?> Валерій РЕШЕТНИК | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
03.08.2011, рубрика "Проза"

Гуляв я по Хрещатику

Одного разу гуляв я по Хрещатику під прапорами, чую, над головою гуде реактор, накрив я його шапкою, він червонів, синів та й заглох, дивлюсь а навкруг гриби ростуть, заходжу я в той гриб, а там стіни потріскані, з тріщин вода в павутині заплуталась, тут в мне хвороба зав’язалась, я на гвинтоліт та тікати з тієї хати. Сідаю на химеру, а поруч очкастий дідок, бджоли розводить та й запускає їх в шахту, щоби ті покусали іншого дідуся, а та шахта вся між гори подалася та на всю країну розрослася.

Я стукаю дідусю, та йому того не чути, лише з найглибшої шахти на мене гниле листя закапало, я захапав теє листя та й на судчу гілку поначіпляв, а вона мені по зубам та по пиці… Схопив я зубами той полин, а він мені зуби зціпив, розціпив я зуби та й упав на неорану землю, а тут мені впали граблі та лопата, став я тими граблями криницю копати, та грядки поливати, аж виросла верба та на самі хмари мене підняла, я з тієї вежі навкруг споглядаю та й думку гадаю, - чому я не ворон, чому не літаю?

Сів я на воза та й погуркотів по хмарах, та дощик полився, та хто сльозами вмився, хто градом накрився, кому було чудно, кому було нудно, хто ворона бачив, той ворона на дідуся наврочив, хто за Карпати вскочив, а я за лопату та й геть ворогів з хати!

Валерій РЕШЕТНИК,

03.08.2011р., Шацький район,  «Лісова пісня».

Запись была опубликована: glavred(ом) Среда, 3 августа 2011 г. в 11:04
и размещена в разделе Проза.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта