?> В Івано-Франківську вперше пікетували ОДА з часу призначення нового губернатора | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
03.07.2010, рубрика "Новини, Підрозділ № 6033"

В Івано-Франківську вперше пікетували ОДА з часу призначення нового губернатора

Учасники акції вимагали припинення зловмисного затягування щодо повернення статусу ліквідатора категорії 2 серії А воїнам в/ч 6033, що у складі Івано-Франківського протипожежного батальйону 48 днів і ночей (із 18 липня по 03 вересня 1986 року) займалися дезактивацією 4-го та 3-го реакторів ЧАЕС та брали участь у споруджені «Саркофагу».

Акція пікетування відбулася під стінами ОДА вперше з часу призначення нового голови М.Вишиванюка та його команди. Учасники акції твердять, що їм неодноразово телефонували з «білого дому» і пропонували вирішити свої питання без публічних акцій.

Проте представники «Прикарпатбат Чорнобиль» таки вийшли під стіни адміністративного будинку з гаслами: «Смертникам-чорнобильцям повернути заслужений статус!», «Чорнобильцям належні компенсації!», «Влада має служити людям!», «Захищати людей, а не владу від народу! Вимагаємо справедливого правосуддя!»

До учасників акції вийшов представник ОДА, заступник голови державної адміністрації Роман Іваницький і пообіцяв найближчим часом вирішити витання, які турбують чорнобильців міста Івано-Франківська.

http://zbzs.at.ua/news/2010-07-03-94

Запись была опубликована: glavred(ом) Суббота, 3 июля 2010 г. в 20:12
и размещена в разделе Новини, Підрозділ № 6033.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта