?> Віктор Янукович: Роботи з ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи будуть активізовані | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
26.04.2010, рубрика "Новини"

Віктор Янукович: Роботи з ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи будуть активізовані

26.04.2010 11:41

 Президент9

Президент України наголошує, що роботи з ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи будуть активізовані. Про це він заявив сьогодні в інтерв’ю журналістам під час відвідування ЧАЕС.

«Ліквідація наслідків аварії на ЧАЕС - це та робота, яку ми повинні виконувати на вищому рівні дисципліни - технологічному, адміністративному, організаційному тощо. І ми над цим питанням будемо працювати», - підкреслив Віктор Янукович. 

Глава держави констатував, що на сьогодні у питанні ліквідації наслідків Чорнобильської аварії втрачено багато часу. «Ті недоліки, які є, сьогодні буде дуже складно виправляти, але ми це зробимо», - наголосив Президент.

Він особливо підкреслив неприпустимість перерв, подібних до 2009 року, у роботах з ліквідації наслідків аварії, зокрема - у реалізації плану заходів на об’єкті «Укриття».

«Безумовно, ми сьогодні значно прискоримо, по-перше, проектування об’єктів, передбачених на цій території. По-друге, ми робитимемо все, щоб заплановані заходи і план, який був відпрацьований та затверджений разом з фінансовими донорами, виконувався, і ми увійшли в графік», - сказав Віктор Янукович.

У цьому контексті він відзначив, що зволікання у ході робіт та втрачений час також призвели до суттєвого браку коштів, які були раніше заплановані для реалізації відповідних заходів.

Президент зауважив, що четвертий енергоблок ЧАЕС залишатиметься головною загрозою ще тривалий час. Доти, доки навколо нього не буде побудовано об’єкт, що також захищатиме навколишнє середовище. Це питання, зазначив Віктор Янукович, є загрожуючим не лише для України, але й для наших сусідів - Росії, Білорусі, країн Європи.

«Я вважаю, цей об’єкт ще багато часу об’єднуватиме українське суспільство. Навколо даного питання, безперечно, треба також об’єднувати наших партнерів, донорів, всіх наших сусідів, тому що це питання вкрай небезпечне», - наголосив Глава держави.

Президент також нагадав, що у рамках підготовки до 25-ї річниці Чорнобильської трагедії вже працює робоча група, що займається питанням підготовки міжнародної конференції з цієї тематики. «Там ми акцентуємо увагу на цьому питанні на найвищому рівні і будемо всіх переконувати йти шляхом виконання відповідної програми до її повного завершення. Такий мій план», - підкреслив Віктор Янукович. 

Прес-служба Президента України Віктора Януковича

http://www.president.gov.ua/news/17005.html

Запись была опубликована: glavred(ом) Понедельник, 26 апреля 2010 г. в 21:22
и размещена в разделе Новини.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта