?> В Мінпраці відбулась установча нарада | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
12.07.2007, рубрика "Новини"

В Мінпраці відбулась установча нарада щодо підготовки та проведення 2008 року Міжнародної науково-практичної конференції з вирішення питань соціального захисту чорнобильців

У Міністерстві праці та соціальної політики під головуванням заступника Міністра Кирила Крищенка відбулася установча нарада з питань підготовки та проведення у квітні 2008 року Міжнародної науково-практичної конференції з вирішення питань соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

В нараді взяли участь заступник голови Національної комісії з радіаційного захисту населення України при Верховній Раді України Микола Омельянець, заступник директора Департаменту подолання наслідків Чорнобильської катастрофи МНС України Світлана Сова, Головний науковий співробітник Інституту проблем безпеки АЕС Національної академії наук України Борис Прістер, професор Національної академії наук України Віра Куценко, завідувач відділом координації наукових досліджень Наукового центру радіаційної медицини Академії медичних наук України Анатолій Чумак, директор Науково-дослідного інституту праці та зайнятості населення Тетяна Кір’ян, представники Секретаріату Кабінету Міністрів та секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи.

Відповідний Указ щодо проведення зазначеної конференції у вересні 2007 року був підписаний Президентом України В.Ющенком 1 лютого поточного року. Оскільки Законом України „Про Державний бюджет України на 2007 рік” видатки на проведення конференції не були передбачені, з Секретаріатом Президента України було погоджено питання щодо перенесення терміну її проведення на квітень 2008 року.

Учасники наради були одностайними щодо важливості проведення зазначеної Міжнародної науково-практичної конференції для сприяння мінімізації наслідків Чорнобильської катастрофи на загальнодержавному рівні, посилення ефективного використання світового досвіду та розширення міжнародного співробітництва.

На нараді обговорено проблематику цього міжнародного заходу, зокрема, про стан законодавчого забезпечення заходів соціального захисту постраждалого населення та внесення до нього змін на віддалений період після Чорнобильської катастрофи, шляхи підвищення ефективності соціального захисту постраждалих,, перелік та обсяг пільг, компенсацій постраждалим громадянам у віддалений період, обмін досвідом соціального захисту постраждалого внаслідок аварії на ЧАЕС населення в інших країнах. На конференцію буде запрошено вчених країн СНД, зокрема, Білорусії та Росії, на території яких мешкає велика чисельність громадян, постраждалих від Чорнобильської катастрофи. Конференцію запропоновано провести шляхом пленарних та секційних засідань.

Міністерством праці та соціальної політики України до Кабінету Міністрів України надано пропозиції щодо персонального складу міжнародного організаційного та програмного комітетів конференції. Для вирішення організаційних питань щодо підготовки зазначеної конференції підготовлено проект наказу про створення робочої групи. Одночасно Мінпраці звернулось до Секретаріату Президента України стосовно погодження кандидатури Першого заступника Глави Секретаріату Президента України Олександра Шлапака для включення до складу Організаційного комітету конференції.

Прес-служба Мінпраці 

Опубликовано «ПЧ» № 11-12 (59-60) июнь 2007

Запись была опубликована: glavred(ом) Четверг, 12 июля 2007 г. в 9:10
и размещена в разделе Новини.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта