?> Уряд вирішив скоротити кількість комісій по «чорнобильцям» | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
23.11.2011, рубрика "Дайджест, Наше право"

Уряд вирішив скоротити кількість комісій по «чорнобильцям»

Марія Мамаєва,

GolosUA.com, сьогодні о 15:00

Уряд ухвалив рішення про скорочення кількості міжвідомчих експертних комісій для встановлення зв'язку захворювання з Чорнобильською катастрофою.

Про це повідомив віце-прем'єр України - міністр соціальної політики Сергій Тігіпко на брифінгу в Кабміні, передав кореспондент ГолосUA.

За його словами, сьогодні в Україні існує величезна кількість різних комісій, які встановлюють зв'язок захворювання громадян з Чорнобильською катастрофою.

Як зазначив С. Тігіпко, в Україні таких комісій втричі більше, ніж у Росії, тому уряд ухвалив рішення про істотне скорочення таких комісій.

Окрім того, за словами міністра, в такі комісії будуть введені представники чорнобильських громадських організацій, на чому вони неодноразово наполягали. Ці громадські діячі, додав чиновник, допомагатимуть держкомісіям встановлювати факт перебування на ЧАЕС.

http://www.golosua.com/ua/main/article/politika/20111123_pravitelstvo-reshilo-sokratit-kolichestvo-komissiy-po-chernobyiltsam

Запись была опубликована: glavred(ом) Среда, 23 ноября 2011 г. в 15:24
и размещена в разделе Дайджест, Наше право.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

На сообщение "Уряд вирішив скоротити кількість комісій по «чорнобильцям»" Один комментарий

  1. Василь сказал(а):

    Як можна порівнювати Росію з комісіями і Україну? Чорнобиль в Україні а не в Росії і комісії для того щоб установити є зв’язно чи нема .А від рішення цього режиму неможливо чекати чогось доброго.І пора брати мітлу і вимітати цей непотріб . Для себе любимих, у них ніяких обмежень.А з ліквідаторів вони глумляться і за це їм нічого нема.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта