?> ВПЕРШЕ В УКРАЇНІ. ДВА РОКИ ПІСЛЯ КАТАСТРОФИ | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.

ВПЕРШЕ В УКРАЇНІ. ДВА РОКИ ПІСЛЯ КАТАСТРОФИ

ВИСТАВКА ФОТОГРАФІЇ І АРТЕФАКТІВ КУЛЬТУРИ З ЯПОНІЇЇ "МОЛИТВА ЗА ФУКУСІМУ"

Аварія на АЕС "Фукусіма-1" сталася після потужного землетрусу на північному сході Японії 11 березня 2011 року та стала найбільшою за останні 25 років після катастрофи на Чорнобильській АЕС. Відбулися численні витоки радіації в атмосферу і морську воду. Із зони в радіусі 20 кілометрів від станції було евакуйовано 150 тисяч осіб. Більшість з них продовжують жити в тимчасовому житлі. Ряд районів через високий рівень зараження, як очікується, буде визнаний непридатним для проживання. Об'єму земель, що підлягають обов'язкової дезактивації, достатньо для того, щоб заповнити токійський бейсбольний стадіон «Токіо Доум» 23 рази. Повна ліквідація аварії, у тому числі демонтаж реакторів, займе близько 40 років.

На першому поверсі музею, у виставковому залі відкрито нову тематичну виставку "МОЛИТВА ЗА ФУКУСІМУ". В експозиції 120 фотодокументів 36 авторів, артефакти японської національної культури і народного мистецтва регіону Токоху, який постраждав від руйнівного землетрусу і цунамі, саме до нього належить і префектура Фукусіма. Ви маєте змогу побачити Фукусіму очима її мешканців, зрозуміти їх тривоги та надії. Вхід вільний. Чекаемо на вас!
Ідея віставки, збір матеріалів для експонування: Макiко Сегава, Юкiко та Есiро Мiягосi

Куратор виставки: Анна Королевська

Художники: Анатолiй Гайдамака, Eвген Королевський, Анатолiй Мусieнко

Дизайн плакату, вiдеофiльм, пiдготовка матерiалiв до друку: Олексiй Курмаз

Запись была опубликована: glavred(ом) Вторник, 23 июля 2013 г. в 21:36
и размещена в разделе Національний музей "Чорнобиль".
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта