?> Влада Сумщини знайшла спільну мову з «чорнобильцями» і «афганцями» | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
05.11.2011, рубрика "Дайджест, Новини"

Влада Сумщини знайшла спільну мову з «чорнобильцями» і «афганцями»

Димитрій Бабич

GolosUA.com., сьогодні о 10:18

Керівництво Сумської обласної державної адміністрації підписало з активістами місцевих рухів воїнів-«афганців» та ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС спеціальний меморандум про співпрацю.

Інформацію про це кореспонденту агентства ГолосUA підтвердило джерело ОДА Сумщини.

Згідно з офіційними даними, облдержадміністрація бере на себе всі основні обов'язки щодо збільшення фінансування медичного обслуговування для пільгових категорій населення та поліпшення матеріально-технічної бази найбільших регіональних диспансерів в Сумах і Путивлі. Крім того, чиновники області гарантували виділення додаткових коштів на будівництво пам'ятників загиблим в Афганістані жителям Конотопа, Середини-Буди і Краснопілля, видання Книги пам'яті подвигів «чорнобильців» і виділення коштів на щомісячну допомогу сім'ям осіб, загиблих при виконанні інтернаціонального обов'язку за кордоном.

«Президент України Віктор Янукович ставить перед нами завдання забезпечити політичну стабільність і економічне процвітання, добробут кожної сім'ї, турботу про кожну людину, - зазначив губернатор Сумської області Юрій Чмир, слова якого цитує сайт держадміністрації Сумщини. - Ми чітко розуміємо потреби «афганців» та «чорнобильців», і будемо робити це у майбутньому».

Опозиціонери вже назвали підписання Меморандуму «спробою чиновників задобрити певні групи населення, щоб уникнути громадських заворушень».

http://www.golosua.com/ua/main/article/politika/20111105_vlasti-sumschinyi-nashli-obschiy-yazyik-s-chernobyiltsami-i-afgantsami

Запись была опубликована: glavred(ом) Суббота, 5 ноября 2011 г. в 16:26
и размещена в разделе Дайджест, Новини.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

На сообщение "Влада Сумщини знайшла спільну мову з «чорнобильцями» і «афганцями»" 7 комментариев

 1. Богдан сказал(а):

  Пока они будут месяцами заседать и делать вид, что что-то решают, уже некому будет выплачивать пенсии – поумирают! Только на Тернопольщине умерло около пяти человек, когда узали, что им не виплатили пенсии по постановлениям судов! Если кто получает больше 10 тис. пенсии, с них эти пенсии и снимайте, или боитесь их? Надо было Азарову с Тигибко не врать на всю страну, а сказать, что мы будем всё делать для затягивания выплат пенсий по постановлениям судов, так-как теперь на Украине мы суды, закон и Конституция!? ГАНЬБА -НА ВЫЛА!!!

 2. владимир сказал(а):

  Проблема том,что я могу войти на сайт под любым именем и написать подобную ахинею! Есть у меня товарищ с сумской области….. так он спрашивает,- где там хоть одно слово о песниях?
  Триндешь это все!!!!!!!!!!!!!!!

 3. Игорь сказал(а):

  Этих зажравшихся меморандистов нужно тоже на вила и добивать битами,А их семейкам выдать по 1,5 тысячи грн и заставить прожить месячишку.Пока мы не уберем таких тварей как Янукович,азаров и всех депутатов в ВР,а также и на местном уровне,не возвратим в гос собственность все ими ворованое пока и не будет порядка в стране.

 4. владимир сказал(а):

  вот так нас понимают!
  А не хотят ли они учитывая возможности в стране отдать половину своих льгот мне?

  рина АКІМОВА: Вы знаете, это сложный вопрос. И я здесь на деюсь, что победит разум. Мне понятны эмоции людей, которые отдавали силы, здоровье для того, чтобы защищать страну на боевом посту, либо защищать ее в условиях катастрофы. Однако, с другой стороны, нужно прекрасно понимать, что какие бы ни были возможности в этой стране, они всегда ограничены. И делать добро, делать правильные вещи и выплачивать льготы можно только из той казны, которая у нас есть. Никакой другой у нас казны нет. Увеличивать долговое бремя мы не можем
  Источник
  Краматорск. Донецкая обл.

 5. Саша сказал(а):

  ВСумах меморандум подписал Союз Ченобыль ,один , а остальные дали свои рекомендации и их подписывать не позвали.

  Голові Сумської обласної державної адміністрації
  Чмирю Ю.П.
  Пропозиції щодо обговорення меморандуму,
  яке відбулося 30 вересня 2011року на нараді
  у голови Сумської ОДА.

  Документи, подібні до наданого на обговорення меморандуму, зачипають інтереси людей, які входять до різних організацій, або не входять в жодну організацію, тому легітимність цих документів повинна визначатися не окремими організаціями, а загальними зборами організацій та громадян, яких вони стосуються.
  Якщо будуть взяті до уваги і до виконання наші пропозиції, то не потрібен меморандум, і відпаде потреба у створенні сумнівних у своїх представницьких функціях консультативних рад запропонованих меморандумом до створення.
  Пропозиції:
  1. Вилучити з проекту Закону України ,,Про гарантії держави щодо виконання судових рішень” (реєстраційний номер 9127) у розділ II «Прикінцеві та перехiднi положення» статті, що стосуються змін до Законів України про соціальний захист громадян.

  2. Визнати, що виплати людям, постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи, не є пільгами та соціальною допомогою, а являються компенсацією держави за ядерну шкоду, що виходить із ЗУ від 08.02.1995 № 39/95-ВР. «Про використання ядерної енергії та радіаційну безпеку» де у ст.1 під терміном ядерної шкоди визначено: … «ядерна шкода – втрата життя, будь-які ушкодження, завдані здоров’ю людини, або будь-яка втрата майна, або шкода, заподіяна майну, або будь-яка інша втрата чи шкода, що є результатом небезпечних властивостей ядерного матеріалу на ядерній установці або ядерного матеріалу, який надходить з ядерної установки чи надсилається до неї,…».
  Стаття 5. цього закону зазначає, що основними принципами державної політики у сфері використання ядерної енергії та радіаційного захисту є:… забезпечення відшкодування шкоди, зумовленої радіаційним впливом; а стаття 13.визначає права громадян на відшкодування шкоди, зумовленої негативним впливом іонізуючого випромінювання під час використання ядерної енергії:
  « Громадяни, здоров’ю та майну яких завдано шкоди, зумовленої негативним впливом іонізуючого випромінювання під час використання ядерної енергії, мають право на її відшкодування в повному обсязі відповідно до законодавства».

  3. Забезпечити виплати компенсацій за ядерну шкоду у розмірах, що визначені Законом України № 796-ХІІ «Про статус та соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи».
  Прошу Вас зобов’язати спростувати публічну заяву Вашого заступника Іщенко Т.Д. про те, що нібито всі чорнобильські організації вже схвалили та підписали обговорюваний меморандум, бо це є неправдою, і використання таких методів підриває довіру до всієї обласної Адміністрації.

  З повагою
  голова обласного осередку

 6. БОРИС ЧЕРКАССЫ сказал(а):

  ПРОБЛЕМА В ТОМ ЧТО АНДРЕЕВ И ЕГО СТАВЛЕННИКИ В ОБЛАСТЯХ СРОСЛИСЬ С ВЛАСТЬЮ И НАХОДЯТСЯ НА ЕЕ СОДЕРЖАНИИ. ЕЖЕГОДНОЕ ВЛИВАНИЕ С БЮДЖЕТА НА СОДЕРЖАНИЕ СОЮЗ ЧЕРНОБЫЛЬ 2.0–2.5 МЛН ГР. ОНИ НЕ БУДУТ ОТСТАИВАТЬ ЗАКОН И МЫ НЕ ПОБЕДИМ ПОКА ЭТИ ПРОЙДЫСВИТЫ ПРЕДСТАВЛЯЮТ ЧЕРНОБЫЛЬЦЕВ И ВЫСТУПАЮТ И НАШЕГО ИМЕНИ ПОДПИСЫВАЯ МЕМОРАНДУМЫ И ПЫТАЮТСЯ РЕДАКТИРОВАТЬ ЗАКОН.

 7. БОРИС ЧЕРКАССЫ сказал(а):

  НАЗВАНИЕ ОРГАНИЗАЦИИ ???@ Саша:

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта