?> З нагоди Дня вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС в МНС України відбулись урочистості | «ПостЧорнобиль»
 
 

«ПостЧорнобиль»

Газета Всеукраїнської Спілки ліквідаторів-інвалідів "Чорнобиль-86". Всеукраїнський часопис для інвалідів Чорнобиля, ліквідаторів, чорнобилян.
14.12.2010, рубрика "Новини"

З нагоди Дня вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС в МНС України відбулись урочистості

14.12.2010/ Прес-служба МНС

Заснований Указом Президента України 14-го грудня відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Сьогодні на державному рівні вшановують тих, хто в 1986-му проектував і будував об'єкт «Укриття», виконував роботи з дезактивації приміщень і промислового майданчика станції, готував і здійснював після аварійний пуск блоків ЧАЕС. Ці люди зробили величезний внесок у справу ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи.

З нагоди Дня вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС в МНС почесними відзнаками та грамотами були нагороджені учасники подій 25-річної давнини. Нагороди ліквідатором вручив заступник міністра МНС України Андрій Бондаренко. Він також від імені міністра МНС Віктора Балоги подякував присутнім ліквідаторам за безцінний подвиг.

Вшанування ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській атомній станції сьогодні також відбулось в Головних Управліннях МНС по всій Україні. Урочистостям передували мітинги-реквієми та покладання квітів до монументів жертвам Чорнобиля.

http://www.mns.gov.ua/news/17727.html

Запись была опубликована: glavred(ом) Вторник, 14 декабря 2010 г. в 20:24
и размещена в разделе Новини.
Вы можете следить за ответами к этой публикации через ленту RSS 2.0.
Вы можете оставить ответ или trackback с вашего сайта.

Оставить комментарий

 

Полный анализ сайта