?> ВР прийняла закон про екстрену медичну допомогу | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
06.07.2012, рубрика "Наше право"

ВР прийняла закон про екстрену медичну допомогу

"Газета.ua", 05.07.2012 21:06

Закон встановлює, що на території України будь-яка людина має право на безкоштовну, доступну, своєчасну та якісну екстрену медичну допомогу. Фото: gazeta.rv.ua

Верховна Рада України прийняла закон про екстрену медичну допомогу.

За закон проголосували 239 народних депутатів із 267 зареєстрованих у залі.

Закон встановлює, що на території України кожен її громадянин або будь-яка інша людина мають право на безкоштовну, доступну, своєчасну та якісну екстрену медичну допомогу.

Відповідно до закону, іноземці та особи без громадянства, які тимчасово перебувають на території України, а також фізичні особи, взяті під варту або яким призначено покарання у вигляді позбавлення волі, забезпечуються екстреною медичною допомогою в порядку, визначеному Кабінетом міністрів України.

Закон встановлює, що виклик екстреної медичної допомоги здійснюється за єдиним телефонним номером виклику екстреної медичної допомоги 103, або за єдиним номером виклику екстреної допомоги 112. Виклик екстреної медичної допомоги безкоштовний.

Системи медичної допомоги в Криму, областях, містах Київ і Севастополь складаються з центрів екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, станцій екстреної (швидкої) медичної допомоги, бригад, відділень екстреної невідкладної медичної допомоги.

Закон встановлює повноваження Кабінету міністрів України, центрального органу виконавчої влади, Ради Міністрів, а також обласних державних адміністрацій у сфері забезпечення надання екстреної медичної допомоги.

Інтерфакс-Україна

http://gazeta.ua/articles/life/_vr-prijnyala-zakon-pro-ekstrenu-medichnu-dopomogu/444352

Запись была опубликована: glavred(ом) Пятница, 6 июля 2012 г. в 7:30
и размещена в разделе Наше право.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта