?> Відкрите звернення осіб, що брали участь у ліквідації аварії на ЧАЕС і потерпілих від ЧАЕС | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.

ВІДКРИТЕ ЗВЕРНЕННЯ

осіб, що брали участь у ліквідації аварії на ЧАЕС і потерпілих від ЧАЕС

На це звернення ми маємо повне моральне і законне право, ми вже нейтралізували загрозу національній безпеці і не тільки України, ми припинили Чорнобильську Хіросіму і врятували Європу від ядерної загрози.

Ознайомившись зі зверненням Ананченко Олега Миколайовича до Конституційного Суду України, з Заявою Ананченка О.М. до Вищого адміністративного суду України Про перегляд Ухвали Вищого адміністративного суду за нововиявленними обставинами - розміщено на сайті www.rznu.com.ua ми обурені діями і рішення високих посадових осіб держави.

Немає ніякого реагування на загрозу національні безпеці України на весь світ народні депутати України показують шоу кнопкодавів-піаністів під час голосування на пленарних засіданнях Верховної Ради України і у тому числі при прийняті Закону, який обмежив наші пільги. Ми обурені тим як у Конституційному Суді України мало того, що:

1. Конституційний Суд України як це прописано нормою ст.. 124 Конституції України і статтею 70 Закону України «Про Конституційний Суд України» не вимагає виконання рішень Конституційного Суду України № 11-рп/1998 від 07 липня 1998 року, яким КСУ визнав що депутати повинні голосувати особисто і рішення № 17-рп/2002 від 17 жовтня 2002 року, яким не дозволено проводити пленарні засідання при участі менш як 225 народних депутатів України

2. Не повно, не об’єктивно, не всебічно розглянув конституційні подання народних депутатів України як це прямо зобов’язує КСУ стаття 54 Закону України «Про Конституційний Суд України» не допитав народних депутатів України про обставину прийняття законів під час голосування, коли на пленарному засіданні знаходилось не більше 110 народних депутатів України не вжив інших дієвих заходів щодо встановлення обставин процедури прийняття Закону

3. У порушенні вимог статті 15 Закону України «Про конституційний Суд України» КСУ не визнав неконституційним Закон за котрий голосувало тільки частина із 110 присутніх на пленарному засіданні народних депутатів України

4. Приймає незаконні неправомірні рішення всупереч вже раніше прийнятим рішенням КСУ всупереч рішенням Європейського Суду з прав людини про що зазначено в окремі думці судді КСУ Шишкіна Віктора Івановича

У таких умовах ми вимагаємо від Конституційного у порядку статті 68 Закону України «Про Конституційний Суд України відкрити нове провадження, допитати народних депутатів України про обставини процедури прийняття законів України на пленарних засіданнях Верховної Ради України і скасувати судові рішення Конституційного Суду України № 20-рп/2011 від 26 грудня 2011 року,

№ 65-у/2011 від 27 грудня 2011 року і ми вимагаємо негайного реагування у порядку статті 70 Закону України «Про Конституційний Суд України» зобов язати народних депутатів України голосувати особисто.

Таким чином у правовій державі повинні бути скасовані виключно у правовій площині неправомірні незаконні рішення Конституційного Суду України якими були визнані конституційними норми законів України якими надається право Кабінету Міністрів скасовувати дії чинного законодавства України щодо прав чорнобильців.

Замість того, щоб забирати право інвалідів чорнобильців, учасників ліквідації і потерпілих від аварії на ЧАЕС та іншим громадянам (окрім високо посадовців) на достойну пенсію і соціальні виплати закріплені законами України та виконувати судові рішення держава підло використовує усі незаконні дії у той же час для високопосадовців залишаються високі заробітні плати , пенсії, пільги і соціальні виплати.

Ми край обурені коли держава вириває від інвалідів вже прийняті за судовими рішеннями начисленні пенсії і соціальні виплати.

Ми даємо останній шанс для держави навести лад повернутися обличчям до народу України і починати реформи з самих високо посадовців.

Вимагаємо дієвого реагування усіх гілок влади і звітуватися перед єдиним джерелом влади - народом України!

Запись была опубликована: glavred(ом) Понедельник, 20 февраля 2012 г. в 19:48
и размещена в разделе Наше право, Соціальне партнерство.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

На сообщение "Відкрите звернення осіб, що брали участь у ліквідації аварії на ЧАЕС і потерпілих від ЧАЕС" Один комментарий

  1. Веня сказал(а):

    Скоро мудрая весна всё расставит по местам.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта