?> Відкритий лист Президенту України | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.

Відкритий лист Президенту України

Анатолий Запорожец, Украина, Гребенка, 14 января, 23:39

Блог на сайте «Корреспондент.net»

Дозволяється друкувати у ЗМІ

Вирішив відправити відкритий лист Президенту України. Відправив заказним листом через почтове відділення, по адресу: 01220, Київ, Банкова вул., 11

Впевнений, що Президент України не буде ознайомлений з моїм листом, а якщо припустити, що і буде то результат буде нуль. Відкритим тому, що з канцелярії Президента України листи чомусь відправляють назад аж до самого відправника тільки через Генпрокуратуру яка зовсім не реагує на проблеми в державі. А що тоді означає цей вислів Президента України Януковича В.Ф., пряма мова: «При каждой встрече с генпрокурором я один и тот же вопрос всегда задаю: имейте в виду, если вы допустите какую-то ошибку, которая дискредитирует в целом власть, вы пострадаете первый, в первую очередь. И решение будет самое жесткое по отношению к вам». Означає тільки одне, що два кума для себе чітко уяснили, що український народ це бидло. А щоб не залишатися бидлом я і написав відкритий лист Президенту України.

Відкритий лист Президенту України Януковичу Віктору Федоровичу

Віктор Федорович, з великим задоволенням дізнався про те, що мешканці Рівненської області особисто Вам надіслали - цифровий слуховий апарат SiemensDigitrimAm 111 з посиленням до 90 дБ. Я також як і вони вважаю, що слуховий апарат допоможе Вам як гаранту Конституції краще "почути всіх". В даному випадку, почути мене як ліквідатора та інваліда ЛНА на ЧАЄС.

Віктор Федорович довожу до Вашого відома, що Прем’єр-міністр України Микола Азаров повідомив, що максимальна пенсія чорнобильцям, на яку можуть розраховувати ліквідатори, складе 8000 грн. згідно пенсійного законодавства України. При цьому в середньому інваліди-чорнобильці будуть отримувати 5 500 грн. вже в січня 2012 р.

Віктор Федорович повідомляю Вас, що Микола Азаров зухвало збрехав тільки тому, щоб заспокоїти протестуючих чорнобильців. А якщо чиновник такого рангу бреше то він злочинець.

Віктор Федорович повідомляю Вас, що раніше я звертався до Вас, як до гаранта Конституції, та наводив беззаперечні докази про корупцію та беззаконня в Пирятинській районній прокуратурі. Генеральний прокурор України Пшонка Віктор Павлович замість того, щоб професійно розібратися та покарати злочинців, відправив районного прокурора який постійно та зухвало порушував законодавство України на пенсію, та призначає нового. Новий прокурор Пирятинської районної прокуратури, своїми завідомо злочинними діями, впевнено проводить лінію на підтримку в районі діючої влади від Партії Регіонів. Таким чином він постійно додає Вам як Призеденту України ганебного авторитету. Роблю висновок - Генеральний прокурор України Пшонка В.П. своїми діями навмисно робить все для підтримки режиму злочинної влади, таким чином він не турбується за авторитет Президента України, за Україну, тобто він, на мою думку, зухвалий злочинець.

Віктор Федорович, у Вас великий життєвий досвід спілкування із злодіями такої масті. Якщо такі злодії, як Микола Азаров та Віктор Пшонка не мають сили волі подати у відставку добровільно то у них не має ніякого морального права працювати на високих державних посадах. Віктор Федорович, будь ласка, заберіть їх до себе в Межигір’я на перевиховання, нехай вони там працюючи підсобниками на Вашій конюшні та спробують заробити собі мінімальну пенсію. А не дай Бог, якої біди в державі, то накажіть їм взяти участь в ліквідації її наслідків і нехай вони таким чином чесно зароблять собі більшу пенсію. Особисто мені в 1986 році як військовому віддали наказ взяти участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЄС і я виконав наказ, отже нічого страшного, окрім проблем із здоров’ям.

Віктор Федорович, я з великим задоволенням та з презирством до діючої влади, високо над головою піднімаю середній палець* правої руки!!!

З повагою до прапора України, до Конституції України та до посади Президента України.

Учасник ЛНА на ЧАЄС категорія 1 пос. № 157243, інвалід 2 групи, пос. № 102971 військовий пенсіонер, пос. № 310314, 1955р.н. Запорожець Анатолий Миколайович. 13.01.2012 р.

* Жест средний палец, поднятый вверх, с оттопыренным большим пальцем или прижатым в кулак считается оскорбительным. Вытянутый средний палец – фаллический символ, означает: «Отвали!». В России и Китае жест считается очень грубым, вместо него используют фигушку, означающую: «ничего не получишь». В Америке жест «фак» считается ругательным, но используется чаще, означая: «Fuck you!».

http://blogs.korrespondent.net/users/blog/holly-1/a54834

Запись была опубликована: glavred(ом) Суббота, 4 февраля 2012 г. в 11:52
и размещена в разделе Дайджест, Соціальне партнерство.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

На сообщение "Відкритий лист Президенту України" 12 комментариев

 1. Веня сказал(а):

  Слишком уж интеллигентно.

 2. Михайло сказал(а):

  @ Веня:
  “Веня”, а окрім запускання саркастичних стріл ще на щось здібний? Поділись. Чи то “партизанська таємниця”?

 3. Светлана сказал(а):

  Странно, что высказывая презрение “пшонкам и азаровым”, автор забыл и о “тигипках, и андреевых и т.д.” А чому з такою повагою до президента??! Это одна компания. Или “левая рука не знает, что творит правая?” Всё ОН знает и всё с его ведома. Просто на данный момент Азаров играет “ключевую” роль козла отпущения. А отыграв, отойдет в сторону, когда будет выгодно тому же ГАРАНТУ и… получит свои “отступные”… И овцы целы, и волки сыты… за счет народа.

 4. Игорь, Харьков сказал(а):

  Молодец. Анатолий.Но надо более жесткую позицию занять всем инвалидам – чернобильцам. афганцам, детям войни.А михаил, мне кажется , только и сидит у телевизора, ждет, чтоби каго – то обосрать.Михаил ти заткнешься или нет.сволочь косовская.Как ви там его еще не научили жить.

 5. Михайло сказал(а):

  @ Игорь, Харьков:
  Ігор,бажаєш себе називати Харківським, то будь ласка, та я бажав би з зустрітись не тільки з Тобою а й Світланою і то при багатьох присутніх тільки в одному питанні, щоб ми могли бути разом в одному розумінні!
  Та Твоє життя і послідовників заговорило голосніше!
  Просто більше на такого роду інформацію у майбутньому я буду реагувати по іншому і це моє останнє попередження і це роблю при багатьох свідках.
  Просто пишіть, що знаєте та думайте, що пишете. За всі роки у чорнобильському русі я себе нічим не заплямував і можу чесно дивлячись у очі сказати все. До речі районна організація на Косівщині була одна із перших в області і у мене був бухгалтер та рахунок у банку і печатка з штампом та гроші я в руки спілки Чорнобиль у свої руки ніколи не брав.
  Прошу на мою відповідь надати свій номер мобільного номера і я зателефоную.

 6. Володимир Косів сказал(а):

  михайле, про те . що ти хворий на голову. то ми в косові усі знаємо і не дивуємося. але ти ганьбиш наше місто. чорнобильців прикарпаття. всіх тих. хто кладе своє здоров”я на благо інших, хто не може за себе стати.ти як був придурком . так ним і залишишся. та не ганьби добре ім”я ліквідатора.
  шановні світлано. ігоре та інші. вибачте цьому біленчуку. бо він хворий . він ніяк не представляє чорнобильців прикарпаття. бо з паном олійником. таким же як він. вносить сум”яття в рух чорнобильців.коли ми їздили до івано- франківська на мітинги. то вони з олійником ховалися за наші спини. а тепер хочуть перехопити ініціативу . щоб рахуватися лідерами чорнобильців прикарпаття.погано тільки що користуються ці гниди інтернетом, щоб когось образити.побійтеся господа. бо він все бачтить ще раз вибачте, що прикарпаття народило таких біленчуків…

 7. Михайло сказал(а):

  @ Игорь, Харьков:
  Ігору доповнюю, що телевізор мене взагалі не цікавить та для цього у мене достатньо не тільки свідків а й переконань а Ти просто показуєш все більше й більше у своїх бажаннях по поняттях.

 8. иигорь харьков сказал(а):

  михаил єто еще раз подтверджает что ти только и делаешь что сидишь у телевизора.я по понятиям никогда не жил. видишь ти и здесь свое вставляешь.ничего. кроме тебя на ивано-франковщине есть много патриотов – чернобильцев, а тебя никто не будет слушать после всего єтого.

 9. Светлана сказал(а):

  Мишенька, иди спать и не морочь людям голову.

 10. О. Ярошенко сказал(а):

  Ігорю з “Харькова” та Володимиру з Косова, Милі друзі! Зухвалість і наглість,які Ви проявили в Інтернеті,користуючись свободою,Вас аж ніяк не прикрашає.Святих на цьому світі не буває. І Ви не виняток. Не судіть,то й самі не будете судимими. Кожного прикрашають не слова і навіть не задекларовані справи, а реальні діяння. Краще сконцентруйте свою енергію і хист на захист тих,хто його потребує.Усім нам по ділам воздасться.Порахунки,до яких Ви вдалися,зовсім у відгуках до такого щирого,наболілого матеріалу,який імпонує тисячам істинних ліквідаторів термоядерного лиха,тут взагалі недоречні. Я аплодую автору рядків,котрий дотепно і зрозуміло,не ховаючись,написав Гаранту. Від імені всіх нас. А Ви навіть побоялися писати під своїми іменами. Я виправдовую Вас,бо під такою дурнею,мудра людина не назве свого власного імені.Полишімо зло для істинних ворогів,а ближньому подайте знак поваги і порозуміння.

 11. marika сказал(а):

  вместо того,что бы друг друга здесь поливать ….. лучше 15/02 в Киев на площадь приезжайте и обьясняйтесь там сколько душеньке угодно. А Анатолий высcказал так, как сумел, да и этих козлов всех не учтешь сразу в запале.
  Ликвидатор 86г. А к стате,мой сын в Косово 3 ратации был и не надо здесь сейчас всех под одну гребенку чесать, нужно вместе всем объеденяться.

 12. Slidchyj поезії сказал(а):

  @ marika:
  06 февраля 2012 г. в 11:05 marika сказал(а):
  Особисто для мене дуже приємний відгук і це досить важливо і тут є здорова думка і вважаю, що якраз такі не просто в більшості порозуміються а й стануть ЄДИНІ і це якраз буде рушійна сила в даному напрямку.
  Ми (воїни окремого протипожежного батальойону Івано-Франківщини, що були на правах “воєнного часу літом 1986-го року) теж являємось ліквідаторами 1986-го року на протязі 48-ми діб у 30-ти км зоні ЧАЕС і все описати тут просто не можливо та й вважаю на даний час і не потрібно.
  Ось мій моб.тел. (067)16-91-798, а вище написані коментарі писала “одна” особа просто під різними псевднімами та прошу на нього не обіжатись, бо це його вдача…
  Звичайно, кожен “робітник” вартує Своєї платні і під одну гребінку не розумно Всіх зрівнюювати!

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта