?> Уряд Японії – чорнобильцям | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
01.06.2006, рубрика "Чорнобиль і світ"

ЯПОНІЯ – “ЗЕМЛЯКАМ”

Напередодні 20-ї річниці катастрофи на Чорнобильській АЕС уряд Японії надав громадській організації “Земляки”, що у Деснянському районі столиці, обладнання на суму майже 115 тисяч гривень.

Це – масажний стіл, 2 тренажери, автомобіль для транспортування інвалідів та для доставки ліків, протипожежна сигналізація.

Авто

Зараз у Деснянському  проживає понад 22-і тисячі переселенців із Чорнобильської зони. Серед них майже 5 тисяч регулярно відвідують громадський центр.


Церемонія вручення благодійної допомоги відбувалася за участю посла Японії в Україні Муцуо МАБУЧІ та представників організації.

Офис Земляки

Отримавши звернення від громадської організації з проханням про надання Японією фінансової допомоги, координатор Посольства відвідав центр декілька разів у травні та червні минулого року, та виявив, що його відвідує багато людей, які потребують допомоги у своїх щоденних справах, в тому числі щодо стану здоров'я та сімейних проблем, У центрі регулярно проводяться курси праці, малювання, мовні курси, що допомагають підтримувати зв'язки в межах громади. На основі спостережень було з'ясовано, що центру необхідне деяке обладнання, щоб зробити свою діяльність у районі більш ефективною.

Враховуючи ці обставини, у жовтні минулого року уряд Японії прийняв рішення про надання гранту на придбання вищезазначеного обладнання для громадської організації переселенців "Земляки".

Грант надається в межах Програми безвідплатної допомоги Проектам людської безпеки „КУСАНОНЕ" від уряду Японії.

Тамара КРАСИТСЬКА, яка очолює громадську організацію “Земляки”, подякувала друзям за надану допомогу.

Людмила ВОДОЛІЙ

Надруковано "ПЧ" № 10 (34) травень 2006

Запись была опубликована: glavred(ом) Четверг, 1 июня 2006 г. в 17:37
и размещена в разделе Чорнобиль і світ.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта