?> Уряд заявив про початок непопулярних реформ | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
12.11.2010, рубрика "Дайджест"

Уряд заявив про початок непопулярних реформ
12.11.2010
В України починається етап непопулярних реформ, заявив віце-прем’єр-міністр Сергій Тігіпко з трибуни першої сесії Дніпропетровської обласної ради шостого скликання.

"Після виборів до місцевих рад починається етап, який треба пройти максимально конструктивно. Прийшов час всерйоз займатися реформами. Буде прийнято дуже багато непопулярних рішень, зокрема, пенсійна реформа, до якої ми дуже серйозно готуємося", - сказав віце- прем’єр.

За словами Тігіпка, якщо уряд не здійснить реформ, то в України не буде майбутнього.

Віце- прем’єр також зазначив, що у Дніпропетровську обговорить з керівництвом області пропозиції щодо створення на Дніпропетровщині "плацдарму по впровадженню реформ". За його словами, ці пропозиції, зокрема, будуть стосуватися галузі охорони здоров’я, діяльності "єдиного вікна" державних установ, впровадження експерименту зі скорочення терміну видачі дозволів на будівництво тощо.

Нагадаємо, що новий Подактовий кодекс, який пропонує уряд, вже викликав чисельні протести підприємців.

ТСН
http://tsn.ua/ukrayina/uryad-zayaviv-pro-pochatok-nepopulyarnih-reform.html

Запись была опубликована: glavred(ом) Пятница, 12 ноября 2010 г. в 19:09
и размещена в разделе Дайджест.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

На сообщение "Уряд заявив про початок непопулярних реформ" 2 комментария

  1. U-ragan65 сказал(а):

    То, что реформы необходимы- никто не спорит, а вот то что их необходимо начинать с себя наши реформаторы видимо забыли. Количество управленческого аппарата во всех сферах деятельности, без исключения, наиважнейший вопрос. И не на 25-30%, а минимум процентов на 80. Ну возьмите, к примеру, нашу доблестную армию, у нас одних генералов больше, чем во всех странах НАТО вместе взятых. А вот армия в разы меньше. И так везде и во всём. Пенсии же у всех бывших руками-водителей гораздо больше, чем у инвалидов чернобыля, а вот пользы от их труда (неутомимых наших) -НОЛЬ! Сегодняшние руководители, на вопрос ПОЧЕМУ? пенсионную реформу не начинаете  с них? Отвечают, что тех меньше. Но вопрос не в сумме экономии бюджета, а в СОВЕСТИ !!!

  2. glavred сказал(а):

    Верное замечание!

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта