?> Євросуд | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
23.03.2007, рубрика "Наше право"

Невиконання рішень українських судів є причиною понад 75 відсотків рішень, які ухвалює Євросуд проти України

Невиконання в Україні рішень національних судів є приводом для понад 75 відсотків рішень, які ухвалює Європейський суд з прав людини проти нашої держави.

Про це заявив  Урядовий уповноважений у справах Європейського суду з прав людини Юрій Зайцев, у ході науково-практичної конференції, присвяченої проблемним питанням з виконанням в Україні рішень національних судів. Захід відбувся 21 лютого у Києві за ініціативи Секретаріату Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини.

Юрій Зайцев наголосив, що кількість справ, в яких Європейський суд з прав людини визнає порушення Україною Європейської Конвенції з прав людини, збільшується щороку.

Так, у 2006 році до Міністерства юстиції України, на яке покладено функції головного розпорядника коштів за відповідною бюджетною програмою, надійшло на виконання 165 рішень Європейського суду. За цими рішеннями з держави України було стягнуто на відшкодування моральної та матеріальної шкоди, нанесеної позивачам, на загальну суму понад 9, 270 млн. гривень.

Всю цю суму Україна сплатила у повному обсязі та в установлені терміни.

Прес-служба Мін'юсту

http://www.kmu.gov.ua

Надруковано «ПЧ» № 5 (53) березень 2007

Запись была опубликована: glavred(ом) Пятница, 23 марта 2007 г. в 19:43
и размещена в разделе Наше право.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта