?> В.Гройсман наголосив на важливості розв’язання проблем соцзахисту чорнобильців | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
25.04.2016, рубрика "Наше право, Новини"

В.Гройсман наголосив на важливості розв’язання проблем соцзахисту чорнобильців

UNN, Понеділок, 25 квітня 2016, 20:54 • Тоня Туманова

Володимир Гройсман

КИЇВ. 25 квітня. УНН. Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман наголосив, що необхідно шукати варіанти вирішення нагальних проблем соціального захисту чорнобильців, виходячи з наявних у держави можливостей. Про це він сказав під час прес-брифінгу, передає УНН з посиланням на прес-службу КМУ.

"З одного боку, треба підтримати чорнобильців і допомогти. З іншого боку, в такому економічному стані, який ми маємо сьогодні, можливості є надзвичайно обмежені, і нам потрібно знаходити правильні, ефективні рішення, які необхідні і будуть нам під силу", - підкреслив він.

За інформацією КМУ, на прес-брифінгу міністр соціальної політики Андрій Рева виступив з ініціативою розробки нового закону про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи спільно з представниками громадських організацій.

На його думку, це стане першим кроком на шляху зміни підходів реалізації соціального захисту постраждалих унаслідок аварії на Чорнобильській АЕС, що необхідно сьогодні. Крім того, потрібно забезпечити адресність державної допомоги, зауважив він.

У цьому контексті Глава Уряду наголосив, що необхідно забезпечити систематичний, розрахований на дальнострокову перспективу підхід до зміни системи соціального захисту.

Нагадаємо, аварія на Чорнобильській атомній електростанції стався 26 квітня 1986 року. У результаті вибуху на чорнобильському реакторі Україна зазнала серйозних та довготривалих наслідків. Зокрема, було назавжди поховано безліч дрібних селищ та міст, уряд був змушений вивести із сільськогосподарського обороту понад 5 млн. га землі. Радіація поширилася на території України, Білорусії, Росії, країн Прибалтики та Скандинавії.

Джерело: УНН

http://www.unn.com.ua/uk/exclusive/1566582-deputati-na-nastupnomu-plenarnomu-tizhni-obgovoryat-sanktsiyi-proti-lucky-labs

Запись была опубликована: glavred(ом) Понедельник, 25 апреля 2016 г. в 21:30
и размещена в разделе Наше право, Новини.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта