?> ВИБОРИ-2012 | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
28.10.2012, рубрика "Новини"

У Києві готуються до зриву виборів

«Київський форум», 28.10.2012 15:49

У Києві готують зрив виборів. Про це стало відомо від спостерігачів виборчого оуругу №222. Зокрема, як стало відомо, провладні члени ДВК на випадок поразки представника Партії регіонів в Солом’янському районі задіють план зриву виборів в 222 окрузі.

Нагадаємо, округ 222 – один з найскандальніших. Майже на всіх дільницях станом на середину дня, 28 жовтня, зафіксовано «каруселі» і порушення виборчого законодавства. Міжнародним спостерігачам ОБСЄ категорично відмовлено у перевірці списку виборців.

«Київський форум» слідкує за розвитком подій. Інформація про порушення на 222 виборчому окрузі – постійно оновлюється.

http://kiev-forum.org/u-kyjevi-hotuyut-zryv-vyboriv/

На виборчих дільницях 222 округу стався міжнародний скандал

«Київський форум», 28.10.2012 14:56

У 222 виборчому окрузі Солом’янського району зафіксовані безпрецедентні порушення на виборчих дільницях №№ 936 і 937 (вул. Шепелєва, 3).

Як стало відомо, з самого ранку з місця голосування вигнали деяких спостерігачів через те, що вони, мовляв, фотографували списки виборців. У той самий час було помічено, як одна й та сама людина двічі виказала своє волевиявлення.

Крім того, станом на середину дня, 28 жовтня, жодна зі скриньок для голосування на дому не дійшла до виборців. Більш того на одній з них спостерігачами виявлено відсутність дільничної печатки.

Небайдужі виборці стверджують, що до дільниць машина регулярно підвозить бомжів.

Скандальні виборчі осередки вже викликали тривогу у спостерігачів ОБСЄ. На їхнє прохання показати списки виборців, члени ДВК категорично відмовили. На інших дільницях міжнародні спостерігачі такого спротиву не зустрічали.

http://kiev-forum.org/na-vyborchyh-dilnytsyah-222-okruhu-stavsya-mizhnarodnyj-skandal/

Студентів “змусили” голосувати за себе і “за того хлопця”

«Київський форум», 28.10.2012 15:42

На виборчій дільниці 94, яка знаходиться у Культурному центрі Національного авіаційного університету, виборчого округу № 22,  студенти на прохання видати їм бюлетень – отримують чужий. Таким чином студенти голосують за своїх колег, які не прийшли на виборчі комісії.

Зазначимо, що вранці, 28 жовтня, стало відомо про те, щостудентів НАУ змушують голосувати під розпис. Так, викладачі та коменданти гуртожитку №6 Національного авіаційного університету ходили по кімнатам і питали у студентів, чи будуть ті голосувати. На виході з будівлі гуртожитку «небайдужі» формували список зі студентів, які йшли на виборчі дільниці.

Крім того на дільниці 848 (вул.Ушинського, 32) кількість виборців у списку – 2600. За чинним виборчим законодавством ця кількість на кожній виборчій дільниці не повинна перевищувати 2500.

http://kiev-forum.org/studentiv-zmusyly-holosuvaty-za-sebe-i-za-toho-hloptsya/

Запись была опубликована: glavred(ом) Воскресенье, 28 октября 2012 г. в 15:34
и размещена в разделе Новини.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта