?> Є.Царьков: доведеться збирати чеки за мікрохвильовки та чайники | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
22.08.2012, рубрика "Дайджест"

Є.Царьков про введення обов'язкового декларування для фізичних осіб: доведеться збирати чеки за мікрохвильовки та чайники

КИЇВ. 11 червня. УНН. Введення обов'язкового декларування доходів для всіх громадян України призведе до того, що доведеться збирати чехи за купівлю побутової техніки. Таку думку в ексклюзивному коментарі УНН висловив заступник голови Комітету Верховноі Ради з питань фінансів та банківської дільності, митної та податкової політики народний депутат від Компартії Євген Царьков.

За словами парламентарія,  в цій ініціативі він вбачає руку Віце-прем'єра Сергія Тігіпка.

"Він від цієї ідеї не відмовився і податкова його просто озвучує.  Але це означає перекласти проблему з людей які дійсно у величезних розмірах не платять податки, виводять їх в офшорні зони.  Вони офіційно є міліардерами на території нашої країни а якщо взяти їхні дані за ідентифікаційним кодом який податок вони заплатили на прибуток там смішні цифри ,які часом менші ніж у середнього підприємства яке виробляє картон. Тому це перекладання проблем з хворої голови на здорову", - зазначив Є. Царьков.
Він зауважив, що таким чином просто Хочуть на середній клас та на людей по вел кому рахунку в мінімальними доходами перекласти  проблеми соціальної несправедливості у суспільстві.

"Це імітація боротьби із наповнення бюджету. Так як і той самий податковий кодекс та податок на розкіш або від економії по пенсійному фонду",- сказав політик.
Він зауважив, що при дефіциті пенсійного фонду у 52-54 млрд грн всі реформи принесуть десь близько 2,1 мрлд грн і таким чином все одно залишається дефіцит близько 50 млрд.

"Наприклад податкова реформа принесла в бюджет 800 млн, через драконівські методи які вона вводила, підвищення пенсійного віку - 500 млн і ось податок на розкіш який хочуть ввести сам Тігіпко озвучив що вона принесе 800 млн. Якщо це підсумувати цифра від всіх реформ виходить 2,1 млрд. І все це через не багатих людей які хоч щось виробляють. Якщо відняти цю цифру від загального дефіциту то ми все одна отримуємо дефіцит в рамках 50 млрд. А з урахуванням індексів інфляціі на кінець року ми виходимо на цифру 66 млрд грн.

Такими методами коли на громадян перекладати відповідальність вони будуть поліцейські фінансову державу", - додав він.

Він зауважив, що Сьогодні тІгіпко та фіскали вже тренуються і вводять інститут так званих соціальних дільничих. "Що робили ці дільниці, коли їх направляли перевіряти  багатодітних матерів вже всі знають, що якщо знаходили у домі плановий телевізор на який багатодітних родина збирала кілька років то їм вже не виділяти певні фінансові пільги. Адже говорити ось ми підсумувати вашу мінімалку- ви не могли заробити на цей телевізор. Тобто вони ведуть до тотального контролю над середнім класом та над малозабезпеченими для того аби не чіпати багатих.

За їх ініціативою достатньо буде поставками у трикімнатну квартиру та порахувати ось у тебе тут стоїть мікрохвильова пічь, ось у тебе плановий телевізор і тут ти купив собі телефон. Вони все це складають беруть мінімальну корзину та доводять що ти десь приховував все це від оподаткування та будуть вводити великі штрафи за ухилення від податків. Тобто це буде поліцейські держава",- зауважив парламентарій.

Він зауважив, що Таку ініціативу можна вводити тільки з певного рівня. Можна про писати якщо ти купуєш товар який коштує більше ніж річна заробітна плата то це можна намагатись це декларувати. Якщо ж це будуть просто тотальні доходи то ми з вами купуючи мікрохвильові печі та все інше повинні будемо збирати квитка нації для того аби виправдатись за що та де ми це купили",- зауважив він.

Є. Царьков зазначив що Така система створюється в багатьох країнах заходу суто для тиску. "Потім достатньо людини вийти на галявину білого дому і щось по кричати на президента а завтра його ніхто не б'є а просто приходить фінансовий інспектор та починає на нього тиснути саме через соціальні моменти, через звітность по податковій базі",- додав він.

Нагадаємо, державна податкова служба повідомила що наполягатиме на введенні обов'язкового декларування для всіх фізичних осіб. У податкові наголосити що питання знаходиться на стадії обговорення але не виключили що вона запрацює вже з 2013 року.

http://www.unn.com.ua/ua/exclusive/765057-e.tsarkov-pro-vvedennya-obovyazkovogo-deklaruvannya-dlya-fizichnih-osib:-dovedetsya-zbirati-cheki-za-mikrohvilovki-ta-chayniki/

Запись была опубликована: glavred(ом) Среда, 22 августа 2012 г. в 18:39
и размещена в разделе Дайджест.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта