?> Вечір, присвячений Міжнародному Дню інвалідів | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
17.12.2005, рубрика "Соціальне партнерство"

Аншлаг в Палаці культури „Дарниця”

3 грудня цього року в палаці культури „Дарниця” Дарницькою громадською організацією „Фонд інвалідів Чорнобиля 2” за підтримкою Дарницької державної адміністрації був проведений вечір, присвячений Міжнародному Дню інвалідів.

Запросили 500 осіб, прийшло значно більше, ніж планували.

Для організації вечора надали благодійну допомогу перші особи Дарницької РДА, вони ж депутати: голова Кирилюк М.П.; 1-й заступник голови Стороженко В.С.; заступник голови Братко В.І.. Допоміг також генеральний директор ТОВ „Три ведмеді”, він же і депутат Дарницького району, Ушмаєв Д.І. Депутати Київради Костюк О.В. та його помічники Вержук О.П., Костюк С.І. Іванченко В.П. зі своїми помічниками запросили на вечір муніципальний оркестр, який очолює народний артист України, патріарх духової музики, кавалер 3-х орденів Богдана Хмельницького, полковник Василь Охріменко. Ідея проведення вечору належить голові ВЧНП Уманцю М.П. та його помічникам Ісаєву М.В., Гладкому В.М..

Хмеленок 5

Для участі в концерті були запрошені: заслужений артист України і Росії Юрій Чубарев; заслужений діяч Польщі і заслужена артистка України пані Ірена Захарко; лауреат міжнародних конкурсів вокалістів ведучий програми вечора Юрій Белан; Дарницький дитячо-юнацький хор „Радість” (директор ДЮЦу – Штоколова Т.І.). Талановиті артисти виконали українські пісні і улюблені романси.

Хочу підкреслити, що талановиті артисти театру оперети Ю.Чубарев та І.Захарко вже 10 років поспіль приходять до інвалідів з благодійними концертами, за що ми щиро їм всім дякуємо.

Талановиті діти хору „Радість” виконали духовні пісні „Свят”, „Богородице, Діво, радуйся”, „Господи, спаси”, „Щедрик”. Присутні інваліди і гості були зачаровані піснями діток і їх виконанням.

У перерві прозвучала музика „Грай гармонь” у виконанні аматора, мічмана підводного човна, пенсіонера Володимира Набаєва. Всі в залі співали пісні під гармонь.

Виступ колишнього генерального директора ЧАЕС, голови ВЧНП Уманця М.П. і його поезія розчулила всіх присутніх.

Хмеленок 1

Хмеленок 2

Дві с половиною години концерт відбувався з безперервними оплесками, вигуками „Браво”. Всі були дуже задоволені.

Після концерту всі інваліди отримали від депутатів благодійні подарунки.

Охорону забезпечили РУ ГУ МВС Дарницького району (заст. нач. Шпак С.М. і його підлеглі співробітники). Ми щиро вдячні за безпеку і турботу всіх присутніх на вечорі.

В залі були гості всіх рівнів, журналісти.

Впродовж усього вечору відбувалися зйомки документального фільму „Вечори пам’яті”.

Тетяна ХМЕЛЕНОК,
голова Фонду інвалідів Чорнобиля-2
Дарницького району м. Києва

Надруковано «ПЧ» № 12 (24) грудень 2005

Запись была опубликована: glavred(ом) Суббота, 17 декабря 2005 г. в 20:20
и размещена в разделе Соціальне партнерство.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта