?> ВІДКРИТЕ ЗВЕРНЕННЯ | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
18.12.2011, рубрика "Соціальне партнерство"

Всеукраїнська Чорнобильська Народна Партія «За добробут та соціальний захист народу»

ВІДКРИТЕ ЗВЕРНЕННЯ

До громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, «Дітей війни», пенсіонерів, військовослужбовців (в т.ч. «афганців»), працівників правоохоронних органів, шахтарів, інвалідів, матерів-одиначок, багатодітних сімей та громадян інших професій та категорій, яким Конституцією та Законами України встановлені державні соціальні гарантії!

м. Київ 17.12.2011 року

Для сприяння Президенту України в гарантуванні додержання Конституції та Законів України службовими особами органів державної влади та їх структурних підрозділів, а також для реалізації прав громадян на отримання державних соціальних гарантій, встановлених Законами України, зокрема, щодо соціального і пенсійного забезпечення, та на виконання Статуту Партії, Всеукраїнська Чорнобильська Народна Партія «За добробут та соціальний захист народу» ініціює і розпочинає процедуру скликання «Собору» - публічної всеукраїнської громадської трибуни для вирішення найбільш болючих питань в країні за участю інститутів Держави і суспільства, у форматі:

1. Президент України;

2. Голова Верховного Суду України;

3. Голова Конституційного Суду України;

4. Генеральний Прокурор України;

5. Голова СБУ;

6. Міністр МВС України;

7. Міністр Юстиції України;

8. Голова Пенсійного Фонду України;

9. Голова Верховної Ради України;

10. Голова Уряду України;

11. Спілка адвокатів України;

12. Старійшини нації: Кравчук Л.М., Гузар Л., Марчук Є.К.;

13. Представники духовних інститутів (конфесій) України:

Православного Київського Патріархату;

Православного Московського Патріархату;

Греко-католицької Церкви;

Римо-католицької Церкви;

Євангелістів Християн Баптистів;

Єврейської громади;

Мусульманської громади;

14. Представництво Всеукраїнських громадських організацій і профспілок;

15. Всеукраїнська Чорнобильська Народна Партія “За добробут та соціальний захист народу”

Справа: Порушення і невиконання Конституції та Законів України службовими особами органів державної влади та їх структурних підрозділів.

Мета: 1.Дослідження “Собором” справи.

2.Встановлення причин і суб’єктів порушення та невиконання Конституції і Законів України.

3.Встановлення єдиної по всій країнї процедури досудового врегулювання проблеми щодо гарантованої виплати громадянам коштів по державним соціальним гарантіям, тобто звірка заборгованості, правове узгодження, фіксація, порядок та терміни виплати.

4. Надання Президенту України – Гаранту додержання Конституції та прав і свобод людини і громадянина підстав для здійснення ним заходів з виконання Конституції Держави.

Доповідач: Ініціатор скликання «Собору» - Всеукраїнська Чорнобильська Народна Партія «За добробут та соціальний захист народу».

Співдоповідачі: Оголошуються в день скликання.

Місце проведення «Собору»: 01001, м. Київ, вул. Хрещатик, 2, «Український дім».

Дату початку суду буде оголошено згодом.

«Собор» розпочнеться розглядом справи, що заявлена у «Відкритому листі до «Комітету Опору Диктатурі в Україні» від 10 серпня 2011 року, який був надрукований у статті «А судді хто?» http://politiko.ua/blogpost67266 та http://h.ua/story/338127/.

Через дану справу ініціатор «Собору» (Доповідач) пред’явить фінансові ресурси для наповнення держбюджету та одну із форм механізму із забезпечення гарантованих Конституцією та Законами України виплат по державним соціальним гарантіям.

Додаткова інформація до відома громадян, соціальні категорії яких названі на початку даного Відкритого Звернення

В період підготовки до «Собору», ПРОСИМО:

1.ЗОРГАНІЗУВАТИСЯ в групи по 10, 50 чи 100 осіб, обрати старшин у кожній групі;

2.ЗАЛУЧИТИ до цих груп, з числа рідних та близьких, осіб, які володіють спеціальностями: економіст, бухгалтер, юридичні фахівці;

3.ВСТАНОВИТИ через старшин груп комунікацію з місцевими осередками Всеукраїнської Чорнобильської Народної Партії «За добробут та соціальний захист народу»;

4.ПІДГОТОВИТИ копії документів про належні, згідно Закону, а не Постанов Кабміну, суми фінансових зобов’язань (виплат) щодо соціального чи пенсійного забезпечення з боку Держави в особі підрозділів Пенсійного Фонду України чи Міністерства соціальної політики України, які скласти у вигляді і по формі «Претензії» як документа цивільного досудового врегулювання, із:

- розрахунком претензійної суми;

- посиланням на статті Конституції та Законів України, що були прийняті з приводу того чи іншого зобов’язання Держави щодо надання державних соціальних гарантій;

- проханням до відповідного підрозділу Пенсійного Фонду України чи Міністерства соціальної політики України визнати «Претензію» та виплатити претензійну суму в порядку досудового врегулювання.

Просимо враховувати, що «Претензія» розглядається і як один із документів, що може бути застосований також і в процедурі переуступки права вимоги до Пенсійного Фонду України (ПФУ) чи Міністерства соціальної політики України (МСПУ), згідно Цивільного Кодексу України (ЦКУ).

При цьому, в разі застосування норм ЦКУ, претензійні суми, що отримані від переуступлених вимог, направляються на адресу громадянина, а не нового кредитора (довідка: громадяни, перед якими ПФУ і МСПУ мають заборгованість, є його кредиторами. При застосуванні норм ЦКУ, новим кредитором по відношенню до ПФУ чи МСПУ виступатиме Всеукраїнська Чорнобильська Народна Партія «За добробут та соціальний захист народу»).

Просимо також слідкувати за інформацією Головного Секретаріату Партії та користуватися комунікацією з місцевими осередками Партії для забезпечення самоорганізації і роботи безпосередньо, зокрема і для здійснення роботи по встановленню місцевих форм «Собору».

Головне Правління Партії.

Голова Головного Секретаріату Партії Ісаєв М.В.

КОНТАКТИ:

Ісаєв Микола Всісович

E-mail: sobor-ua@i.ua

Відповідальна особа: прес-секретар Олена Треммері.

Моб. тел.: (067) 501-20-28; (044) 599-40-90

E-mail: soborprojekt@gmail.com

Запись была опубликована: glavred(ом) Воскресенье, 18 декабря 2011 г. в 22:25
и размещена в разделе Соціальне партнерство.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта