?> Японія Україні | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
23.03.2007, рубрика "Чорнобиль і світ"

Японія Україні

Під час церемонії підписання Угоди, якою визначена грантова допомога на загальну суму 3,8 млн. дол. США на безоплатній та безповоротній основі, Міністр економіки України подякував Уряду Японії за допомогу Україні у сфері охорони здоров’я та висловив надію, що успішна реалізація Угоди надасть нового поштовху для роз витку взаємовигідного партнерського співробітництва між двома країнами.

“Впевнений, що японська грантова допомога – одна з найкращих інвестицій в українські майбутні покоління, їхній гармонійний розвиток, духовність та фізичне здоров’я”, – підкреслив Володимир Макуха.

В свою чергу Надзвичайний і Повноважний Посол Японії в Україні Муцуо Мабучі зазначив, що Уряд Японії високо цінує спроби Уряду України покращити рівень забезпечення охорони здоров’я. “Уряд Японії прийняв таке рішення, оскільки сектор охорони здоров’я є пріоритетом японської допомоги в рамках офіційної допомоги розвитку”, – наголосив Муцуо Мабучі.

Прес-служба Мінекономіки

http://www.kmu.gov.ua

 

Надруковано «ПЧ» № 5 (53) березень 2007

Запись была опубликована: glavred(ом) Пятница, 23 марта 2007 г. в 20:00
и размещена в разделе Чорнобиль і світ.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта