?> Ухвала Полтавського райсуду Полтавської області від 12.03.2012 року | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
22.04.2012, рубрика "Наше право, Судові справи"

Ухвала Полтавського райсуду Полтавської області від 12.03.2012 року

Справа № 1625/1172/12.

2а/1625/122/12.

УХВАЛА іменем України

12 березня 2012 року. Суддя Полтавського райсуду Полтавської області - Гальченко О.О., розглянувши матеріали адміністративного позову Демочка Віктору Вікторовича до Відділу примусового виконання рішень управління державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Полтавській області, третя особа - Управління Пенсійного фонду України в Полтавському районі про визнання незаконною постанови відповідача про закінчення виконавчого провадження , -

ВСТАНОВИВ:

Позивач 02.03.2012 року звернувся до Полтавського райсуду з адміністративним позовом до Відділу примусового виконання рішень управління державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Полтавській області, третя особа - Управління Пенсійного фонду України в Полтавському районі про визнання незаконною постанови відповідача про закінчення виконавчого провадження, який суддя отримала 12.03.2012 року.

Даний позов не відповідає вимогам ст.ст. 105-106 КАС України, а саме :

необхідно уточнити позовні вимоги в частині визнання незаконною постанови відповідача, враховуючи що ст.105 ч.4 КАС України не передбачено таку вимогу;

необхідно уточнити зазначені в позові обставини щодо дати отримання позивачем листа начальника підрозділу ПВР ВДВС від 27.02.2012 року, оскільки в датах маються суперечності, що перешкоджає суду вирішити клопотання щодо поновлення строку звернення до суду на стадії відкриття провадження у справі, та надати суду якісну ксерокопію доказу щодо вказаних обставин;

- не зазначено обставин та не надано належних доказів щодо змісту рішення суду та стану його виконання УПФ України в Полтавському районі, щодо виконання якого виник спір між сторонами.

Без усунення вказаних недоліків даний адміністративний позов не може бути прийнятий до провадження суду.

На підставі вищевикладеного та керуючись ст.ст. 108, 160, 165 КАС України, -

УХВАЛИВ:

Адміністративний позов Демочка Віктора Вікторовича до Відділу примусового виконання рішень управління державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Полтавській області, третя особа - Управління Пенсійного фонду України в Полтавському районі про визнання незаконною постанови відповідача про закінчення виконавчого провадження - залишити без руху, надавши позивачу строк для усунення недоліків до 30.04.2012 року.

Попередити позивача, що в разі невиконання ухвали суду у встановлені строки позовна заява буде вважатись нелбданою та повернута йому.

Ухвала надрукована суддею та є оригіналом.

Суддя : /підпис/

Запись была опубликована: glavred(ом) Воскресенье, 22 апреля 2012 г. в 12:42
и размещена в разделе Наше право, Судові справи.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта