?> Є проект нового гімну України! | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
08.01.2014, рубрика "Новини"

Є проект нового гімну України!

Від Незалежної України, ми чекали не лише незалежності та добробуту, але й процвітання та розвитку як самої Держави, так і кожного з нас, як членів єдиної Родини.

На томість ми отримали розруху, зубожіння та вимирання нації, зневіру у всю верхівку влади, як минулу, так і нинішню, не бачимо жодної перспективи, і в майбутній владі, якщо її ще вдасться переобрати.

Нас гноблять та заганяють у глухий кут, свої ж нувориші, які діють агресивніше за всіх окупантів, яких знає багатостраждальна історія, нашої землі та пам'ять, століттями, гнобленого народу.

Я неодноразово задумувавсь над цим, та іншими фактами страждань українців, та приходив до думки, що чинників усіх наших негараздів є не лише попередні винищення найбільш активних наших предків та виродження в нації активних борців, а й виховання нинішніми властителями, покоління українців, які не бачать перспективи у власній праці, вселення в душах людей перспективи бачення повної покори неозакріпаченню, (якщо не рабству, не дивлячись на його всесвітню заборону). Підтвердження цьому є в багатьох засобах масової інформації, які чітко підконтрольні правлячому олігархічному згустку. Та найбільше тривожить гнітючість гімну Держави.

Саме про це, я спробував висловити свої думки, давши можливість не багатьом читачам, в тому числі й газети «Пост Чорнобиль», задуматись про наше майбутнє у своїй невеличкій повісті «Живи Земля, живу і я» яку я закінчив словами:

«А ми житимемо. У дітях наших, внуках та правнуках.

Забудемо, що колись лепетали: "Ще не вмерла Україна", та й заспіваємо:

Живи, буяй і розквітай,

Наш милий, рідний край!

Живи, славетная Земля,

Україно, рідная моя!

12-14 квітня 2001р.

І ось, сьогодні, у наступний день, після Різдва Христового, я відкрив сторінку «Комсомольської правди» в Україні й не лише прочитав, а й послухав проект нового, бадьорого, життєрадісного гімну України. У душі все затрепетало й заспівало!!!

Так заспіваймо ж разом, хай підніметься душа всього народу, і вся нечисть згине з нашої цвітучої Землі, і розквітне багатостраждальна Вітчизна, та наша праця принесе нам плоди, відродяться наші села й міста!

З Богом, браття, з Богом, з Богом!!!

Тому даю посилку на проект нового гімну:

Валерій Решетник.

08 січня 2014 рік.

Київська Русь – Україна

Моя, Україно, прекрасна і сильна,

Нарешті ти волю собі здобула,

Між рівними рівна, між вільними вільна,

Ти – Київська Русь, Божі тут джерела!

Приспів:

Слава народу козацькому, слава!

Слава Вітчизні на віки-віків!

Твоє - Запоріжжя! Тернопіль! Полтава!

В Донецьку та Львові – сини козаків!

Крізь терени йшли ми до волі народу,

Дбайливо підносили слово Христа,

Таврійські степи, синіх гір ніжну вроду

Плекати нащадкам з Керчі та Хуста!

Приспів

Нам князь Володимир надав Іскру Божу,

Але ми шануєм родини усі,

Русь Київська ставить лише огорожу

Хто знов прагне вдіти кайдани красі!

Приспів

Новый гимн Украины священник из Днепродзержинска написал за 15 минут[Аудио]

Евгений Максименко готов «посоревноваться» с другими претендентами на новый гимн Украины. Фото: соцсети.

Музыку для главной песни страны батюшка Евгений Максименко взял из гимна УССР.

Ирина РУДЕНКО — 08.01.2014

Клирик Куриловского Храма Рождества Христова на Днепропетровщине Евгений Максименко свою идею"переписать" гимн Украиныобъясняет тем, что в истории страны наступила эпоха созидания, а потому исполнять "Ще не вмерла…" - не актуально, не позитивно, и вообще пройденный этап.

- Мы уже выработали потенциал того текста гимна Украины, где звучит постоянная скорбь. Нужно переходить к эпохе созидания, а созидание возможно при бравурных, торжественных аккордах, - утверждает батюшка.

Свой вариант слов главной песни страны клирик сочинил за 15 минут. Говорит, буквально с ходу напел их на музыку харьковского композитора Антона Лебединца, написанную в 1949 году для гимна УССР. То, что мелодия является отголоском времен Советского Союза, протоиерея не смущает.

http://kp.ua/daily/030114/432068/


Запись была опубликована: glavred(ом) Среда, 8 января 2014 г. в 22:00
и размещена в разделе Новини.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта