?> Всупереч правилам етикету | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.

Всупереч правилам етикету

Газета «Град Прилуки», 18 декабря 2013

Як і щорічно, до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС минулого тижня були проведені урочисті заходи в нашому місті. У п’ятницю за участю міського голови Юрія Беркута, секретаря міської ради Олександра Правосуда, радника міського голови Володимира Папазова, голови Прилуцького міськрайонного добровільного товариства Спілка «Чорнобиль» Юрія Буконіна у стінах актового залу міськради відбулося вручення почесних нагород багатьом учасникам ліквідації.

Захід проходив мирно та за стандартом, поки до зали не ввірвався, перебивши оголошення про вихід на сцену солістки Будинку культури Інни Кірічок, сивобородий чоловік, який тут же почав закликати чорнобильців відстоювати свої права, а не сидіти на місці, чекаючи в теплі, доки хтось інший обмерзає на майдані. Такий зухвалий вчинок викликав перешіптування й обурення, але в декого все ж зойкнуло серце, і гордість із захватом прокрались у глибину свідомості. Олег Ребров, голова Всеукраїнської спілки інвалідів-ліквідаторів «Чорнобиль-86» у Чернігівській області, – так звати запеклого мітингувальника та правоборця. У честь свята він приніс невеличку допомогу від маловідомих спонсорів (не тих, чиї портрети висять на стінах міської ради зі званнями Почесних громадян) – по сто гривень до святкового столу чи на конче необхідні ліки розлетілось між розгубленими присутніми. Активіст закликав боротися за те, щоб таки отримали обіцяні житла двоє з членів спільноти, щоб усі продовжували добиватися належного пенсійного забезпечення вдів і самих ліквідаторів, безкоштовного лікування й медикаментів, покращення умов життя для причетних до героїчного подвигу. А заключним словом агітаційної промови дещо несподівано стала подяка міському голові за співпрацю та розуміння. http://gradpryluky.info/index.php?newsid=2777


Запись была опубликована: glavred(ом) Суббота, 18 января 2014 г. в 19:17
и размещена в разделе Новини Спілки "Чорнобиль-86".
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта