбільшу кількість голосів формує більшість у парламенті та коаліційний уряд. Уряд складається з Прем’єр-міністра, першого віце-прем’єра, двох віце-прем’єрів та 9 міністрів: міністр внутрішніх справ, міністр економіки і торгівлі, міністр фінансів, міністр закордонних справ, міністр справедливості, міністр оборони, міністр сільського господарства, міністр промислової політики та енергетики, міністр культури, інформації і туризму.

Главою держави є Президент України з правом вето на закони Верховної Ради та правом розпуску парламенту. Президент є ґарантом Конституції. Президент виконує представницькі функції. Президент є Верховним головнокомандувачем.

Президент обирається всенародним голосуванням.

Парламент має право подолати вето Президента та оголосити йому імпічмент.

МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ – реальне, відповідальне, представницьке.

Основою місцевого самоврядування є територіальна громада.

На рівні районних, міських, селищних та сільських рад – мажоритарна виборча система.

Вибори міських голів проходять у два тури.

Громада ініціює місцевий референдум з приводу вичерпного переліку питань, виписаних у статуті територіальної громади.

Статут територіальної громади ухвалюється місцевою радою та затверджується на місцевому референдумі.

Місцева рада, яка відмовляється винести ініціативу громади на референдум, розпускається рішенням Верховної Ради України.

Правовідносини територіальної громади та місцевої ради регулюються Законом «Про територіальну громаду та місцевий референдум».

Бюджет країни формується знизу вгору.

Місцева рада залишає у своєму розпорядженні 40% зібраних податків та зборів на реалізацію місцевих програм розвитку.

Здійснюється адміністративна реформа, в результаті якої країна ділиться на історичні землі: Київщина (з центром у Києві), Сіверщина (з центром у Чернігові), Закарпаття (з центром в Ужгороді), Буковина (з центром у Чернівцях), Галичина (з центром у Львові), Волинь (з центром у Луцьку), Поділля (з центром у Хмельницькому), Полісся (з центром у Житомирі), Слобожанщина (з центром у Харкові), Таврія (з центром в Одесі), Крим (з центром у Сімферополі), Донбас (з центром у Донецьку), Запоріжжя (з центром у Запоріжжі), Подніпров’я (з центром у Дніпропетровську)

ПРАВОСУДДЯ – справедливе, незалежне, кваліфіковане.

Судова реформа забезпечить виборність та відповідальність суддів за винесені присуди. Суд справедливий за рахунок впровадження інституту присяжних та запровадження прецедентного права. Гуманізація системи покарань, впровадження гідної громадянина системи покарань. Запровадження Національного Бюро Розслідувань (НБР) з найширшими повноваженнями у контексті виведення країни з тіні.

ЕКОНОМІКА – ринкова, конкурентна.

Стратегічним для нації є вступ України до Європейського Союзу.

Широкий розвиток підприємництва, малого і середнього бізнесу. Основа української економіки – виробник.

Через створення рівних умов для конкуренції, усунення чиновницьких перешкод на шляху підприємницької діяльності, зменшення податкового тиску і забезпечення стабільності податкової системи. ДПА – у складі Мінфіну.

СІЛЬСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО – фермерське, селянин – заможний.

Земля поділена на дві категорії: соціальна (під житлове, соціальне та промислове будівництво) та сільськогосподарського призначення. Земля першої категорії – товар. Земля другої категорії – оренда на 50 і більше років.

СОЦІАЛЬНА ПОЛІТИКА – рівні можливості для всіх громадян України.

Громадяни України отримують рівні можливості для самореалізації. Соціальні програми та пенсії – достатні для забезпечення гідних умов життя.

ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я – доступна, кваліфікована.

Високий рівень охорони здоров’я досягається завдяки збільшенню державного фінансування до 5% ВВП, здешевленню ліків, розвитку страхової медицини, запровадженню сімейних лікарів, забезпеченню охорони материнства і дитинства, людей похилого віку та людей з фізичними вадами. Рекламу ліків, алкогольних та тютюнових виробів скасовано.

ОСВІТА – сучасна, україноцентрична, доступна.

Середня освіта обов’язкова. Вища освіта – доступна для всіх громадян України.

ДУХОВНІСТЬ – гуманна, толерантна.

Основою духовності є розвиток особистості, об’єднання українського суспільства та міжконфесійна злагода через утворення Єдиної Української Помісної Церкви.

Тоталітарні секти та чужоземні церкви, що руйнують духовне здоров’я нації і не визнають українські цінності заборонено

МОВНА ПОЛІТИКА – цивілізована, україноцентрична, зважена.

Статті Конституції України викласти у такій редакції:

Статтю 4 викласти в такій редакції:

«В Україні існує єдине громадянство. Підставою набуття громадянства України є: а) Проживання на території України протягом п’яти років. б) Усвідомлення прав і обов’язків громадянина. в) Знання державної мови. Держава забезпечує мережу державних шкіл навчання державної мови та видає відповідний сертифікат на знання державної мови»

Статтю 10 викласти в такій редакції:

«Державною мовою в Україні є українська мова.

Держава забезпечує всебічний розвиток і функціонування української мови в усіх сферах суспільного життя на всій території України.

Знання державної мови є обов’язковим для кожного громадянина України. Діловодство в Україні провадиться державною мовою.

В Україні ґарантується вільний розвиток, використання і захист мов національних меншин України.

Держава сприяє вивченню мов міжнародного спілкування: російської, англійської, німецької, французької, іспанської.

Застосування мов в Україні гарантується Конституцією України та визначається законом.

(Офіційне тлумачення положень статті 10 див. в Рішенні Конституційного Суду № 10-рп/99 (v010p710-99) від 14.12.99)».

Статтю 11 викласти в такій редакції:

«Держава сприяє консолідації та розвиткові української нації, її історичної свідомості, традицій і культури, а також розвиткові етнічної та культурної самобутності національних меншин України».

КУЛЬТУРА – українська, в міру консервативна, модерна.

Культурний простір та культурна спадщина нації оберігаються спеціальним законом.

Чужоземні гастролери сплачують 60% від реального збору до спеціально створеного Фонду української культури.

Завезення книжкової продукції з-поза меж України обкладається митом в 1000% від реальної вартості.

Інвестування у кіновиробництво, малярство, театральну справу, літературу, музичне мистецтво, скульптуру, музейну справу не обкладається податком протягом 20 років з дня ухвалення відповідного Закону «Про меценатство».

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПРОСТІР – україноцентричний, фаховий, сучасний.

Формується інформаційний ринок України. Власники ЗМІ оприлюднюються публічно і є соціально відповідальними перед суспільством.

Антиукраїнська діяльність забороняється.

АРМІЯ – боєздатна, професійна.

Армія є професійною. Витрати на оборону складають не менше 5% ВВП. Підприємства оборонно-промислового комплексу випускають конкурентноздатну військову техніку.

ЗОВНІШНЯ ПОЛІТИКА – україноцентрична, послідовна.

Зовнішня політика є ефективним інструментом захисту українських цінностей на міжнародній арені. Реалізується курс на вступ України до Європейського Союзу й НАТО – організацій, які об’єднують держави, віддані демократії, забезпеченню прав і свобод людини, свободи ЗМІ, верховенства права, принципам соціальної ринкової економіки та свободі слова. Це відкриє Україні перспективу долучення до ефективної колективної безпеки в Європі та можливість піднести на якісно вищий рівень демократію, економічний та військовий потенціал держави. Водночас Україна розвиватиме рівноправні і взаємовигідні відносини з сусідніми державами.

Забезпечується справжня підтримка українських громад за кордоном і створюється дієва система захисту від нелегальної імміграції в Україну.

Статтю 12 Конституції України викласти у такій редакції:

«Україна дбає про задоволення національно-культурних і мовних потреб українців, які проживають поза межами держави – на історичних українських землях поза межами країни та в інших державах.

Захист етнічних українців поза межами держави здійснюється через інститут картки українця, що передбачає безвізовий в’їзд в Україну, забезпечення права на освіту в Україні та правовий захист в Україні».

Українська Громада – реальна політична сила, яка базує свою діяльність на українських цінностях і опирається у своїй політичній роботі на сильну українську громаду у кожному селі, місті аж до княжого Києва, а також на сильні українські громади на історичних українських землях поза межами країни та інших країнах.

Наше гасло пряме і незмінне:

ЗА Україну, ЗА її волю, ЗА честь і славу, ЗА народ!

Контакти:

Адреса: м. Київ, вул. Ярославів Вал, 9, к. 1.

Тел.:(044)237-44-40

http://litforum.org/ukrgrom.htm

Запись была опубликована: glavred(ом) Воскресенье, 18 марта 2012 г. в 9:18
и размещена в разделе Дайджест.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

На сообщение "Український клуб звертається до українців" Один комментарий

  1. Леонид сказал(а):

    Красиво написано. Устав КПСС тоже был написан красиво… долго не продержались.С чем не согласен: Министр справедливости кто или что это такое. Если можно подробнее разъясните, что подразумевается под словом справедливость. В природе нет такого понятия как “справедливость”.Есть закон который регулирует отношения граждан между собой и государством. У каждого человека имеется своё (индивидуальное) понятие справедливости.Не означает ли это, что Вы будете насильственно вбивать в головы, что справедливо а что нет. Коммунисты в своё время убедили нас что мы самые счастливые в мире и мы этому верили. Насчёт вступления в евросоюз. В Украине, что нет мозгов чтобы самим развиваться? В истории очень много примеров самостоятельного развития государств. С нашей экономикой и политикой, в организме Европы, мы можем претендовать только на место в прямой кишке. А в общем то, так задолбала эта забота государства о своём народе, что хочется бросится с гранатой под танк.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта