?> Якщо Ви не боретеся за свої права, у Вас їх заберуть! | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
25.08.2012, рубрика "Соціальне партнерство"

Якщо Ви не боретеся за свої права, у Вас їх заберуть!

«Чорнобильський Прес-експрес», 25.08.2012р.

Учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС стояли пліч-о-пліч у горнила страшної біди, що у свій час насунулась на Україну і світ.

Тоді, у ті важкі для країни часи, як і за великим рахунком донедавна, всі вони були рівні: не було серед них ані шахтарів, ані колгоспників, ані вчителів, ані солдатів і офіцерів – вони ділили все порівну і їх об'єднувало одне містке слово - ліквідатор!

Вже 10 місяців, як нинішньою владою ліквідаторів розділено на заслужених і не заслужених, обраних і другосортних.

За своїми збоченими "понятиями", нинішня влада підмінила закон, обов'язок, честь, гідність і совість на одне лише для неї святе мірило – це власна кишеня.

Порушуючи Конституцію та чинне законодавство, нинішня влада підло принизила 70% тих ліквідаторів, хто за своїм соціальним статусом не міг тоді мати достойної зарплати. Єдиною їхньою надією і впевненістю у завтрашньому дні на гідний залишок життя – були, є і залишаються незмінними Конституція та Закон України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи", які чітко регламентують  права ліквідаторів та дають хоча б надію на збереження їхнього життя.

Зараз багато хто з учасників ліквідації наслідків аварії  на Чорнобильській АЕС доведені до відчаю і вони підійшли до того рубежу, за яким безнадійність і порожнеча.

Нинішні можновладці вважають, що будь-які дії неконтрольованих владою ліквідаторів – протизаконні, їхні прохання – злочин, а пропозиції щодо поліпшення свого становища – зухвалість, що лише ображає владу.

Нинішня влада не звертає уваги не лише на рішення судів, винесених іменем України, але й ніяк не реагує на звернення і пропозиції, що надходять від Всеукраїнської ради учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, не проурядових громадських чорнобильських організацій та особистих звернень чорнобильців, щодо розумного вирішення нагальних питань пенсійного забезпечення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи виключно у рамках правового поля України.

Нажаль, всі волання певного прошарку ліквідаторів залишаються марними, оскільки нинішні можновладці їх просто не чують. Скоріш за все, така ситуація не залишить їм нічого іншого, як вдатися до крайніх засобів захисту своїх законних прав – це проведення протестних акцій.

Зрозуміло, що лише ставши пліч-о-пліч, як багато років тому, учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС зможуть довести нинішній владі, що вони живі не тому, що бережуть себе, а тому що роблять справу життя!

Можливо гучно сказано, але поряд із соціальними вимогами, багато учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС вважають саме справою життя - зробити Україну демократичною і правовою державою. Адже прийнявши у свій час на себе удар радіоактивної стихії, більшість із них і тоді усвідомлювали, що роблять вони все заради нинішнього і прийдешніх поколінь.

http://torezdon.blogspot.com/2012/08/blog-post_6011.html#more

Запись была опубликована: glavred(ом) Суббота, 25 августа 2012 г. в 21:07
и размещена в разделе Соціальне партнерство.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта