?> ЮНІСЕФ чорнобильським дітям | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.

Представники ЮНІСЕФ вручили чек на 40 тисяч британських фунтів міжнародному благодійному фонду “Допомога дітям Чорнобиля”

“Кожній дитині – здоров’я, освіту, рівні можливості та захист на шляху до гуманного світу” – це девіз та врешті спосіб життя організації ЮНІСЕФ.

ЮНІСЕФ 1

Саме з приводу захисту українських дітей 3-го липня в Міністерстві з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи і відбулася зустріч представників Великобританії, ЮНІСЕФ, Посольства Японії в Україні з представниками міжнародного благодійного фонду “Допомога дітям Чорнобиля” задля передачі грошового чеку для облаштування Центру соціальної адаптації дітей-інвалідів. Не зайвим буде додати, що протягом майже 60 років ЮНІСЕФ є світовим лідером у захисті прав дітей. Фонд працює у 157 країнах, допомагаючи виживати і розвиватися дітям, починаючи з раннього періоду і до юності та складається виключно з добровільних внесків окремих осіб, компаній, закладів та урядів.

ЮНІСЕФ 2

Розпочав зустріч заступник Міністра Володимир Холоша, який зазначив, що 2006 рік для України є надзвичайно важливим і значимим, адже 20-ті роковини Чорнобильської катастрофи є вагомим підсумковим чинником, що наштовхує на рішучі, активні та стратегічно-правильні дії, оскільки Україна є відповідальною за трагедію на ЧАЕС та її наслідки. Особливо ми несемо відповідальність за наше майбутнє – за дітей. Однак число постраждалих від Чорнобильської катастрофи дітей ніяк не втішає – більше 600 тисяч. “Держава робить усе можливе аби надавати медичну та соціальну допомогу постраждалим дітям, проте в її силах не багато можливостей. Тому ми особливо вдячні за допомогу, яку фонд ЮНІСЕФ надає українським дітям”, – підкреслив заступник Міністра. Наступними з промовами виступили представник ЮНІСЕФ в Україні Джеремі Хартлі, голова Клубу мотоциклістів “Роумарш”, який із колегами вирушив із Лондона через усю Європу, щоб привезти допомогу для проекту, Кіт Хопкінс та голова міжнародного благодійного фонду “Допомога дітям Чорнобиля” Катерина Новак. Перед завершенням зустрічі Джеремі Хартлі офіційно вручив чек на 40 тисяч британських фунтів, а це приблизно 78 тисяч доларів США, Катерині Новак. Остання в свою чергу подякувала за значну для благодійного фонду допомогу та запросила гостей навідатися наступного року до України, щоб переконатися на власні очі, наскільки зібрані ЮНІСЕФ кошти допомогли постраждалим від Чорнобильської катастрофи дітям.

Прес-служба МНС України

Надруковано "ПЧ" № 13-14 (37-38) липень 2006

Запись была опубликована: glavred(ом) Понедельник, 7 августа 2006 г. в 16:48
и размещена в разделе Соціальне партнерство, Чорнобиль і світ.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта