?> Відповідь Пенсійного фонду України | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.

Відповідь Пенсійного фонду України на лист Полтавської обласної організації Всеукраїнської Чорнобильської Народної партії "За добробут та соціальний захист народу"

Розглянувши ваші скарги від 13.12.2011р. №13.12.2011/213 та від 16.12.2011р. №16.12.2011/214 щодо пенсійного забезпечення осіб, постраждалих внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС, які надійшли листом від 17.01.2012р. №47/20/112-12 з Міністерства соціальної політики України, Пенсійний фонд України повідомляє.

Частиною 2 статті 14, статтею 255 Кодексу адміністративного судочинства України визначено, що постанови та ухвали суду в адміністративних справах, що набрали законної сили, є обов'язковими до виконання на всій території України.

Судові рішення, що набрали законної сили, виконуються органами Пенсійного фонду України в межах зобов'язань, покладених на сторони у справі.

Рішення судів, якими зобов'язано органи Пенсійного фонду України здійснити перерахунок та виплату пенсії без обмеження строком, виконуються сторонами в межах покладених зобов'язань, а саме: виплати, призначені на виконання судового рішення, продовжуються до внесення змін до норм законодавства, якими керувався суд при виконанні рішення, або до зміни умов пенсійного забезпечення одержувача.

Статтею 63 Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" передбачено, що фінансування витрат, пов'язаних з реалізацією цього Закону здійснюються за рахунок коштів Державного бюджету.

Законом України "Про Державний бюджет України на 2011 рік" (зі змінами, внесеними Законом України від 14.06.2011р. №3491-УІ) та Законом України "Про Державний бюджет України на 2012 рік" передбачено, зокрема, що положення статей 39, 50, 51, 52, 54 Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" (далі - Закон) застосовуються у порядку та розмірах, встановлених Кабінетом Міністрів України, виходячи із наявного фінансового ресурсу бюджету7 Пенсійного фонду України на 2011 рік та із наявних фінансових ресурсів Державного бюджету України та бюджету Пенсійного фонду України на 2012 рік.

Відтак, розміри підвищень непрацюючим пенсіонерам, які проживають на територіях радіоактивного забруднення, щомісячної компенсації сім'ям за втрату годувальника внаслідок Чорнобильської катастрофи, додаткових та державних пенсій, що передбачені ст. 39, 50, 51, 52, 54 Закону визначаються згідно з постановами Кабінету Міністрів України від 06.07.2011р. №745 "Про встановлення деяких розмірів виплат, що фінансуються за рахунок коштів державного бюджету" та від 23.11.2011р. №1210 "Про підвищення рівня соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи".

В.С.Никитенко, заступник  голови правління

Запись была опубликована: glavred(ом) Суббота, 25 февраля 2012 г. в 8:52
и размещена в разделе Наше право, Соціальне партнерство.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

На сообщение "Відповідь Пенсійного фонду України" 4 комментария

 1. ррриек сказал(а):

  В.С.Никитенко, заступник голови правління – Вот откуда ноги ростут! Этот человек сам дэб..л и хочет нас таких сделать.

 2. Anna сказал(а):

  А ТЕПЕРЬ НИЧЕГО НОВОГО И НЕ УСЛЫШИШЬ, ПОКА ЭТИ ВОРЮГИ У ВЛАСТИ. УБИРАТЬ ИХ НУЖНО – ВОТ И ВСЁ.

 3. geg сказал(а):

  Гівно пливе біло-блакитне,
  Роздайся площа і майдан.
  Щоб не було з народом зіткнень,
  Мєнти стоять, ніби паркан.
  І рух надовго перекрито,
  І стогне Київ, та мовчить.
  Лайно ж смердить несамовито,
  Аж ніс народові кровить..

 4. Едуард - Ровеньки сказал(а):

  виплати, призначені на виконання судового рішення, продовжуються до внесення змін до норм законодавства, якими керувався суд при виконанні рішення, або до зміни умов пенсійного забезпечення одержувача.

  Де Микитенко відкопала таку “норму” ? І це не жарт ?

  Возникает впечатление, что чем больше очевидных нелепостей, внутренних противоречий, смехотворных по своей наглости претензий и фактических ошибок содержит очередная “теория”, чем более решительно ее отвергает сообщество серьезных ученых и чем больше она напоминает бред душевнобольного, тем больший массовый успех ей гарантирован.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта