?> Утворено Консультативну раду з питань соціального захисту окремих громадян Київської області | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
28.10.2011, рубрика "Дайджест"

Утворено Консультативну раду з питань соціального захисту окремих громадян Київської області

JeyNews, 27.10.2011

За ініціативою Голови Київської обласної державної адміністрації Анатолія Присяжнюка утворено Консультативну раду з питань соціального захисту окремих категорій громадян Київської області у складі голови Ради, його двох заступників, секретаря та п'ятнадцятьох членів ради.

Як повідомили JeyNews в прес-службі Київської ОДА, метою утворення постійно-діючого консультативно-дорадчого органу є забезпечення гідного рівня соціального захисту населення Київської області, налагодження ефективної взаємодії з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики у сфері захисту окремих категорій громадян.

Організаційне та матеріально-технічне забезпечення роботи Ради здійснює управління з питань внутрішньої політики облдержадміністрації.

Основними завданнями Ради є:

- Проведення консультацій влади з місцевими громадськими організаціями з питань соціального захисту населення Київської області;

- Здійснення аналізу стану соціально-правової захищеності громадян, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС, учасників бойових дій, інвалідів різних категорій;

- Вивчення проблемних питань та внесення Київській обласній державній адміністрації та Київській обласній раді пропозицій щодо покращення соціального захисту громадян та медичного обслуговування пільгових категорій населення;

- Надання організаційно-методичної та інформаційної підтримки у вирішенні проблемних питань соціального захисту жителів області, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, учасників бойових дій, інвалідів різних категорій.

Виконання поставлених завдань передбачає співпрацю Консультативної ради з місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого управління, громадськими організаціями, установами та підприємствами. В межах своєї компетенції Рада також інформує громадськість про свою діяльність.

Рішення Консультативної ради носить суто рекомендаційний характер та їх реалізація може здійснюватися шляхом видання в установленому порядку розпоряджень голови облдержадміністрації або надання відповідних доручень.

Наразі вже заплановано засідання Консультативної ради з питань соціального захисту окремих категорій громадян Київської області з метою підписання угод про співпрацю між Київською обласною державною адміністрацією, Київською обласною організацією Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України» та Київською обласною організацією ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів).

http://jeynews.com.ua/news/d0/62567

Запись была опубликована: glavred(ом) Пятница, 28 октября 2011 г. в 6:13
и размещена в разделе Дайджест.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

На сообщение "Утворено Консультативну раду з питань соціального захисту окремих громадян Київської області" 3 комментария

 1. Валерій сказал(а):

  Наша пісня гарна,
  наша пісня нова,
  починаймо її знова…

 2. Валентина Юрьевна сказал(а):

  Это хитрый ход, видно невооружённым глазом.

 3. Василь сказал(а):

  Все це можливо і добре , але кому? Закон і Конституція одна на всіх.І треба вимагати щоб закон виконувався а не підмінявся брехнею і махінаціями , так як ми виконали в свій час обов’язок перед державою.І в той час нам вибору не було.І ніхто не питав хочеш ти іти чи ні.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта