?> Відкрите Звернення Всеукраїнської координаційної ради чорнобильських громадських організацій | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
22.03.2012, рубрика "Соціальне партнерство"

Відкрите Звернення Всеукраїнської координаційної ради чорнобильських громадських організацій

Всім, всім, всім, чорнобильцям, афганцям, пригнобленому народу України!!!

І. З нашою з Вами допомогою чи за мовчазної згоди, а чи з недостатньої активності створена і в постійно наростаючому темпі діє авторитарна диктатура знищення народу України.

Ми всі чітко бачимо, що проти нас вибудовано систему одного клану у всій державі:

АПУ;

ВРУ;

КСУ;

КМУ та всі підлеглі підрозділи хабарників із чіткою схемою та системою власного захисту на всіх рівнях зверху до самого низу із офіційно затвердженими та закритими постановами, наказами інструкціями і неофіційними вказівками доведеними до кожного чиновника;

Всі силові структури, та суди всіх рівнів, що нині діють не по Конституції чи чинному законодавству, а по усним чи письмовим вказівкам на догоду вище названим структурам.

ІІ. На фоні абсолютно безконтрольного і безпрецедентного зверх збагачення купки олігархів, народ України, в тому числі чорнобильці та афганці, на яких, як найбільш незахищених та активних одними з перших здійснено практичне застосування антиконституційних та анти законних засобів та методів блокування виплати компенсацій за втрачене здоров’я, із постійним зменшенням фінансування лікування, та фактичним виморюванням, починаючи із найслабкіших, є не чим іншим, як геноцидом проти народу України.

Це підтверджується відкритими статистичними даними, при цьому, якщо попередні урядові структури діяли обережно, оглядаючись на Конституцію, чинне законодавство України та позитивно прийняті рішення судів, то чинна влада нагло плюнула як на Конституцію, так на закони, а тим більше на рішення судів!!!

ІІІ. Що ми протиставляємо гнобителям?

1. Обезглавлену опозиційну силу, яка не багато чим відрізняється від владної «еліти».

2. Купку партійок, що рвуться до владного пиріжечка.

3. Все наростаючу кількість розрізнених громадських організацій по вузьким інтересам, значна частина керівництва яких підтримується та фінансується з руки ДАЮЩОГО та служить йому.

ІV. Як працюють громадські організації, що істино стоять на захисті потерпілого населення?

1. Працюють з надзвичайно малою частиною активних членів.

2. По одинці або невеличкими групами захищають свої інтереси в чиновницьких, правоохоронних та судових структурах, деколи добиваючись позитивних рішень, які на практиці майже не можливо здійснити.

3. Виставляють вимоги по захисту своїх прав у найвищих ешелонах влади, які спускаються на найнижчий рівень, або просто одержують відписки.

4. Готують і проводять протестні акції, що часто й густо використовується відповідними структурами, з метою дестабілізації протестного руху із використанням явних, а найчастіше, ретельно спланованих і прикритих «ДОБРИМИ» намірами провокацій.

5. Частіше всього, без жодної підготовки та без участі керівників громадських організацій, проводяться стихійні протести, аж до голодування, до яких влада звикла та гасить їх будь якими способами, не гребуючи наймерзеннішими.

6. Найбільш потерпілі у абсолютній безвиході, кінчають життя самогубством.

7. Хворі та немічні, намагаються письмово чи усно звернутись за допомогою та тихо вимирають.

V. Що не використовують громадські організації?

1. Спроби консолідації і сумісної роботи закінчуються балаканиною, а прийняті сумісні рішення практично залишаються не виконаними через повну відсутність дисципліни та не чіткість поставлених задач, при відсутності конкретно поставлених завдань, строків та відповідальних.

2. При появі активних і цілеспрямованих керівників громадських організацій чи осередків, на всіх владних рівнях іде робота по їх (м’яко кажучи), ізоляції всіма відомими, та мало відомими методами, в той час як в самих осередках відсутній достатньо активний кадровий інтелектуальний потенціал.

3. Відсутність належних контактів з підприємцями та партійними осередками, з метою роботи в напрямку захисту своїх і їх прав, та залученням для цієї мети коштів цих структур.

4. Відсутність печатних видань, для доведення до всіх пригноблених, способів та методів протестного руху.

5. Низьке використання засобів електронного зв’язку та інформації по організації протестного руху.

6. Відсутність роботи в правоохоронних органах, чиновницьких структурах та органах влади, як через родичів потерпілих громадян, так і через знайомих по проведенню як роз’яснювальної, так і організаційної роботи з метою максимального не допущення порушень Конституції та чинного Законодавства України, проведення антикорупційних заходів, виявлення і оприлюднення фактів грубих порушень Конституції України та прямих зловживань владними повноваженнями.

7. Всеукраїнські одночасні протестні акції.

8. Одночасні всеукраїнські запити у міжнародні правозахисні організації

9. Збір і оприлюднення інформації про конкретні факти корупційних діянь, разом чи за типом «Дорожного контролю» та інше.

10. Підбір активних і грамотних керівників чи інтелектуальних помічників на всіх рівнях громадського руху.

11. Виявлення і оприлюднення інформації про штрейкбрехерів громадського руху.

12. Об’єднання зусиль всього громадського опорного руху в одному-основному напрямку та координація дій по основним і Головному напрямках.

VІ. Що є головним сьогодні?

1.Незмінність чорнобильського закону, або повернення до редакції на 1 січня 1996 року та його не уклінне виконання.

2. Виконання рішень судів щодо виплат пенсійних та соціальних виплат для всіх, не тільки чорнобильців.

3. Вимоги щодо розпуску Конституційного Суду України, що зайняв антиконституційну позицію по відношенню к народу України.

4. Зняття пільг, недоторканості та обмеження пенсійних виплат 10 прожитковими мінімумами з депутатів ВРУ та урядовців вищої ланки влади.

Співголови Всеукраїнської координаційної ради громадських організацій чорнобильців:

КОЛЯДІН Анатолій, координатор чорнобильського руху по Київському регіону;

МОКРИЙ Анатолій, координатор чорнобильського руху по центральному регіону України;

РЕБРОВ Олег, координатор чорнобильського руху по північному регіону України;

МАРДАГАЛІМОВ Наіль, координатор чорнобильського руху по східному регіону України;

ОЛІЙНИК Ярослав, координатор чорнобильського руху по західному регіону України.

Запись была опубликована: glavred(ом) Четверг, 22 марта 2012 г. в 14:22
и размещена в разделе Соціальне партнерство.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

На сообщение "Відкрите Звернення Всеукраїнської координаційної ради чорнобильських громадських організацій" 9 комментариев

 1. Валерий сказал(а):

  Луганская обл. поддерживает !!!

 2. Валерий (Антрацит) сказал(а):

  Cлава Богу ,что остались порядочные люди которые не предали нас!!!
  Анатолий Колядин – спасибо Вам !!!

 3. Сергей сказал(а):

  26 апреля десятки тысяч, не прикованных к больничным койкам, чернобыльцев прибывают в стольный град Киев для проведения грандиознейших акций. Координаторы координируют точное время и места проведения акций. Если координаторы не координируют действия участников акций, то 26 апреля десятки тысяч чернобыльцев самостоятельно прибывают в стольный град Киев и вместе с другими униженными и обманутыми ведут непринуждённый разговор с властью, которая конечно идёт им на встречу и решает все имеющиеся проблемы.

 4. Леонид сказал(а):

  “А в Одессе всё тихо” а жаль. Но я с вами.

 5. ИРИНА КИЕВ сказал(а):

  Хорошо бы вписать в этот документ и то, что ПОСТАНОВА 1210 от ноября 2011 не исполняется в полном объеме в Одном из столичных районов КИЕВА. ТАК по отношению к вдове чернобыльца до сих пор не пересчитана пенсия в связи с утратой кормильца. Заявление с полным комплектом документов с описью всех докумнтов (в количестве 16 справок различных), в том числе дважды переделанная справка из ЖЭКА были сданы вдовой в январе. В ПФ говорят, что “сами не знаем,ждем, проверяют нас”. Кто может помочь, откликайтесь.

 6. Valeriu сказал(а):

  Змушений цитувати:
  Евгений Быстрицкий. По его мнению, пойти на диалог с гражданским обществом нынешнюю власть заставил неожиданный и сильный удар народных выступлений вместе с давлением со стороны Европы. Представители ГАУ согласились с обоснованностью опасений корреспондента ZN.UA: накапливание гражданским движением реальной силы неизбежно порождает попытки его использования, подкупа и создания фальшивых ГО, как доказал это тот же «афганский» протест. По словам Максима Лацибы, у проблемы есть только одно решение — максимальная прозрачность всех общественных организаций и критичное отношение к тем из них, кто не раскрывает информацию о себе и своих действиях.
  Иначе гражданские организации рискуют стать еще одним инструментом в руках нечистоплотных политиков.

  Ото ж робимо висновки і працюймо разом, всупереч навальному тиску!
  Валерій.

 7. Борька сказал(а):

  Світла пам’ять померлим!

 8. Владимир сказал(а):

  У нас в Долинской Кировоградской области , тихо как в танке. Но ничего мы с вами и будем во рушить людей ,что бы у них глаза открывались на все что сейчас делает власть

 9. Nomer сказал(а):

  Политтехнологами этой власти изобретаются различные провокационные гадости, чтобы отвлечь от протестных акций. Все вводимые новшества – абсолютная инсинуация. Не давайте себя, вестись на всякие выдумки, так как у нас одна дорога – ведущая к жизни, которая должна быть по Конституции и Законам Украины.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта