?> Влада почала розколювати акцію «афганців», заплановану на 3 листопада | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
30.10.2011, рубрика "Соціальне партнерство"

Влада почала розколювати акцію «афганців», заплановану на 3 листопада

Прес-служба громадянського руху «Спільна Справа»

2011 » Жовтень » 28 » 19:10

Громадянський рух «Спільна Справа» повідомляє громадськість та ЗМІ, що відповідно до інформації, отриманої з достовірних джерел в КМУ, влада розпочала активні дії, скеровані на дискредитацію, розкол та мінімізацію політичного впливу акцій, запланованих на 3 листопада з вимогою негайного розпуску Верховної Ради VI скликання, які мають відбутись на виконання рішення Форуму громадянського суспільства від 14.10.11.

Так, один з аспектів технології полягає у створенні псевдопротестних груп, які 3 листопада також проведуть акції з вимогами, подібними до вимог Форуму, щоб відволікти увагу громадян та преси від реальних протестів, перебрати на себе роль спікерів, зменшити радикалізм вимог, розмити суспільну значимість акції та максимально нівелювати її.

Головною ознакою дій таких груп буде місце та час проведення їхніх «акцій». Так, протести ініційовані організаторами Форуму пройдуть в усіх обласних центрах та Києві виключно під обласними державними адміністраціями і стартують об 11.00. В окремих містах буде кілька акцій в різний час, але місце проведення, вимоги та загальна риторика незмінні. Щодо псевдопротестів, то їх проведення заплановане раніше на одну-дві години і в будь-яких інших місцях окрім обласних держадміністрацій. Це робиться з метою першими увійти в інформаційний простір з вимогами ідентичними до вимог Форуму, презентувати своїх спікерів як головних речників процесу, розпочати коментування подій в ключі, вигідному замовникам цієї технології, дезорієнтувати активну громадськість.

Просимо представників ЗМІ та громадян зважити на цю інформацію і не стати жертвами маніпулятивних технологій влади.

Прес-служба громадянського руху «Спільна Справа»

http://spilnasprava.at.ua/news/vlada_pochala_rozkoljuvati_akciju_afganciv_zaplanovanu_na_3_listopada/2011-10-28-109

Запись была опубликована: glavred(ом) Воскресенье, 30 октября 2011 г. в 11:45
и размещена в разделе Соціальне партнерство.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта