?> Хронологія судових страждань | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.

Хронологія судових страждань

Я, Сидень Ольга Павлівна, дружина Сидень Анатолія Олексійовича, - інваліда другої групи у зв’язку з участю у ліквідації катастрофи на ЧАЕС, інваліда війни, прошу редакцію газети, опублікувати хронологію наших судових страждань та тяганини, результатом яких стали шістнадцять виграних судів та врешті решт, всупереч цим рішенням видану на руки пенсію в січні та лютому 2012 року в загальній сумі, (з добавками та компенсаціями) аж 2096 гривень 10 копійок, при виданій довідці про фактичне нарахування 3836 гривень 43 копійки, та при виграному суді із забезпеченням щомісячної виплати в сумі восьми мінімальних пенсій за віком.

Зважаючи на судові позови, розпочаті з квітня 2005 року та перший виграний суд в липні 2005 по покращенню житлових умов із вступом його в законну силу, після прийняття відповідного рішення апеляційним судом в вересні 2005 року, виконання цього рішення із подальшими касаціями постійно затягувалось, не дивлячись на цільові перерахування з обласного бюджету в січні 2005 року 320 тисяч гривень, в листопаді 2005 року 103 тисяч гривень з Державного бюджету, відповідно до особистого клопотання мера міста Баранова В.О., в грудні 2005 року в черговий раз було цільовим способом виділено 75 тисяч гривень, разом з цим ці кошти були використані не за рішенням суду, а відселену та фізично убиту квартиру, що була у комунальній власності, виділено лише 10 жовтня 2007 року.

При цьому, не дивлячись на наявність довідки МСЕК, про встановлення чоловіку безстроково другої групи інвалідності, з боку чиновників міста Бердянська вже в лютому 2007 року, наступив величезний прессінг на мого чоловіка, із перевіркою документів та навіть направленням його на лікарську комісію по встановленню групи інвалідності та причинного зв’язку із участю у ліквідації катастрофи, як військовозобов’язаного, що й було в черговий раз підтверджено комісією МСЕК 06.03.2007 року.

Та виявилось, що це був лише початок судової та чиновницької тяганини, про яку в повній мірі ні я ні мій важко хворий чоловік не в змозі описати, який влітку 2011 року переніс інфаркт та ледве пересувається. А коштів на постійну лікарську підтримку та стаціонарне лікування просто не вистачає ні у нас ні у наших дітей.

Судові рішення, які вступили в законну силу ще в червні 2011 року, до нинішнього часу не забезпечені виконанням ні з допомогою виконавчої служби ні з втручанням міськрайонної прокуратури.

Вже в січні 2012 року, бердянським міськрайонним пенсійним фондом розпочато нові гоніння, з вимогою підтвердження наявних у пенсійній справі документів про заробітну плату мого чоловіка у 1987 році, табелі виходів на роботу, це без жодних посилок на правомірність цих дій, в той час, як припинити чи зменшити пенсійні виплати, відповідно до поданих раніше документів можна лише за рішенням суду.

Починаючи з 25 лютого 2010 року до 30 грудня 2011 року, після десятків звернень до всіх можливих інстанцій виконавчих органів, біля 10 письмових та усних звернень до Президента України В.Ф.Януковича, жодних зрушень до цього часу не наступає.

Дорогі мої ліквідатори друзі і побратими мого чоловіка з військової частини 93631 та командир Карпов Степан Миколайович, дружини і рідні потерпілих, я знаю, що схожі гоніння стосуються всіх нас, тому змушена вас відкликнутись через редакцію газети та спробувати захистити себе і членів наших сімей від злочинної дії можновладців, об’єднавши наші зусилля.

Якщо це потрібно, то просити захисту наших прав і свобод, як в Європейському суді, так і в інших міжнародних правозахисних організаціях.

О.П.Сидень.

21 лютого 2012 року. М. Бердянськ.

Запись была опубликована: glavred(ом) Вторник, 21 февраля 2012 г. в 14:48
и размещена в разделе Наше право, Сторінка читача.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта