?> Ювілей з присмаком зневаги | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
07.05.2011, рубрика "Підрозділ № 6033"

Ювілей з присмаком зневаги


Супротив бездіяльності Івано-Фанківської облдержадміністрації, з ініціативи котрої у 1997-1998 роках безпідставно позбавлено статусу ліквідатора другої категорії 158 воїнів в/ч 6033, 26 квітня, у День 25-их роковин Чорнобильської трагедії, на вічевому майдані обласного центру відбувся мітинг за ініціативою обласного громадського об`єднання "Прикарпатбат Чорнобиль". Його учасники засудили блюзнірську позицію обласних чинуш. Два десятки реальних ліквідаторів, що в липні - вересні 1986 року розгрібали атомне багаття на четвертому реакторі, публічно зреклись фальшивих посвідчень, якими їх наділила влада. У цих посвідченнях з глумом приписано їм участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС у 1988-1990 роках, а за компенсаціями їм належить звертатися до неіснуючої держави -УРСР.

Учасники протестної акції затвердили делегацію із трьох чоловік з повноваженнями передати копії цих посвідчень з відповідними заявами Президенту України Віктору Януковичу. Запропоновано також передати відповідне клопотання до Генерального Прокурора про відкриття кримінальної справи проти керівництва ОДА, як за бездіяльність, так і за грубі порушення чинного законодавства щодо соціального захисту чорнобильців.

Пресслужба ГО «Прикарпатбат Чорнобиль»

Запись была опубликована: glavred(ом) Суббота, 7 мая 2011 г. в 23:06
и размещена в разделе Підрозділ № 6033.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта