?> Всеукраїнська координаційна рада громадських організацій чорнобильців почала свою роботу | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
27.11.2011, рубрика "Новини"

Всеукраїнська координаційна рада громадських організацій чорнобильців почала свою роботу

26 листопада в будинку Федерації профспілок України в м. Києві відбувся Всеукраїнський форум громадських організацій, які опікуються постраждалими від Чорнобильської катастрофи. У форумі взяли участь представники чотирьох всеукраїнських громадських організацій чорнобильців, міжнародної благодійної організація,  регіональних громадських організацій із п’ятнадцяти областей та делегації від чотирьох обласних координаційних рад чорнобильських організацій .

Пройшло обговорення та прийняття Положення та Регламенту роботи Всеукраїнської координаційної ради громадських організацій чорнобильців а також обрано п’ять співголів.

Обговорена та прийнята Резолюція Всеукраїнського форуму громадських організацій чорнобильців та надані пропозиції Всеукраїнській координаційній раді про негайну підготовку та направлення Звернень до українських владних структур і міжнародних правозахисних організацій.

27 листопада Всеукраїнська координаційна рада продовжує свою роботу.

ЗАТВЕРДЖЕНО

Всеукраїнським Форумом

громадських організацій чорнобильців

26 листопада 2011 року

ПОЛОЖЕННЯ

ПРО ВСЕУКРАЇНСЬКУ КООРДИНАЦІЙНУ РАДУ

ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ ЧОРНОБИЛЬЦІВ

1.ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Всеукраїнська координаційна рада громадських організацій чорнобильців (надалі Координаційна рада) створена рішенням Всеукраїнського форуму громадських організацій чорнобильців 26 листопада 2011 року з метою реалізації рішень Форуму та його резолюцій.

1.2. Координаційна рада здійснює свою діяльність згідно з Конституцією України, Законом України «Про об’єднання громадян», чинним законодавством, цим Положенням, програмами та планами дій, затвердженими Всеукраїнським форумом громадських організацій чорнобильців і рішеннями керівних органів Координаційної Ради.

1.3.Свою роботу Координаційна Рада будує на принципах добровільності, рівноправності членів Координаційної Ради, у тісній співпраці та взаємодії із зацікавленими державними, громадськими, благодійними установами і організаціями як в Україні, так і за її межами.

1.4. Координаційна Рада не є юридичною особою і не має самостійний баланс та рахунки в національній та іноземній валютах в установах банків; не має право від свого імені набувати майнових та немайнових прав.

1.5. Координаційна Рада має всеукраїнський статус і поширює свою діяльність на всю територію України.

1.6. Координаційна Рада може підтримувати зв’язки з закордонними та міжнародними організаціями, органами, фондами, спілками, підприємствами тощо.

1.7. Координаційна Рада не відповідає за зобов’язаннями Держави, Держава не відповідає за зобов’язаннями Координаційної Рада.

Координаційна Рада не відповідає за зобов’язаннями своїх членів, члени Спілки не відповідають за зобов’язаннями Координаційної Ради.

2. ЧЛЕНСТВО В КООРДИНАЦІЙНІЙ РАДІ, ПРАВА І ОБОВ’ЯЗКИ ЧЛЕНІВ КООРДИНАЦІЙНОЇ РАДИ

2.1.Членами Координаційної ради можуть бути Всеукраїнські і міжрегіональні громадські організації, які опікуються громадянами постраждалими від Чорнобильської катастрофи та керівники регіональних координаційних рад громадських організацій чорнобильців.

2.2. Громадські організації – кандидати до Координаційної ради подають заяву від уповноваженої особи або статутного органу у відповідності до статуту громадської організації.

2.3. Члени Координаційної ради мають право:

- обирати і бути обраними до керівних органів Координаційної ради на Всеукраїнському форумі громадських організацій чорнобильців;

- брати участь в роботі Координаційної ради у порядку передбаченим цим Положенням;

- вносити на розгляд Всеукраїнського форуму громадських організацій чорнобильців та керівному органу Координаційної ради пропозиції з питань їх діяльності.

2.4. Члени Координаційної ради:

- виконують вимоги цього Положення та рішення керівних органів Координаційної ради;

- беруть активну участь у всіх планових, масових та інших заходів, що здійснюються Координаційною радою;

- активно сприяють вирішенню завдань, що стоять перед Координаційною радою, розвивати спільну діяльність з членами Координаційної ради.

- надають Координаційній раді інформацію та пропозиції, необхідні для розробки окремих питань, що стосуються їх діяльності.

2.5. Члени Координаційної ради можуть вільно вийти із складу Координаційної ради шляхом подання заяви уповноваженої особи.

2.РЕГЛАМЕНТ РОБОТИ КООРДИНАЦІЙНОЇ РАДИ

2.1. Координаційна рада складається із Всеукраїнських громадських організацій та регіональних координаційних рад чорнобильців, які вільно увійшли до складу Координаційної ради у відповідності цього Положення.

2.2. Керівництво Координаційною радою обирається на Всеукраїнському форумі громадських організацій чорнобильців і має повноваження до наступного Всеукраїнського форуму громадських організацій чорнобильців. Співголови можуть бути обрані не більше трьох разів.

2.3. Координаційна рада скликається керівництвом не рідше ніж один раз на три місяці.

2.4. Координаційна рада може скликатися на засідання на вимогу не менше ніж третини членів Координаційної ради і рішення правомочні, якщо в них приймає участь більшість його членів.

2.5. Рішення Координаційної ради приймаються простою більшістю голосів присутніх на засіданні.

3.ПОРЯДОК ВНЕСЕННЯ ЗМІН І ДОПОВНЕНЬ ДО ПОЛОЖЕННЯ КООРДИНАЦІЙНОЇ РАДИ

3.1. Зміни і доповнення до цього Положення затверджуються на засіданні Координаційної ради, якщо за таке рішення проголосувало не менше ¾ голосів присутніх на ній членів Координаційної ради.

4.ПОРЯДОК ПРИПИНЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ КООРДИНАЦІЙНОЇ РАДИ

4.1. Припинення діяльності Координаційної ради може бути проведено шляхом її реорганізації або ліквідації (саморозпуску, примусового розпуску).

4.2. Реорганізація або ліквідація Координаційної ради здійснюється згідно з рішенням Координаційної ради, якщо за таке рішення проголосувало не менше ¾ голосів присутніх на ній членів Координаційної ради, або рішення суду.

Запись была опубликована: glavred(ом) Воскресенье, 27 ноября 2011 г. в 7:04
и размещена в разделе Новини.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

На сообщение "Всеукраїнська координаційна рада громадських організацій чорнобильців почала свою роботу" 4 комментария

 1. Egor сказал(а):

  непонятно что за координационный совет и кто его возглавляет и какие люди были от киевской области и кого они представляли а именно от г.Ирпеня

 2. Egor сказал(а):

  прошу дать ответ модератора сайта а также дать координаты этого совета

 3. egor сказал(а):

  что за международный фонд кто его возглавляет что за форум какой комитет как с этими партизанами связаться

 4. ВЕРА сказал(а):

  Ребята!!!!!! какой еще форум 26 ноября? какая координационная рада??????????ЭТО РАСКОЛ!!! ПРЕДАТЕЛЬСТВО!!!!!!!!!!форум чернобыльцев всей Украины состоялся 17 ноября в Лубнах где присутстовало более тысячи чернобыльцев со всех областей!!!!никак андреевские прихвостни взялись за работу!!!!!!!!

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта