?> ВИБОРИ-2012 | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
29.10.2012, рубрика "Новини"

Ми фіксували підкуп і "каруселі" – голова місії ENEMO

«Українська правда», понеділок, 29 жовтня 2012, 09:29

Минула виборча кампанія в гіршу сторону відрізняється від декількох попередніх виборів у Верховну раду.

Таку думку в інтерв'ю "Комерсант-Україна" висловив голова місії ENEMO в Україні Петер Новотни.

"Остаточні оцінки давати рано, оскільки на даний момент не відбувся підрахунок голосів, а від того, як він проводиться, багато чого залежить. Тому наша перша попередня оцінка буде готова тільки завтра (29 жовтня) у другій половині дня", - сказав він.

Він додав, що в день голосування спостерігачі ENEMO з різних регіонів повідомляли про проблеми.

"У нас є інформація про купівлю голосів, про використання технології "каруселі". Мої колеги фіксували випадки, коли члени комісій видавали не два бюлетені, а тільки один. Ми знаємо про використання зникаючого чорнила в кабінках для голосування, про організований підвіз виборців на дільниці", - сказав Новотни.

Він додав, що "спостерігачі ставали свідками роздачі грошей біля виборчих дільниць, вони бачили, як люди на вулиці, тобто поза ділянкою, обмінювалися бюлетенями".

Новотни також відзначив, що зіштовхнувся із проблемою голосування вдома.

"Я особисто зіштовхнувся із цією проблемою в Києві. Я також побував в одному зі столичних судів — Шевченківському районному — там було близько 60 людей, які скаржилися, що їх через це не виявилося у виборчому списку. У деяких при собі були навіть запрошення на голосування, які прийшли поштою. Але суд не може включити виборця в список у день голосування", - сказав голова місії ENEMO.

Разом з тим Новотни не зміг назвати головну проблему дня виборів.

"На жаль, зараз ще занадто рано про це говорити, адже підрахунок бюлетенів у дільничних комісіях, а також підсумковий підрахунок голосів залишають занадто багато можливостей для виникнення проблем", - сказав він.

http://www.pravda.com.ua/news/2012/10/29/6976036/

Запись была опубликована: glavred(ом) Понедельник, 29 октября 2012 г. в 10:08
и размещена в разделе Новини.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта