?> В результаті судової реформи звільнились 1800 суддів | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
11.12.2010, рубрика "Дайджест"

БЮТ: в результаті судової реформи звільнились 1800 суддів

Телеканал новин „24”, 09-12-10

На фото: Судді звільняються

В результаті проведення судової реформи в Україні стали вакантними 1800 посад суддів. Про це заявив народний депутат від фракції БЮТ Сергій Соболєв.

На думку парламентарія, ці вакансії заповнити неможливо, особливо враховуючи посилення вимог до підготовки служителів Феміди.

Водночас, судді зазначають, що така плинність кадрів пов`язана із неоднозначністю умов, за яких тепер доведеться працювати суддям. Норми нових законів ставлять суддів у таке становище, коли, вони не зможуть почуватися вільно в ході ухвалення рішень, побоюючись притягнення до дисциплінарної відповідальності.

”Не можна в любій ситуації ставити особу в таке становище, щоб при виконанні своєї роботи вона боялася її виконувати. Зараз цим законом досягнуто такої мети, що в деяких випадках безперечно немає впевненості, що якщо буде ухвалено законне і справедливе рішення, що не звільнять суддю за порушення присяги”, - каже суддя Верховного Суду України Василь Гуменюк.

Експерти відзначають, що нові механізми створили можливість утримувати кожного суддю під постійною загрозою дисциплінарної відповідальності та звільнення. Самі ж судді кажуть, що поспіх у здійсненні судової реформи може призвести до великої кількості неузгодженостей у законодавстві

http://www.24tv.com.ua/news/1/1/63698

Запись была опубликована: glavred(ом) Суббота, 11 декабря 2010 г. в 8:27
и размещена в разделе Дайджест.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта