?> Все потрібно терміново упорядковувати | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
13.10.2005, рубрика "Дайджест"

Поховання радіоактивних відходів на ЧАЕС загрожує новою катастрофою

Тимчасове поховання радіоактивних відходів і споруда над 4-м аварійним енергоблоком Чорнобильської АЕС загрожує новою трагедією.

Таку думку висловив керівник Всеукраїнської чорнобильської народної партії Михайло Уманець на прес-конференції в УНІАН у суботу. (М.Уманець в 1988-1992 роках був генеральним директором ЧАЕС).

"Тимчасове поховання радіоактивних відходів не відповідає жодним міжнародним стандартам безпеки. А конкурс щодо вибору виконавця будівництва нової споруди над аварійним блоком триває вже 13 років. Все потрібно терміново упорядковувати", – сказав М.Уманець.

На його думку, стан Чорнобильської АЕС повинен перебувати під посиленою увагою держави, але не залякувати народ новим можливим вибухом. "Відсутність дій загрожує тим, що у разі нових викидів радіації персонал закритої станції не зможе ліквідувати наслідки", – припустив колишній директор ЧАЕС.

М.Уманець вважає,  що основними причинами аварії на станції в 1986 році стали конструкційні недоліки реактора і неузгодженість дій персоналу під час нештатної ситуації. "Персонал реалізував ті недоліки, які були закладені конструкцією реактора", – додав він.

На з'їзді Всеукраїнської чорнобильської народної партії, який відбувся 24 вересня в Києві, М.Уманець обраний її керівником. Раніше партією керував Микола Ісаєв. На з'їзді також було ухвалено рішення про самостійну участь партії в майбутніх парламентських виборах.

UNIAN

Жовтень 2005 р.

Запись была опубликована: glavred(ом) Четверг, 13 октября 2005 г. в 12:51
и размещена в разделе Дайджест.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта