?> Відкрите звернення до чорнобильців України | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
07.04.2013, рубрика "Соціальне партнерство"

Відкрите звернення до чорнобильців України голови Харківської обласної організації ВГОІ «Союз Чорнобиль України» ВІННИКА Анатолія Івановича


Біографічна довідка

на голову Харківської обласної організації ВГОІ «Союз Чорнобиль України»

ВІННИКА АНАТОЛІЯ ІВАНОВИЧА

Народився 1 листопада 1948 року в с. Прудянка, Дергачівського району, Харківської області, українець, освіта вища.

Розпочав трудовий шлях в 1968 році зі служби в лавах Збройних Сил.

З 1970 року – служба в пожежній охороні Харківської області. Пройшов шлях від рядового пожежного до генерал-майора. Керував та брав безпосередню участь в гасінні більш ніж тисячі пожеж, ліквідації крупних аварій, у тому числі в 1997 році на дзвіниці Благовіщенського кафедрального собору в м. Харкові, за що був відзначений  державною нагородою.

Учасник ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС. З 13 лютого по 17 березня 1987 року  здійснював керівництво пожежними підрозділами МВС України в 30 км. зоні. Забезпечив пожежну безпеку ЧАЕС при проведенні робіт по  дезактивації 3-го енергоблоку та гасінні пожеж на об’єктах прилеглих до ЧАЕС, за що також отримав державну нагороду.

Депутат Харківської обласної ради 5-х скликань: 1994, 1998, 2002, 2006, 2010 р.р.

У 1998-2002 роках перебував на посаді заступника голови Харківської обласної ради. За його участю проведена значна робота по розвитку місцевого самоврядування в області, а також зміцненню зв’язків з південними та західними регіонами України. Організував першу в незалежній Україні поїздку депутатів місцевого самоврядування для ознайомленню з роботою Європарламенту в м. Страсбург.

З 2002 р. по 2005 р. працював в Харківській обласній державній адміністрації під керівництвом Є.П.Кушнарьова - очолював відділ по забезпеченню роботи голови Харківської обласної державної адміністрації.

З 2005 по 2007 рр. працював на громадських засадах помічником Є.П.Кушнарьова, як опозиційного лідера, громадського діяча, а потім і народного депутата.

З  січня 2009 р. очолює обласну громадську  організацію «Союз Чорнобиль України». З лютого 2012 року радник голови Харківської обласної державної адміністрації з питань подолання наслідків Чорнобильської катастрофи на громадських засадах.

Член Партії регіонів.

Нагороджений: орденом «За мужність» ІІІ ступеня, медалями «За відвагу на пожежі», «Захиснику вітчизни», Почесною грамотою Верховної Ради України «За особливі заслуги перед Українським народом», відзнакою Харківської облдержадміністрації «Слобожанська Слава», Почесною грамотою Харківської міської ради, іншими відомчими нагородами та відзнаками.

Має спеціальні звання: генерал-майор внутрішньої служби та майстер спорту СРСР.

Одружений, має 2-х дорослих синів.


Запись была опубликована: glavred(ом) Воскресенье, 7 апреля 2013 г. в 0:02
и размещена в разделе Соціальне партнерство.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

На сообщение "Відкрите звернення до чорнобильців України" Один комментарий

  1. tfugui сказал(а):

    Написано верно. Я тоже Вас не знаю. Но если бы я был чернобылец и состоял в партии регионов которая в наглую против всех возможных Украинских законов забрала у меня или у моих друзей чернобыльцев законную минимальную пенсию которую она годами уже выплачивала, то я б вышел с рядов такой партии которая не на словах, а на деле показала лживость своих намерений… Хотя конешно может у Вас лично пенсия не такая как у бедных инвалидов чернобыля, тогда конешно Вам стоит и дальше держатса за партию, а то и у Вас одберут пенсию…

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта